Ķīnas interneta tiesa izmanto Blockchain, lai aizsargātu autortiesības tiešsaistē

China Blockchain

Interneta tiesnesis Ķīnas Hangžou provincē nolēma to piesaistīt blokķēdes palīdzība palīdzēt aizstāvēt intelektuālā īpašuma (IP) tiesības. China.org.cn ziņoja, ka Interneta tiesa Hangžou sāks izmantot blokķēdes platformu, lai palīdzētu reģiona rakstniekiem pasargāt sevi no tiešsaistes pirātisma.

Interneta tiesa Hangžou ir viena no trim Ķīnā. Tā vietā, lai izmantotu parasto tiesu sistēmu, Ķīnas interneta tiesas palīdz cilvēkiem tiešsaistē atrisināt juridiskas lietas. Pirātisms ir galvenā radošo problēmu problēma, taču līdz šim stabilu autoru ierakstu izveide ir bijusi izaicinoša.

Saskaņā ar rakstu, kuru publicēja China.org.cn, Hangžou ir “mājvieta daudziem, ja ne lielākajai daļai tiešsaistes rakstnieku Ķīnā”. Ziņu portāls norāda, ka Hangzhou Binjiang apgabalā rakstnieku kopienā dzīvo 107 slaveni tiešsaistes rakstnieki. Rakstnieki ir strādājuši pie veidiem, kā nodibināt savu darbu īpašumtiesības, taču viņiem ir palikušas dažas pamatotas iespējas.

China Blockchain

Blockchain interneta autortiesību likums

Tiek ziņots, ka daudzi no Hangžou rakstniekiem izdrukā savus rakstus vai lejupielādē darbu, lai noteiktu tā radīšanas laiku. Abas šīs metodes ir salīdzinoši viegli viltotas. Blockchain ir ideāla tehnoloģija, kas palīdz radošajiem darbiniekiem saglabāt īpašumtiesības uz viņu darbu, un tas varētu arī palīdzēt samazināt juridisko procesu, kas saistīts ar intelektuālā īpašuma tiesību ieviešanu.

Pēc Wang Jiangqiao domām, kurš ir Hangzhou Interneta tiesas tiesnesis ,

“Blockchain garantē, ka datus nevar izmainīt (ar) … visām digitālajām pēdām, kas glabājas tiesu bloku ķēdes sistēmā … ir juridiskas sekas” un ka “autorība, izveides laiks, saturs un pārkāpuma pierādījumi”.

Ķīna ir bijusi skarba kriptogrāfu pretiniece, taču viņi veic soli, lai visur izmantotu blokķēdi. Atšķirībā no daudzām citām valstīm, kas blokshānam tuvojas piesardzīgi, Ķīnas tiesas ir svētījušas blokķēdes izmantošanu daudzās juridiskās funkcijās.

EPO spēlē panākumu

Pagājušajā nedēļā Eiropas Patentu birojs rīkoja konferenci par jaunajām tehnoloģijām, un darba kārtībā bija blokķēdes. Vienas dienas pasākumā, kas notika Hāgā, notika diskusija par to, kā blokķēdi varētu izmantot patentēšanas procesā.

To EPO prezidents António Campinos teica sapulcē,

“Ceturtās rūpniecības revolūcijas tehnoloģijas iegūst arvien lielāku impulsu – un ikvienam IP ir jātiek galā ar tehnikas attīstību, kas virza šo lielo pārmaiņu periodu, un jāsaprot to ietekme,” viņa uzrunā.

EPO prezidents konferencē arī sacīja, ka “mūsu eksāmenu vadlīnijas tiek pastāvīgi pārskatītas un pielāgotas, lai nodrošinātu šo kritēriju pārredzamību un ka mūsu prakse joprojām ir paredzama gan pārbaudītājiem, gan ārējām ieinteresētajām personām”, jo pieaug blokķēdes tehnoloģiju patentu pieteikumi.

Laiks nokļūt ar programmu

EPO konferencē netrūka blokķēdes tēmu, un pirmie galvenie runātāji runāja par dažādiem blokķēdes aspektiem un par to, kā tā varētu mijiedarboties ar citām jaunajām tehnoloģijām, kas nonāk viņu pašu.

Sanāksme noslēdzās ar šīm EPO operāciju viceprezidenta Alberto Kasado piezīmēm: “Mēs esam revolūcijas sākumā. Blockchain sākās finanšu sektorā, bet tas izplatījās visās rūpniecības lietojumu jomās. Tas aug visās jomās. ”

Jaukts attēls blokķēdes attīstībai

Pēdējo divu gadu laikā blokķēde ir pārgājusi no ezotērikas tehnoloģijas uz jaunu politikas jautājumu, kas nopietni tiek uztverts augstākajos valdības līmeņos. Kriptovalūtas ir bijušas lielākais zaudētājs visā pasaulē, jo daudzas valdības izsaka viedokli par to, ko tās uztver kā draudu savai monetārajai varai.

Savukārt blokķēdi atzinīgi vērtē gan lielais bizness, gan valdība. Kad pamatā esošā blokķēdes tehnoloģija ir atdalīta no decentralizētajām valūtām, šķiet, ka tā ir ļoti populāra tehnoloģija.

Blockchain noteikti ir pārvarējis FinTech, un tas varētu būt daļa no nākamajām lielajām izmaiņām, kā cilvēki reģistrē datus. Kā šī jauda tiks izmantota, to var minēt kāds, bet mums nebūs ilgi jāgaida, lai redzētu, kā blokķēdes ienāk nozarēs, kuras pirms dažiem gadiem par to nebija dzirdējušas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me