Uzmanības bumba: Svari Garners ir plaša auditorija Ķīnā un konkurē ar AliPay / WeChat

Ķīna

Svari ir aktuāli Ķīnā. Jā, jūs lasījāt pareizi, Ķīna. Neskatoties uz to, ka lielākā daļa rietumu plašsaziņas līdzekļu un pats Facebook ir aizliegts valstī, ķīniešu interneta lietotāji it kā ir atraduši sevi cieši sekojot drāmai ap Facebook kriptonauda. Dīvaini, pareizi?

Ķīna

Ķīnā viens teikums radīja Svaru tendences

Atzīmēja Ķīniešu kriptovalūtas komentētājs CnLedger ceturtdien, Google Trends dati liecina, ka “Facebook Libra” ir populārs meklēšanas vienums Ķīnā. Patiesībā viņi raksta, ka Amerikas Savienoto Valstu interešu interese par iepriekš minēto meklēšanas vienumu ir tikai aptuveni 10%, salīdzinot ar Ķīnas interneta lietotājiem. Dīvaini ir tas, ka Google ir tehniski aizliegts Āzijas tautā, padarot šo statistiku vēl spēcīgāku.

Svari ir populāri ne tikai ķīniešu Google, bet arī Weibo. Kriptovalūtas riska kapitālists un Bitcoin filantrops Dovijs Vans norādīja, ka Svari ir kļuvuši par otro lielāko aktuālo tēmu čivināt līdzīgajā platformā. Viņa piebilda, ka, ņemot vērā datus no Weibo, tēma ir skatījusi vairāk nekā 220 miljonus skatījumu un desmitiem tūkstošu komentāru.

# SVARI izveidoja otro populārāko tēmu vietnē Weibo, ķīniešu čivināt &# 128293;&# 128293;

Atšķirībā no pirmās uzklausīšanas neradīja daudz šļakatām ārpus kriptogrupām, otrajā Markuss atzina, ka “Svari sacentīsies ar Alipay / Wechat”, kas plaši iedarbina uzmanības bumbu @nlw stāstījuma pulkstenis pic.twitter.com/9UeLn4dvop

– Dovejs 以德服人 Van &# 128477; &# 129430; (@DoveyWan) 2019. gada 18. jūlijs

Pēc Vana domām, šī tendence ir viegli izskaidrojama. Viņa raksta, ka šī “uzmanības bumba” Ķīnā tika iesākta, pateicoties Deivida Markusa pieminētajām Alipay un WeChat Pay, divām galvenajām valsts digitālo maksājumu ekosistēmām.

Trešdienas sēdes laikā Blockchain vadītājs Facebook atzīmēja, ka, ja Svari nonāks tirgū, tas, iespējams, konkurēs ar diviem Ķīnas maksājumu pakalpojumiem. Tāpēc, domājams, patriotisma kultūras dēļ Ķīnā, desmitiem tūkstošu Weibo lietotāju ātri reaģēja uz aktuālo tēmu. Konkrētajā gadījumā pieci no sešiem Weibo komentāriem, kurus Wans kūrēja no populārākās tēmas, skaidri parādīja, ka vietējie iedzīvotāji negaida, ka Svari gūs panākumus, nemaz nerunājot par dažu, teiksim, WeChat tirgus daļu nozagšanu.

Ķīnas Tautas banka gatavojas Svaru palaišanai

Interesanti, ka Ķīnas Tautas banka ir daudz mazāk pesimistiska par Svaru iespējām. Patiesībā Ķīnas centrālā banka pat ir atklājusi plānus ieviest centrālās bankas digitālo valūtu (CBDC), lai reaģētu uz Svariem, ja tas izdotos,.

Tas varētu parādīt, ka finanšu iestāde kriptovalūtu, kuru atbalsta daži no lielākajiem Amerikas tehnoloģiju un finanšu nosaukumiem – Pekina acīmredzami vēlas izvairīties – uzskata par draudu.

Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem Ķīnas Tautas bankas pētījumu nodaļas vadītājs Vangs Sins Pekinas universitātes auditorijai teica, ka Svari var ietekmēt starptautisko fiskālo stabilitāti un līdz ar to juaņu.

Vangs baidās no tā, ka kriptonauda galvenokārt tiks atbalstīta ar ASV dolāru, bet tā būs pieejama visā pasaulē, dodot ASV vēl lielāku ietekmi uz politiku un finansēm, nekā tas jau ir.

Juaņa digitalizācija, kas neapšaubāmi jau ir veiksmīgi izveidojusies caur WeChat Pay (burtiski 90% veikalu un pakalpojumu pieņem šo norēķinu līdzekli pilsētās), teorētiski sniegtu Ķīnai iespēju cīnīties ar Svaru augšanu. Bet nav skaidrs, vai juaņa “kriptovalūtai” izdodas reālajā pasaulē.

Atpakaļ stilā

Ķīnas pēkšņā interese par Svariem tikai nostiprina kriptonauda nozares atdzimšanu tautā.

Šī mēneša sākumā galvenā finanšu ziņu un datu sniedzēja Sina Finance savai lietojumprogrammai pievienoja Bitcoin un kriptovalūtas cenu plūsmas datus. Plūsmā ir iekļauti dati par Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum un Ripple’s XRP.

Saskaņā ar vietējiem ziņojumiem šie dati ir pieejami tikai Sina lietojumprogrammā, nevis vietnē. Ir arī ziņots, ka šajā jaunajā sadaļā Sina Finance ir iekļautas ar kriptovalūtu un blokķēdi saistītas ziņas, taču nav pārāk skaidrs, no kādiem avotiem Sina sagrābj ziņu notikumus.

Arī WeChat atslēgvārdu analīze ir reģistrējusi lielu pieaugumu “Bitcoin” apjomā. Patiesībā pēdējās deviņdesmit dienas ķīniešu vārda “Bitcoin” atslēgvārdu apjoms ir pieaudzis piecas reizes.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me