Vai šis kriptogrāfijas pētnieks ir atradis zaudētos QuadrigaCX fondos 100 miljonus ASV dolāru?

QuadrigaCX

Saite, kurā atradās QuadrigaCX, kas reiz bija viena no Kanādas lielākajām Bitcoin biržām, ir nedēļām ilgi grabējusi kriptogrāfijas nozari. Tiem, kuri nokavēja piezīmi, Vankūverā bāzētā kompānija decembra vidū Kronam zaudēja savu dibinātāju Džeraldu Kotenu. Cotten neveiksmīgā nāve pamainīja biržas finanses, jo pārējie darbinieki apgalvoja, ka starp citiem digitālajiem aktīviem viņi nevarēja piekļūt 150 miljoniem dolāru Bitcoin, Ethereum, Litecoin.

Tika pieņemts, ka šīs atlicināšanas privātās atslēgas, kas pieder QuadrigaCX tūkstošiem klientu un kuru glabā platforma, tika pazaudētas ēterim Cotten ķieģeļu klēpjdatorā. Bet, blockchain pētījumi ir atklājuši, ka tas varētu nebūt tā.

QuadrigaCX

Daļa no QuadrigaCX atlicinātās vietas

Džeimss Edvardss, topošās un jaunākās blokķēdes publikācijas Zerononcense redaktors, kas koncentrējās uz apšaubāmu notikumu atklāšanu kriptosfērā, nesen izdeva padziļināts gabals kas izklāstīts, kur pašlaik atrodas QuadrigaCX Ethereum (Ether) turējumi.

Pētnieks Edvards, kurš meklē informāciju par QuadrigaCX vairāku nedēļu imbroglio, atzīmēja, ka pastāv “ļoti liela iespēja”, ka Kraken, Bitfinex un Poloniex, trīs no pasaules lielākajiem kriptogrāfijas veidiem, tur (vai vienreiz) tur vairākumu no “pazudušā” Ētera.

Pētnieks, čivinātā pazīstams arī kā Proof Of Research, apgalvo, ka 649 708 Ethereum žetoni, kuru pārsūtīšanas dienā vērtība pārsniedza 100 miljonus ASV dolāru, ir atraduši ceļu uz trim iepriekšminētajām apmaiņām. Apstiprinot savu prasību, Edvardss izklāstīja vairākus darījumus, kurus viņš atzīmēja, kā arī attiecīgās adreses, lai noteiktu, kā tagad vairs nedarbojusies Kanādas birža pārvaldīja savu klientu līdzdalību.

Zaudētie QuadrigaCX fondi

Daļa no Džeimsa Edvardsa pētījumiem, attēls no Zerononcense

QuadrigaCX skeptiķis Jesse Powell, Krakenas līča apgabala izpilddirektors, kategoriski noliedza, ka viņa uzņēmumam pieder kāds ēteris, kas attiecas uz apmaiņu, atsaucoties uz atjauninātiem blokķēdes datiem, lai atbalstītu viņa viedokli.

Tādējādi Edvardss, pievēršot uzmanību arī informācijai no Taylor Monahan no MyCrypto, analītikas veikala Elementus un viņa paša veiktā pētījuma, atzīmēja, ka viņš ir par 99% pārliecināts, ka miljoniem Ethereum paliek klientu kontos Bitfinex un Poloniex, kas atrodas Honkongā un Amerikas Savienotajās Valstīs. attiecīgi. Nav skaidrs, vai konti piederēja jau mirušajam Cotten’s, QuadrigaCX darbiniekam, Cotten atraitnei vai citai grupai..

Tomēr, tā kā QuadrigaCX apgalvotās Ether aukstās adreses pārtrauca sūtīt izejošos darījumus 8. decembrī, dienu pirms Cotten paziņotās nāves, var pieņemt, ka uzņēmuma dibinātājam bija vienīgā piekļuve kontiem.

Neatkarīgi no tā, ja Zerononcense redaktors ir precīzs, tas nozīmē, ka, visticamāk, abas biržas varētu saliekt noteikumus, lai nosūtītu Ethereum ceļu uz Kanādas tiesām, tāpēc šī kļūme beidzot varētu sākt redzēt zināmu risinājumu. Rakstīšanas laikā gan Poloniex, gan Bitfinex pārstāvjiem vēl nav jāatbild uz Edvardsa paziņojumiem.

Nav sagriezts un žāvēts

Kaut arī Edvardsa sniegtie pierādījumi norāda uz faktu, ka Poloniex un Bitfinex teorētiski varētu atkārtoti nodrošināt miljoniem kriptogrāfijas, nav skaidrs, kāpēc biržas vēl nav izveidojušās. Tā kā notiek QuadrigaCX tiesas prāvas, galvenokārt par tās nespēju pārvaldīt kriptogrāfijas krājumus un šķietamo nespēju, daži apgalvo, ka būtu tikai loģiski, ja iesaistītās platformas sniedz savu ieskatu. Bet, kā norādīts publiskajos reģistros, tas vēl ir jāīsteno.

Visticamāk, ka šajā lietā pastāv skaidra juridiska neskaidrība, jo acīmredzami QuadrigaCX fracas ir pirmās šāda veida lietas. Bet maiņas kreditoriem vajadzētu sākt gulēt labi. Ticama teorija, ka joprojām pastāv vairāk nekā puse zaudēto līdzekļu, pat ja tos kontrolē cita vienība, varētu norādīt, ka ir arī citi Cotten īpašumā esošie konti, kuros atrodas zaudētais Bitcoin.

Tas nav palicis nepamanīts. Kā šodien šodien ziņoja Blockonomi, Jesse Powell no Krakenas nesen piešķīra 100 000 USD lielu prēmiju par informāciju, kas attiecas uz zaudētajiem QuadrigaCX līdzekļiem. Tātad jautājums, kas paliek visu prātā, ir – vai Pauela sacelšanās sauciens izraisīs revolucionāras informācijas atklāšanu?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me