SEC naudas sodi Block.one 24 miljoni ASV dolāru EOS pārdošanas rezultātā

EOS

Pirmdienas vakarā, tā kā daudzi amerikāņu kriptogrāfijas kopienā to sauca par dienu, ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) paziņoja par žokļa kritienu.

Atklāts a preses relīze publicēts ap plkst. 19:00 pēc EST, Amerikas finanšu regulators atklāja, ka tas ir “nokārtojis apsūdzības” pret EOS blokķēdes veidotāju. Block.one par “nereģistrēta sākotnējā monētu piedāvājuma veikšanu”.

Tas ir viens no lielākajiem – ja ne vislielākajiem – ar kriptogrāfiju saistītām izpildes darbībām no SEC līdz šim.

EOS

SEC izdod 24 miljonus ASV dolāru virs EOS ICO

Saskaņā ar pirmdienas vakarā publicēto paziņojumu presei, Block.one ir nokārtojis apsūdzību SEC, “samaksājot civiltiesisko sodu 24 miljonu ASV dolāru apmērā”.

Blokķēdes gigants, kas darbojas Blacksburgā, Virdžīnijā un Honkongā, “piekrita pasūtījumam, neatzīstot un nenoliedzot tā secinājumus”, SEC rakstīja.

Tiem, kas nezina, spriedze starp SEC un Block.one rodas no pēdējās organizācijas gada garās EOS žetonu pārdošanas, kas savāca apmēram 4,1 miljardu ASV dolāru – rekordliels rezultāts ICO.

SEC izlaidumā atzīmēja, ka “Block.one nereģistrēja savu ICO kā vērtspapīru piedāvājumu saskaņā ar federālajiem vērtspapīru likumiem, kā arī tā neatbilda reģistrācijas prasībām vai neprasīja tām atbrīvojumu”..

SEC Izpildes nodaļas līdzdirektors Stīvens Peikins apgalvoja, ka Block.One nesniedza pārdošanas dalībniekiem “informāciju, kas viņiem bija tiesības uz vērtspapīru piedāvājuma dalībniekiem”.

Viņš piebilda, ka SEC misija ir ierobežot uzņēmumus, kas atņēma ieguldītājiem materiālus, “kuriem viņiem jāpieņem lēmumi par ieguldījumiem”.

Lai gan 24 miljoni ASV dolāru acīmredzami nav maza naudas summa, norēķinu summa samaksāja šokētus kriptogrāfijas ekspertus. Coinmetrics līdzdibinātājs Niks Kārters atzīmēja, ka Block.one samaksāja 60 bāzes punktus (0,6%) no miljardiem, ko tā ieguva pārdodot – faktiski nekas lielajā lietu shēmā.

Citi atkārtoja Kārtera bažas, pievēršot uzmanību tam, ko viņi apgalvo, ka tas ir tikai pļauka uz plaukstas, nevis viss izpildes pasākums. Piemēram, Block.one šī gada sākumā domēna vārdam iztērēja 30 miljonus ASV dolāru, tādējādi 24 miljoni dolāru šķiet daudz līdzīgi kabatas maiņai.

Neskatoties uz šīm bažām par izlīguma smagumu (vai tā trūkumu), šķiet, ka ar naudas sodu 24 miljonu ASV dolāru gadījumā lieta tiek darīta un noputināta.

Manuprāt, šis ziņu bloks ir absolūti izpūstas.

SEC izpētīja visas krāšņās detaļas un nolēma samierināties ar 60 bipiem no tā, ko b1 pacēla. WTF

– nic karteris (@nic__carter) 2019. gada 30. septembris

Block.one “satraukti”, lai atrisinātu jautājumus

Patiesībā un ļoti strupi, SEC izlaidums atstāja daudz ko vēlamu, jo īpaši attiecībā uz pašas Block.one atbildi un norēķinu detaļām.

Kā tāds, blockchain izstrādes uzņēmums nāca klajā ar saviem paziņojumiem paziņojumā presei, kas datēts ar 2019. gada 1. oktobri. Tajā Block.one atklāts ka norēķins “īpaši attiecas uz ERC-20 marķieri, kas pārdots Ethereum blokķēdē” ICO laikā, nevis jauno marķieri, kas pastāv EOS pašu ķēdē.

Tika arī atklāts, ka līdz ar šo norēķinu SEC ir piešķīrusi Block.one “svarīgu atbrīvojumu”, lai uz to “neattiektos daži pastāvīgi ierobežojumi, kas parasti būtu piemērojami šāda veida norēķiniem”, nostiprinot domu, ka norēķins ir atrisinājis visus pašreizējos strīdus starp Block.one un SEC.

Block.one secināja preses paziņojumā:

“Mēs esam priecīgi atrisināt šīs diskusijas ar SEC un esam apņēmušies turpināt sadarbību ar regulatoriem un politikas veidotājiem, jo ​​pasaule turpina attīstīt lielāku skaidrību par digitālo aktīvu atbilstības ietvariem.”

Vairāk nākt …

Kaut arī Block.one gadījums ir “pabeigts”, var gadīties, ka SEC vēl nav izdarīts ar lieliem vārdiem kriptogrāfijā.

Dažu pēdējo mēnešu laikā Amerikas aģentūra ir veikusi absolūtu slepkavību pret kriptogrāfijas telpu, iekasējot firmas pa kreisi un pa labi par šķietamu pārkāpumu izdarīšanu. Šī gada sākumā tas notika pēc cita augsta līmeņa gadījuma, samazinot Kanādas sociālo mediju uzņēmuma Kik ICO summu 100 miljonu dolāru vērtībā; tikai dažus mēnešus atpakaļ, tā mērķis bija novērst to, ka uzņēmums, kas atradās kādreiz masveida altcoin Veritaseum, tērēt ICO procedūras.

Fakts, ka SEC sekoja Block.one, kas vadīja visu laiku lielāko ICO, un citi kriptonauda nozares labākie uzņēmumi, var liecināt par gaidāmo izpildi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me