VanEck direktors nosver to, kas pagājušajā nedēļā spieda Bitcoin zem 8000 USD

Sarkanās avārijas cenu kriptogrāfija

Bitcoin (BTC) vēlu nav bijis pārāk karsts. Ja esat lasījis Blockonomi, jūs, iespējams, zināt to. Pagājušajā nedēļā mēs sedzām cenu kritumu, kas vadošo kriptogrāfijas valūtu svētdien noslīdēja no USD 8,000 līdz pat USD 6600.

Tomēr tas, uz ko mēs neattiecāmies, bija potenciālie katalizatori spēcīgas pārdošanas dēļ. Lieta ir tāda, ka nedaudzi zināja, kas pagājušajā nedēļā spieda Bitcoin zemāk, it īpaši ņemot vērā, ka šī tirgus izredzes sāka izskatīties bullish pēc tam, kad Ķīnas prezidents apstiprināja blokķēdi.

Sarkanās avārijas cenu kriptogrāfija

Lai gan Gabors Gurbacs, VanEck direktors, koncentrējās uz Bitcoin un digitālajiem aktīviem, nesen nosvēra cenu kritumu. Viņš sniedza četrus iespējamos pamatojumus, kāpēc Bitcoin pēdējās septiņās dienās kritās par vairāk nekā 15%. Tie ir šādi.

Šie rādītāji, iespējams, ir veicinājuši Bitcoin jaunāko cenu kritumu:

> Ķīnas / PBOC apkarošana nobiedēja investorus atgriezties tirgū par zemākām cenām

> 2019. gada beigu nodokļu zaudējumu arbitrāža

> Daudz nesenu produktu izstrādes un M&A tiek finansēts ar kriptogrāfiju

> Parasti zemāka likviditāte

– Gabors Gurbacs (@gaborgurbacs) 2019. gada 25. novembris

China’s Crypto Crackdown

Kaut arī Ķīna ir atbalstījusi blokķēdi, tā kopš tās līdera apstiprinājuma ir apgalvojusi, ka blokķēdes atbalsts nav vienāds ar kriptovalūtu, īpaši Bitcoin, atbalstu.

Patiesībā Ķīnas Tautas bankas Šanhajas filiāle, nesen apgalvoja ka SIO joprojām ir “būtībā neatļauta nelegāla publiskā finansēšana, aizdomās par nelikumīgu žetonu pārdošanu, nelikumīgu vērtspapīru emisiju un nelikumīgu līdzekļu vākšanu”.

Kā tāda monetārā iestāde paziņoja, ka tā turpinās “uzraudzīt virtuālo valūtu uzņēmējdarbību jurisdikcijā”, kas tiks “nekavējoties iznīcināta”, ja tiks atklāta. Ir arī ziņojumi par galveno kriptovalūtu nozares pārstāvju arestēšanu un policistu reidiem noteiktās vietās (šie ziņojumi ir domāti debatēm, lai gan pastāv “FUD”).

Gurbacs ieteica, ka šī jaunā apspiešana (vai vismaz domājamā apspiešana), visticamāk, ir nobiedējusi investorus atgriezties Bitcoin tirgū par zemākām cenām.

Nodokļu pārdošana

Gurbacs arī ieteica, ka ieguldītāji, kas pārdod Bitcoin un citas kriptovalūtas, lai apmierinātu “nodokļu zaudējumu arbitrāžu gada beigās”, iespējams, ir veicinājuši tirgus sabrukumu.

Tiem, kas nezina, uz ko viņš atsaucas, VanEck izpilddirektors atsaucas uz faktu, ka investori, iespējams, mēģina pārdot savas monētas par zemākām cenām, lai ziņotu par ne tik lielu peļņu 2019. finanšu gadā, kā viņi būtu darījuši, ja , teiksim, Bitcoin joprojām tirgoja 14 000 USD.

Jaunuzņēmumi, kas pārdod kriptogrāfiju

Kaut arī ICO ir sen pazudusi doma, kriptovalūtu un blokķēdes nozares uzņēmumi turpina paredzēt savu darbību ārpus digitālo aktīvu pārdošanas. Gurbacs atzīmēja, ka, ņemot vērā to, ka šajā nozarē pēdējā laikā ir daudz izstrādājumu un daudz uzņēmumu apvienošanās un pārņemšanas, būtu taisnīgi ieteikt, ka uzņēmumi ir likvidējuši Bitcoin, Ethereum un šādas masveidā.

Tā nav teorija. Uz blockchain orientētajai fintech upstart Ripple ir liela bilance, pateicoties masveida pārdošanai simtiem miljonu dolāru vērtībā altcoin XRP, un šī bilance ir izmantota, lai veiktu vairākus vairāku miljonu dolāru biznesa darījumus..

Saistīts ar šo potenciālo katalizatoru ir tas, ka cits Gurbacs piedāvātais katalizators, ka kriptonauda tirgos parasti ir zemāka likviditāte, kas nozīmē, ka pārdošanas spiediens ir efektīvāks nekā tas bija jūnija sākumā.

Kalnraču kapitulācija

Viens no katalizatoriem, ko Gurbacs neminēja, bija “kalnraču kapitulācija”, kas nesen sākās. Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem kalnraču kapitulācija ir tad, kad mazākas, ar rūpniecību nesaistītas kalnrūpniecības darbības “nonāk atpakaļ stūrī”, kad Bitcoin cena samazinās un to ieguves iekārtas kļūst tehnoloģiski novecojušas..

Tas liek šiem kalnračiem pārdot ar kalnrūpniecību nopelnīto BTC, bieži vien uzreiz, lai ieslēgtu apgaismojumu, izņemtu naudu vai uzlabotu savas sistēmas nākotnei.

Tas ir vairāk nekā tikai teorija. Kriptovalūtu analīzes uzņēmums ByteTree pagājušajā nedēļā ievietoja šo diagrammu zemāk. Tas ilustrē 17 miljonu dolāru Bitcoin atlicināšanas pārdošanu, kas nāk no kalnrača maka.