Naudas lego: saliktās finanses kļūst arvien populārākas Ethereum DeFi

Saliktās finanses

Pēdējos mēnešos Compound Finance ir kļuvusi par vienu no populārākajām kreditēšanas platformām visā kriptokonomikā. Vai tas var kļūt par vispopulārāko?

Lai pārliecinātos, atliek gaidīt, vai Compound kādu dienu atsēdinās Dai builders Maker DeFi ekosistēmas virsotnē, pat īslaicīgi. Tomēr projekta būvnieki nesen ir veikuši pasākumus, lai padarītu “naudas lego” platformu labāku un tās lietotājus laimīgākus. Tas noteikti ir sākums.

Saliktās finanses

Piemēram, viens no lielākajiem pavedieniem Compound gājienā uz briedumu šonedēļ nonāca uzmanības centrā, jo uzmanība tika pievērsta tās jaunajam auditam. Konkrēti, viedo līgumu speciālisti OpenZeppelin projektā tikko publicēja auditu par dažiem Compound platformas vissvarīgākajiem viedajiem līgumiem.

⚠️ Šeit mēs iepazīstinām ar @compoundfinance revīzija, ieskaitot:

– Sistēmas pārskats

– priviliģētās lomas un virzība nākotnē

– bezprocentu aizdevumi

– neproduktīvi stimuli

– Pilns revīzijas ziņojumshttps://t.co/OsGE6w3gnT

– OpenZeppelin (@OpenZeppelin) 2019. gada 28. augusts

Labās ziņas? OpenZeppelin neatrada koda problēmas, kuras tā uzskatīja par “kritiskām”. Bet auditori atrada virkni mazāk nopietnu problēmu, kas Ethereum kopienai palīdzēja labāk izprast iesākto salikto platformu.

Starp šiem jautājumiem tika uzsvērta viena problēma: pašlaik ir administratora atslēgas, kuras var izmantot, lai apdraudētu dažas Compound tehnoloģijas.

Saliktie brīvības atņemšanas līgumi rada * nenodrošināta parāda * risku

> cTokeni, kas tiek izmantoti kā nodrošinājums, paliek aizņēmēja maciņā, bet nav nododami citiem

> Administrators varētu ļaut nodot nodrošinājumu cTokens … būtībā ļaujot apvienotajam parādam nodrošināt nepietiekamu nodrošinājumu https://t.co/jHzlwZgvQe

– Eva Beilina (@evabeylin) 2019. gada 27. augusts

Atbildot uz to, Compound līdzdibinātājs Roberts Lešners vēlāk atzīmēja, ka platforma plāno attīstīties pilnīgas decentralizācijas virzienā.

“Pilnīgi; bieži uzdotie jautājumi […] un dokumenti […] ir ļoti pārredzami par to, kā darbojas administratora privilēģijas, un mūsu mērķis ir decentralizēties, lai vispār nebūtu administratora, ”27. augustā sacīja Lešners.. 

Mīlu viņus vai ienīstu viņus. Savienojums, atverot savus līgumus, lai visi varētu izšķirties, ilgtermiņā darbojas tikai viņu labā..

Jauni aktīvi, par kuriem balso

Tāpat kā citas kriptovalūtu platformas, arī Compound atbalsta tikai noteiktu kriptovalūtu skaitu. Bet šis skaitlis drīz kļūs lielāks.

Tas ir tāpēc, ka Compound ir atvēris balsošanas periodu saviem lietotājiem, lai izlemtu, kurus digitālos līdzekļus viņi vēlas redzēt platformā. Pašlaik izskatīšanai paredzētie projekti ietver Maker, Tether, Decentraland, Huobi Token, Loom Network, Numeraire, OmiseGo, Paxos un TrueUSD.

Balsošana ir sākta, lai izvēlētos nākamos divus saliktā protokola līdzekļus!

&# 128499; ️ Izvēlieties: https://t.co/En6tOQffeo

&# 128218; Uzzināt vairāk: https://t.co/9uAeCVgcAD

⏱️ Balsošana ir atvērta divas nedēļas!

– savienojums (@compoundfinance) 2019. gada 28. augusts

“Balsošana ilgs 14 dienas, un pēc tam 2 uzvarējušie žetoni tiks pievienoti protokolam pēc cToken integrācijas līgumu izveides, veiksmīgiem drošības auditiem un piemērotības noteikšanas,” sacīja iepriekšminētais Lešners..

Berlīnes trieciens un tālāk

Berlīnes Blockchain nedēļa bija šī mēneša sākumā, un vienā no tās notikumiem – ETHBerlin Zwei – netrūka Hackathon projektu, kas būvēti virs Compound. Tas platformai deva taustāmu lietojumu.

Saskaņā ar izsekotāju tīmekļa vietni DeFi Pulse, Compound vēlu ir nepārtraukti ieguvis Maker dominanci DeFi. Protams, Maker joprojām dominē vairāk nekā 50 procentos DeFi ekosistēmas, taču Maker pīrāga šķēlums lēnām samazinās, jo savienojums ir ieguvis lielāku uzmanību.

2 / Kopējais DAI piedāvājums tirgū ir samazinājies aptuveni 14 miljonu ASV dolāru apmērā pēdējo 90 gadu laikā, daļēji pateicoties CDP pārejai uz Compound un tādiem rīkiem kā @InstaDApptilts. Un tā rezultātā stabilitātes maksa sāk samazināties. [Atsaucei pievienotas TVL diagrammas. Piezīmes atšķirība mērogā] pic.twitter.com/sckUjnPvL3

– DeFi pulss &# 127815; (@defipulse) 2019. gada 30. augusts

Tas nav tas, ka viens ir iespaidīgāks par otru, drīzāk tas, ka abi šobrīd atrodas DeFi augšgalā, un Compound ievērojami iegūst tvaiku. Pateicoties tam, Maker un Compound nebūt nav ienaidnieki, kā DeFi Pulse komanda ir paskaidrojusi:

“Pagaidām šķiet, ka viņiem ir simbiotiskas attiecības. Maker izdrukā DAI, Compound rada lielāku pieprasījumu pēc DAI tirgū. ”

Dharma pagriež savienojumu

29. augustā Dharma – šobrīd top 10 DeFi projekts – paziņoja, ka atsāk kriptonauda pakalpojumus pēc tam, kad ir pakāpeniski pārtraukusi sākotnējo piedāvājumu.

Pagrieziens? Dharma jaunie pakalpojumi balstīsies uz Compound likviditātes rezervēm. Atkāpjoties no kriptogrāfijas kreditēšanas, projekta pirmais piedāvājums pēc atkārtotas palaišanas būs ietaupījumu produkts.

“Darbs ar Compound ļauj Dharma koncentrēties uz tām uzņēmējdarbības daļām, kuras viņiem vislabāk padodas, kuras, manuprāt, ietver dizainu, produktu un lietotāju pieredzi, un tā vietā daļu no kaudzes nodod ārpakalpojumā,” sacīja Autonomous Partners dibinātāja un Dharma ieguldītāja Arianna Simpsone par ziņām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me