US SEC izlaiž stratēģisko centru, lai iesaistītu DLT un digitālo aktīvu uzņēmumus

SEC

Saskaņā ar oficiālu paziņojumu ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) ir izveidojusi Stratēģisko centru inovāciju un finanšu tehnoloģiju jomā (FinHub). publicēts 2018. gada 18. oktobrī.

SEC

Portāls Blockchain uzņēmumiem

Asociētais padomnieks digitālo aktīvu un inovāciju jautājumos un SEC Korporācijas finanšu nodaļas asociētais direktors Valērija A. Ščepanika ir pārņemta ar atbildību vadīt FinHub. SEC iesaistīšanās Fintech vienmēr ir bijusi saistīta ar novatorisko tehnoloģiju izmantošanu savos darba procesos. Szcepanik kundze ir pilnvērtīga advokāte ar darba pieredzi Vērtspapīru biržas komisijā divdesmit gadu garumā.

SEC finhub

SEC Stratēģiskais centrs inovācijām un finanšu tehnoloģijām (FinHub)

Pēc inženierzinātņu specialitātes Pensilvānijas universitātē viņa ieguva Džordžtaunas Juridiskās skolas JD. Viņa ir ļoti pārzinājusi izplatīto virsgrāmatu pasauli un labi iepazinusies ar topošo fintech uzņēmumu procesiem jau tā pirmsākumos. Viņas pieaugums ir apstiprināts primārās nozares forumos, kuros viņa piedalījās kā SEC pārstāve.

Fintech kriptovalūtu sektors iekļauj blokķēdes un uz blokķēdi balstītas tehnoloģijas kā novatorisku veidu, kā apstrīdēt tradicionālo institūciju vidū izplatīto status quo.

Iesaistīšanās DLT un kriptogrāfijas uzņēmumos

Rezultātā centrs cenšas veicināt SEC iesaistīšanos ar fintech saistītās darbībās, tostarp izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijā (DLT) un digitālajos aktīvos. Centrs arī pārņems lielu skaitu šo pienākumu, ņemot vērā esošās darba grupas, kuru uzmanības centrā ir līdzīgi jautājumi.

Saskaņā ar paziņojumu FinHub mērķis ir nodrošināt portālu rūpniecībai un sabiedrībai, lai tieši sazinātos ar SEC darbiniekiem, veicinātu informāciju par SEC darbību un kalpotu kā sakars ar citiem vietējiem un starptautiskajiem regulatoriem fintech jomā. Nāc 2019; centrmezgls izstrādā plānus, kā vadīt Fintech forumu, kurā tiks risinātas DLT un digitālās problēmas.

Szcepanik uzskata, ka FinHub ieviešana ir portāls, kas paver skaidru ceļu, ko uzņēmēji, izstrādātāji un viņu konsultanti var izmantot, lai uzturētu saskarni ar SEC darbiniekiem, meklētu ieguldījumu un pārbaudītu idejas.

Neskatoties uz savu nostāju, SEC priekšsēdētājs Džejs Kleitons sacīja:

“SEC ir apņēmusies sadarboties ar investoriem un tirgus dalībniekiem, izstrādājot jaunas pieejas kapitāla veidošanai, tirgus struktūrai un finanšu pakalpojumiem, pievēršot uzmanību ieguldītāju aizsardzības uzlabošanai un nekādā veidā nemazinot to.”

FinHub ir galvenais uzmanības centrā mūsu centieniem uzraudzīt un iesaistīties inovācijās vērtspapīru tirgos, kuriem ir solījumi, bet kuru īstenošanai nepieciešama arī elastīga, ātra regulatīvā atbilde, lai izpildītu mūsu misiju. ”

Finanšu sargi

Inovatīva attīstība fintech jomā ir pamudinājusi citus pasaules finanšu uzraugus viņu vaļības zonā meklēt pārstrukturēšanas veidus, lai nodrošinātu efektīvu DLT un kriptonauda nozares regulēšanu un uzraudzību. Japāna jūlijā pārskatīja savu finanšu regulatoru – Finanšu pakalpojumu aģentūru (FSA).

Inspekcijas biroju aizstāja Jaunās stratēģijas izstrādes un pārvaldības birojs, kas, domājams, nāks klajā ar jaunu finanšu stratēģijas politiku un pārraudzīs jautājumus, kas satrauc digitālo valūtu tirgu, naudas atmazgāšanu un fintech. Turklāt birojs ir apsēts ar atbildību par administratīvajiem pienākumiem un finanšu iestāžu pārbaudi.

Tomēr savos stabilajos reformu plānos Japānas fintech nozares straujo izaugsmi nodrošinās Politikas un tirgu birojs, kurš pārņēma Plānošanas un koordinācijas biroju. Valsts finanšu regulators paņēma vērsi par ragu, īstenojot darbības pret kļūdainām kriptogrāfijas apmaiņām gada laikā. Martā paziņojumi par sodu tika nosūtīti septiņām kriptogrāfijas biržām un pēc tam pārtrauca divu citu kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumu sniegšanu pēc tam, kad viņi veikto pārbaužu kārtā neatbilda noteiktajiem standartiem..

Tikmēr vienības izveide ir radījusi komentārus kriptogrāfijas kopienā tagad, kad milzīgās, tomēr daudzpusīgās pilnvaras, kuras SEC veic pār blokķēdes sfēru, tiek izšķīdinātas personas birojā. Atsauces un korespondenci tagad var glabāt pie biroja un virsnieka, kurš pildīs sadarbības koordinatora lomu starp regulatoru un nozari.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me