Svariem ir pazaudēta ceturtā daļa partneru: un tam var nebūt nozīmes

Svari

Svari – kriptonauda projekts Facebook, kura mērķis ir konkurēt ar PayPal un citiem maksājumu apstrādātājiem, saskārās ar briesmīgu triecienu, kad gandrīz 1/4 viņu partneru nolēma pamest projektu, atsaucoties uz vairākām bažām.

Bet nesenajā paziņojumā Yahoo finansēšanai Svaru līderis Deivids Markuss atkārtoti apstiprināja, ka projekts ir “Absolūti nav” nepatikšanās un ka pieaugošais spiediens bija vienkārši pierādījums tam, ka Facebook ir uz kaut ko lielu.

Vai Markusam ir taisnība? Vai Svari joprojām var izdzīvot, zaudējot ceturtdaļu partneru?

Svari

Dziedam Svaru Blūzu

Kopš pirmajām dienām kā “Globalcoin” Facebook kriptonauda ir saskārusies ar daudziem šaubniekiem un naysayers, tostarp daudziem kriptogrāfijas plašsaziņas līdzekļos.

Tiem, kas nav pazīstami, Svaru mērķis ir būt stabila monēta (vai precīzāk “groza monēta”), kas piesaistīta ASV dolāram un kuru atbalsta fiat valūtas rezerves. Šīs rezerves nopelnīs procentus par noguldījumiem, un lietotāji bez maksas varēs nosūtīt un saņemt Svarus, padarot tos par potenciāli spēcīgu konkurentu citām maksājumu platformām..

Lietu kriptogrāfijas pusē komentētāji ir ātri norādījuši, ka Svari galu galā būs ļoti centralizēta valūta, kas pareizi neizmanto blokķēdes tehnoloģiju paredzētajā veidā. Proti, to neizmantos kā iespēju apiet lielās korporācijas un bankas, kas atrodas starp sūtītājiem un saņēmējiem. Debašu tradicionālās finanšu puses pārstāvji apgalvo, ka Svari neizbēgami nonāks regulatoru pretrunā un uzskata, ka tiesas procesi un SEC iejaukšanās ir neizbēgama.

Vai partneriem ir svarīga Svaru veiksme?

Daži no partneriem, kas atkāpjas no Svariem, ir tādi kā Visa, MasterCard un Stripe – lieli maksājumu apstrādātāji, kas paļaujas uz tradicionālajiem finanšu noteikumiem un uzņēmējdarbības veidiem. Šāda veida uzņēmumi mēdz būt pārliecinoši konservatīvi un objektīvi nobijies par jebko riskantu vai jaunu. Pārsteidzoši nav tas, ka viņi izstājās no projekta, bet gan tas, ka viņi vispār ir izrādījuši interesi par to.

Tā kā projekta Svari mērķis ir piedāvāt alternatīvu tradicionālajiem maksājumu tīkliem, uz virsmas šķiet, ka šo partneru zaudēšana nav būtiska. Visa nopelna miljardus, iekasējot augstas darījumu maksas, tāpat kā MasterCard un Stripe. Ja Svaru sapnis piepildītos, šāda veida darījumu maksas varētu kļūt par pagātni – un tas ir tas, ko šo uzņēmumu akcionāri, visticamāk, negaidīs..

Otrkārt, mums jājautā sev, vai jebkura veida partneri ir svarīgi Svariem? Lai cik pārsteidzoši tas varētu šķist, atbilde varētu būt nē. Apskatīsim Uber, vienu no partneriem, kas joprojām strādā ar Svariem. Uber nekļuva par vispārpieņemtu vārdu, uzsākot sadarbību ar taksometru kompānijām, kuras viņi vēlējās aizstāt. Tā vietā Uber spēja noteikt dominanci, ieviešot jauninājumus un piedāvājot neapšaubāmi labāku produktu.

Kriptovalūtu pasaulē partnerattiecības bieži vien nav nepieciešamība. Vienkārši aplūkojiet agrīnās izlaušanās hitus, piemēram, bitcoin, Litecoin, Ethereum, un saraksts turpinās un turpinās. Šie projekti tika uzsākti faktiski pilnīgā vientulībā un ļauj noteikt tirgus dominanci, neprasot palīdzību no tiem, kurus viņi mēģināja aizstāt, piemēram, bankām..

Īsāk sakot, Svari, iespējams, var lieliski paveikt bez tradicionālās banku nozares palīdzības (vai iejaukšanās). Ja kas, tad tā varētu izrādīties liela uzvara.

Lielisks piemērs tam, kas var notikt, ir tas, kas notika ar Kodak uzņēmumu. Kodak bija izstrādājis digitālo kameru gadu desmitiem pirms to popularitātes, un tomēr viņi to izvēlējās kavē izgudrojumu baidoties, ka tas kaitēs viņu peļņai no filmu pārdošanas un filmu apstrādes iekārtām. Skaidrs, ka tā bija kļūda. Tas liek mums domāt, vai Visa, MasterCard un Stripe ir pieļāvuši līdzīgu kļūdu.

Mēs izdarīsim izvēli, nevis bankas

Galu galā visa šī pozēšana un sajaukšana neko nemainīs. Facebook ir liels un spēcīgs uzņēmums, kuram ir resursi, kas nepieciešami, lai to panāktu, neatkarīgi no tā, cik daudz regulatori vai bankas cenšas viņiem traucēt. Kamēr Facebook vēlas, lai tas notiktu, tas notiks. Pat ja tas aizņem vairāk laika, nekā viņi sākotnēji domāja.

Tas, vai Svari ir veiksmīgi, neizlemj Facebook, Visa vai Stripe. Tā vietā tas būs atkarīgs no mums. Ja mums tiek piedāvāts kaut kas saistošs un konkurētspējīgs, tad tas galu galā atradīs savu vietu tirgū. Neatkarīgi no tā, vai tas ir dominējošs stāvoklis vai vienkārši aizpilda nišu, tā atradīs vietu, kur piezemēties, ja vien tas mums kaut ko dos. No otras puses, ja Svari būs kropļota un dārga bijušās ierosinātās godības ēna, tā izzudīs neziņā, jo mēs, patērētāji, izvēlamies to pareizi ignorēt.

Bet jebkurā gadījumā tas atkal nebūs veco pasaules maksājumu apstrādātāju ziņā. Gluži pretēji, tas būs pilnībā atkarīgs no mums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me