Ripple News: Ķīnā meklē izaugsmi un talantu, izmantojot Tsinghua sadarbību

Ripple XRP jaunumi

Ripple kļūst par globālu līderi blokķēdes attīstībā. Uzņēmums tikko paziņoja par turpmāku sadarbību ar Tsinghua universitāti Ķīnā. Nesen izsludinātā programma tiks veidota, lai izveidotu blokķēdes tehnoloģiju pētījumu stipendiju programmu, kuras mērķis ir Ķīnas maģistranti.

Ķīnai ir mīlestības un naida attiecības ar kriptogrāfiju, taču šķiet, ka Ripple ir spējis iekļūt Pekinas aizsargvantā. Ripple XRP marķieris ir viens no vērtīgākajiem kriptotajiem (mērot pēc tirgus ierobežojuma), taču ne visām uzņēmuma platformām darbībai ir nepieciešams XRP. Ripple’s xRapid maksām izmanto XRP žetonus, taču viņu xCurrent platformai XRP nemaz nav nepieciešama.

Ripple XRP jaunumi

Ripple vēlme sadarboties ar daudziem uzņēmumiem un organizācijām var būt daļa no iemesla, kāpēc viņi tika uzņemti Ķīnā.

Viens ķīniešu kriptogrāfijas speciālists, kurš saucas XRPingster, komentēja: “Ķīnā es neticu, ka kaut kas var notikt bez valdības kontroles. Ķīnas valdībai ir priekšstati par visu, kas notiek valstī. Es nedomāju, ka tas ir labs Ripple. Ķīna nepiešķir piekļuvi, izņemot gadījumus, kad tai ir kāds sakars ar intelektuālo īpašumu, ”raksta Reddit.

Ripple šķērso robežu starp Hardcore Crypto un The Establishment

Nav noslēpums, ka kriptogrāfijas ir dzimušas Bitcoin formā, kuras arhitektūrā ir iebūvēta ļoti brīvprātīga svītra. Ir grūti izsekot darījumos iesaistītās puses, un platforma lietotāju anonimitāti uztver nopietni. Daudzi citi kriptodarbinieki, piemēram, Dash, ir iekļāvuši šos ideālus arī savā dizainā.

Ripple filozofija ir ievērojama atkāpšanās no Bitcoin pamatideoloģijas. Viņu atvērtība sadarbībai ar bankām, valdībām un universitātēm varētu būt viens no iemesliem, kāpēc XRP ir kļuvis par otro vērtīgāko kriptogrāfiju.

Pat ja XRP nav nepieciešama, lai izmantotu visus Ripple produktus, pastāv spēcīga nosaukuma atpazīstamība, ko rada pastāvīga augsta līmeņa darījumu plūsma, ko Ripple veic. Turklāt XRP pieņem citas organizācijas, un lielisks piemērs ir nesenais R3 darījums.

Blockchain Brain Trust palielināšana

Ivy Gao, kurš ir Tsinghua universitātes starptautiskās sadarbības un attīstības direktors, sacīja, ka “es domāju, ka šī programma veicinās turpmāku pētījumu par blokķēdes tehnoloģiju un karjeras attīstību šajā jomā.”

Neatkarīgi no tā, kur kriptogrāfijas nonāk Ķīnas valdības lielajā plānā, spēcīgas zinošu blokķēdes izstrādātāju bāzes izveidošana ir ieguvums blokķēdes industrijai pasaules mērogā. Ripple strādā visā pasaulē, lai atbalstītu izglītības programmu izstrādi, lai veicinātu blokķēdes nozari.

Ēriks Van Miltenburgs, Ripple globālo operāciju vadītājs, sacīja, ka jaunā sadarbība ir daļa no plašāka globālā redzējuma par blokķēdi: “Programmas mērķis ir dot iespēju Ķīnas studentiem uzzināt par blokķēdes pētījumiem. Tas atbilst mūsu globālajai universitāšu blokķēdes pētījumu iniciatīvai. Mēs, uzņēmumā Ripple, ar prieku atbalstām šo centienu, cerot uz startu. ”

Āzija ir plašs, salīdzinoši neizmantots tirgus

Gan Ķīnas, gan Indijas robežās ir vairāk nekā miljards cilvēku. Tautām pieaug arī vajadzība pēc efektīvākām finanšu struktūrām. Indija ir īpaši grūtā vietā attiecībā uz iedzīvotāju piekļuvi finanšu pakalpojumiem, jo ​​daudzi cilvēki tur ir pārāk nabadzīgi, lai izmantotu esošo finanšu sistēmu.

Kriptos ir potenciāls iekļaut cilvēkus globālajā finanšu tīklā, kurš iepriekš tam nevarēja piekļūt. Lielākais klupšanas akmens kriptogrāfiju plašākai ieviešanai, neatkarīgi no tā, kāda tā var būt, ir valdības, kas nepieļaus bankām tirgoties ar kriptogrāfiju.

Bankas var arī nelabprāt izmantot tehnoloģiju, kas grauj to gandrīz monopolu uz finanšu pakalpojumiem un spēku, kas tām dod ekonomikā.

Ripple pārdošanas direktors Ross D’Arcy nesen komentēja: “Es domāju, ka Swift ir patiešām interesants piemērs. Tāpēc, ka Svifts, ja tā padomā, dažkārt kaut kā pārkāpj robežas un spēlē mazliet politisku lomu. Mēs neredzam klienta darījumus. Mūsu klienta darījumi notiek internetā. Tātad Ripple rīt varētu pārtraukt uzņēmējdarbību, un mūsu klienti joprojām varētu veikt darījumus, izmantojot mūsu programmatūru. Tas pats nebūtu gadījumā ar Sviftu. ”

Pieaugot spriedzei starp tautām, un arvien vairāk cilvēku izņēmuma kārtā izmanto izveidoto pārvaldes un finanšu sistēmu, kriptogrāfija var uzņemties aizvien lielāku lomu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me