Ķīnas valsts laikraksts publicē Bitcoin ievada rakstu

Ķīna

Ķīnas kriptovalūta un blokķēdes vērtības turpinās, kamēr Sjiņhua, cita valsts pārvaldīta mediju organizācija, publicē pilnu rakstu par bitcoin. Daži komentētāji uzskata, ka pozitīvo digitālo valūtu noskaņas satricinājums valstī ir daļa no Pekinas centieniem normalizēt nozari pirms ierosinātā digitālā RMB ieviešanas.

Neskatoties uz šīm pozitīvajām pazīmēm, tirdzniecība un sākotnējie monētu piedāvājumi (ICO) joprojām ir aizliegti. Tomēr šķiet, ka notiek virzība uz ķīniešu kriptogrāfiskās telpas nacionalizēšanu. Šāds solis varētu izraisīt reakciju no valsts dalībniekiem Rietumos, lai pieņemtu kripto draudzīgāku politiku vai riskētu zaudēt Ķīnai cīņā par jaunās digitālās ainavas kontroli.

Ķīna

Sjiņhua saka, ka Bitcoin ir pirmā veiksmīgā Blockchain lietojumprogramma

Sjiņhua pirmdien (2019. gada 11. novembrī) izdrukāja rakstu, kurā sniegts kopsavilkums par bitkoīnu. Ar nosaukumu “Bitcoin: Pirmais veiksmīgais blokķēdes pielietojums” rakstā tika sīki aprakstīti vairāki visaugstāk novērtētās kriptovalūtas aspekti, ieskaitot ieguvi, maksimālo 21 miljona krājumu un uz pusi, lai pieminētu dažus.

Ķīnas valsts laikraksts šodien (Xinhua)

Bitcoin: pirmais veiksmīgais Blockchain tehnoloģijas pielietojumshttps://t.co/85icR9FcAH pic.twitter.com/8ZOF6UBSzw

– Metjū Greiems (@ mg0314a) 2019. gada 11. novembris

Rakstā tika pieminēta arī cenu svārstības un ieguves procesa enerģijas patēriņš. Izraksts no skaņdarba skan:

“Pirmkārt, bitcoīns nav taustāma valūta. To ražo un vada internetā. Tā ir atvērtā koda P2P (Peer to Peer) digitālā valūta…. Bitcoin ir pirmais veiksmīgais blokķēdes tehnoloģijas pielietojums. ”

Faktiskās kļūdas un neprecizitātes

Rakstā bija dažas kļūdas un neprecizitātes, raksturojot vairākus bitcoīna aspektus. Viens šāds nepatiesas informācijas gadījums ir šāds:

“Konta īpašnieka identitāte nebūs zināma nevienam … Šī funkcija arī padara bitcoīnu plaši izmantotu nelegālos darījumos, piemēram, naudas atmazgāšanā. Pašlaik vissvarīgākais bitkoina maksājumu izmantojums ir melnā tirgus darījumi un darījumi ar “tumšo tīklu”. ”

Iepriekš minētā daļa ir daļa no raksta stāstījuma, kurā mēģināts krāsot bitcoin kā anonīmu valūtu. Pirmkārt, BTC nav anonīms, jo ir vairāki līdzekļi, lai identificētu maku un adrešu īpašumtiesības.

Turklāt valsts un starptautiskie finanšu regulatori ir spiesti veikt apmaiņu, lai nodrošinātu, ka jūsu klienti (KYC) ievēro stingri. Arī tādas valstis kā Dienvidkoreja ir aizliegušas anonīmu tirdzniecību.

Šī Bitcoin darījumu izsekojamība ir arī palīdzējusi tiesībaizsardzības aģentūrām aizturēt noziedzniekus, kuri izmanto BTC un citus kriptotipus. Policijas iestādes un citas drošības aģentūras vairākās valstīs arī ir izdevušas ziņojumus, kas parāda, ka kriptogrāfija nav tik populāra kā noziedzīgu organizāciju nauda.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir naudas atmazgāšana, narkotiku tirdzniecība vai teroristu finansēšana, skaidra nauda joprojām ir faktiskais finansēšanas līdzeklis. Augšējā kriptonauda ir arī kaut kas atvieglojums cilvēkiem, kurus ietekmē ekonomiskās situācijas pasliktināšanās viņu valstī.

Ķīnas pieaugošā kriptogrāfija un Blockchain novērtējums

Atsevišķā Xinhua publikācijā publikācija prognozēja, ka Ķīnas izdevumi par blokķēdēm varētu pārsniegt 2 miljardi USD līdz 2023. gadam pamatojoties uz IDC – pasaules tirgus izpētes firmas pētījumu. Saskaņā ar IDC pētījumu, Ķīnas blokķēdes izdevumi nākamajos četros gados piedzīvos pastiprinātu gada pieaugumu uz ziemeļiem no 65%.

Vēl 2019. gada oktobrī Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins paziņoja, ka blokķēde kļūs par galveno tehnoloģiju valstī. Līdz šim IDC saka, ka lielākā daļa Ķīnas blokķēdes centienu ir koncentrējušies uz banku, ražošanas un mazumtirdzniecības sektoriem.

Tāds ir pozitīvs entuziasms, kas saistīts ar blokķēdi, ka varas iestādes Pekinā ir aizliegušas jebkādu negatīvu publikāciju par tehnoloģiju. Kopš tā laika daudzas plašsaziņas līdzekļu platformas, tostarp The People’s Daily – Ķīnas Komunistiskās partijas oficiālais mediju dienests, publicēja pozitīvus rakstus par šo tehnoloģiju ar The People’s Daily, aprakstot blokķēdi kā lūzuma punktu, kas Ķīnai apsteigs pārējo attīstīto pasauli..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me