Pasaules bankas plāno stabilizēnus uz Blockchain World Wire, zvaigžņu un IBM sadarbības

IBM Blockchain

Bija Blockchain World Wire, pārrobežu norēķinu tīkls, kas radies sadarbībā starp blockchain starta Stellar un tehnoloģiju smagsvaru IBM. aktivizēts “ierobežotas ražošanas” lietošanai vairāk nekā 70 valstīs 18. martā.

Pirmo reizi divu uzņēmumu pagājušā gada septembrī kā reāllaika institucionālo maksājumu projektu paziņoja pagājušā gada septembrī, Blockchain World Wire var piesaistīt Zvaigžņu tīklu un tā vietējo aktīvu lūmenus (XLM) maksājumu dzelzceļam, kura mērķis ir izvairīties no dažām galvenajām kļūmēm, kas redzamas mūsdienu komercija, piemēram, augstas maksas un lēni darījumi.

IBM Blockchain

Pārrobežu maksājumu tīkls

Patiešām, IBM teica, ka sistēma varētu optimizēt maksājumu veikšanu pasaules mērogā:

“World Wire nodrošina tiešāku modeli pārrobežu maksājumiem, izmantojot Stellar protokolu, kas padara naudas pārskaitījumus no punkta uz punktu parasto korespondentbanku sarežģītības vietā. Tas samazina starpniekus un ļauj lietotājiem paātrināt norēķinu laiku bieži dažu sekunžu laikā, pārsūtot naudas vērtību digitālo aktīvu veidā, kurus parasti sauc par kriptonauda vai “stabilas monētas”. Šī vienkāršotā pieeja uzlabo darbības efektivitāti un likviditātes pārvaldību, racionalizē maksājumu saskaņošanu un samazina kopējās darījumu izmaksas finanšu iestādēm. ”

Sākot ar 72 valstīm, Blockchain pasaules vads netiks izstrādāts tikai tā, lai to varētu efektīvi izmantot – sadarbības partneri arī cer padarīt to par inovāciju centru.

Tas ir tāpēc, ka IBM ir apstiprinājis, ka sešas starptautiskās bankas, tostarp Dienvidkorejas Banka Busan, Brazīlijas Banco Bradesco un Filipīnu Rizal Commercial Banking Corporation, plāno izlaist stablīnus, izmantojot pasaules vadu. Šie inaugurācijas stieņi attiecīgi tiks piesaistīti “Euro, Indonēzijas rūpijas, Filipīnu peso, Korejas vonas un Brazīlijas reāla” valūtām, sacīja tehnoloģiju gigants..

IBM starptautiskais statuss, visticamāk, nodrošinās to, ka citas bankas veiks lēcienu, izmantojot World Wire, savukārt sadarbības nopietnība neapšaubāmi novedīs pie Zvaigžņu tīkla profila paaugstināšanas kriptokonomikā un ārpus tās. Laikā, kad kriptoversu projektiem pieņemšana vēl joprojām ir nenotverama, pasaules vads ir aptuveni tikpat noderīgs kā pieņemšana, uz kuru Zvaigžņu kopiena varētu cerēt.

Kas attiecas uz IBM, viņi cer ieviest World Wire, lai izveidotu likviditāti tur, kur tās trūkst, sacīja IBM Blockchain ģenerāldirektore Marija Vjeka:

“Mēs esam izveidojuši jauna veida maksājumu tīklu, kas paredzēts, lai paātrinātu naudas pārvedumus un pārveidotu pārrobežu maksājumus, lai atvieglotu naudas kustību valstīs, kurām tas visvairāk vajadzīgs. Izveidojot tīklu, kurā finanšu iestādes atbalsta vairākus digitālos līdzekļus, mēs ceram stimulēt inovācijas un uzlabot finanšu iekļaušanu visā pasaulē. ”

Labdien, 2019. gads: Stellar’s ​​XLM hits Coinbase Pro, tagad Coinbase.com

Populārā ASV kriptovalūtas birža Coinbase arī 18. martā paziņoja, ka ir pievienojusi Stellar XLM kriptovalūtu mazumtirdzniecībai domātajai Coinbase.com platformai, kā arī Android un iOS mobilo lietotņu ierīcēm..

XLM tagad darbojas tiešraidē plkst https://t.co/bCG11KveHS un Coinbase iOS un Android lietotnēs. Coinbase klienti var pieteikties tagad, lai pirktu, pārdotu, pārveidotu, nosūtītu, saņemtu vai uzglabātu XLM. https://t.co/YSIYNPO4JP

– Coinbase (@coinbase) 2019. gada 18. marts

XLM paplašināšanās Coinbase ekosistēmā notika pēc tam, kad uzņēmums tikai dažas dienas iepriekš atklāja, ka tas pievienoja XLM savai progresīvajai tirdzniecības platformai Coinbase Pro. Lūmenu ierašanās Amerikas galvenajā kriptovalūtas platformā ir nonākusi uz monētas papēžiem, piedzīvojot vairākus citus stabilus ieviešanas uzlabojumus pēdējos mēnešos.

Šā gada martā vācu kriptogrāfijas aizdevējs Bitbond, izmantojot Stellar protokolu, izlaida drošības marķieri (STO). Un februārī Stellar bāzētais SatoshiPay jaunuzņēmums noslēdza darījumu, lai izveidotu mikromaksājumu komplektu vācu izdevniecības spēkam Axel Springer. 2019. gads sākās ar labu pamatu arī XLM, jo janvārī pasaules lielākā kriptogrāfisko ieguldījumu sabiedrība Grayscale Investments pievienoja XLM savam digitālo aktīvu portfelim.

Kopumā Stellar iegūst svaigu un iespaidīgu saķeri, un tas ir dinamisks faktors, kas projektam liek sekot līdzi, ja altkoina sezona atkal atgriežas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me