Maltas Blockchain samits sākas Vidusjūras kriptomekā

Maltas Blockchain samits

Malta kļūst par kriptonauda tirdzniecības galamērķi. Pēc tam, kad vietējie likumi neļāva viņiem veikt uzņēmējdarbību, daudzas apmaiņas ir pārcēlušās uz salu valsti, taču, cerams, jauna blokķēdes konference pavērs tur durvis plašākai attīstības kultūrai. Pēc organizatoru domām, Maltas Blockchain samitā tiks uzņemti 5000 delegāti, un tas pašlaik notiek.

Maltas Blockchain samits

Emans Pulis ir virsotne, un viņš to teica Forbes,

“Malta ir ieguldījusi smago darbu, lai nopelnītu savu titulu kā“ Blockchain Island ”. Valdības atbalsts ir radījis patvērumu kriptogrāfijas uzņēmumiem uzplaukt šeit, Maltā. Likumdošanas darbība, kas šovasar tika pieņemta caur parlamentu, ir rosinājusi drošības un stabilitātes izjūtu, kas ir pievilcinājusi vairākus lielākos nozares uzņēmumus uz Maltu. Populārākās kriptovalūtu apmaiņas, piemēram, Binance un OKEx, jau ir pārvietotas, un citi noteikti sekos līdzi – nesot sev līdzi daudz ieguldījumu un nodarbinātības iespēju un, iespējams, pārveidojot salas infrastruktūru. Ārvalstu uzņēmumu pārvietošana ir noderīgs arī citām Maltas nozarēm, piemēram, viesmīlības nozarei, it īpaši, ja runa ir par izklaidi, atpūtu un nekustamo īpašumu. ”

Pūļa kungs spīd gaismā par dinamiku, kuru, šķiet, daudzas valdības ignorē. Kriptovalūtas joprojām ir ļoti populāras, taču lielākas valstis atsakās ļaut saviem pilsoņiem viegli piekļūt kriptogrāfijas biržām. Malta ir pieņēmusi pārredzamus likumus par kriptogrāfijas apmaiņu un ļāvusi viņu valstī iesakņoties jaunām idejām.

Maltas nostāja attiecībā uz kriptogrāfiju ir jēga

Maltai ir tā priekšrocība, ka ir maz iedzīvotāju, kuri ir pieraduši sniegt starptautiskus finanšu pakalpojumus. Maltas valdību nebaida jauni apmaiņas veidi, tāpat kā citas valstis, kas meklē veidus, kā ierobežot pilsoņu piekļuve kriptogrāfijām. Neatkarīgi no kriptogrāfijas aizliegumiem dažādās valstīs, kas tika ieviesti pēdējo 18 mēnešu laikā, kriptogrāfijas popularitāte joprojām pieaug.

Tas, iespējams, nešķiet intuitīvi, bet valstis, kas ierobežo kriptogrāfiju lietošanu un apmaiņu, nodara lielu kaitējumu konkurētspējai.

Kriptas un blokķēdes nav atsevišķas tehnoloģijas. Tie ir paredzēti darbam ar plašu sistēmu klāstu, kas varētu ietekmēt daudzas dzīves jomas. Ļaujot legāli tirgot kriptogrāfiju, Malta izveido sevi, lai pievienotos tādām vietām kā Singapūra, kur plaukst kriptogrāfijas un blokķēdes attīstība.

Blokķēde ir lielāka par naudu

Viens no jaunākajiem blokķēdes vietas papildinājumiem bloku ķēdē balstītās spēlēs. Kripto Kitties deva bloku ķēdes spēlēm kaut ko sliktu reputāciju un padarīja dažus cilvēkus dusmīgus, kad tas gandrīz apturēja Ethereum bloku ķēdi.

Emans Pulis ir palīdzējis arī SiGMA konferences veidošanā, un viņš to saka,

“Spēļu nozare ir galvenais traucējumu kandidāts. Samazināta uzticība tirgum var novest pie segregētu, centralizētu tirdzniecības platformu ceļa ar pārmērīgu tirdzniecības maksu. Krāpšana ir izplatīta arī tiešsaistes virtuālo preču tirgū, padarot tādas vērtības kā drošība un pārredzamība būtiskas spēlētājiem, kuri veido profilus, tostarp pērkot, pārdodot vai uzglabājot spēles aktīvus. Ņemot to vērā, SiGMA otro gadu pēc kārtas rīkos blokķēdes konferenci augsta līmeņa diskusijai par topošajām tehnoloģijām un to ietekmi uz iGaming. ”

Tādas jurisdikcijas kā Malta, visticamāk, kļūs par jaunu uz blokķēdi vērstu tehnoloģiju attīstības galamērķiem, jo ​​tās ļauj kriptonauda izmantot likumīgi. Blockchain balstīta spēļu attīstība ir tikai viena nozare, kas varētu nostiprināties Maltā un ievērojami papildināt valsts ekonomiku.

Mazs galdiņš

Līdzīgi kā pasaulei, iespējams, nav vajadzīgi 10 000 blokķēdes, iespējams, simtiem blokķēdes izstrādes mezglu nebūs. Malta veic visus pareizos pasākumus, lai izveidotu sevi kā jaunu ideju galamērķi, kas nākamajās desmitgadēs varētu kļūt par dinamisku ekonomikas nozari.

Tāpat kā jebkura tehnoloģiju nozare, arī blokķēde darbojas kvalificētiem profesionāļiem, kuriem ir liels pieprasījums. Silīcija ielejā gadu desmitiem ir bijusi slēdzene tehnoloģiju attīstībai, taču tagad tas mainās. ASV velk savas pēdas uz kriptogrāfijas noteikumiem, un Ķīnā ir visi, izņemot kriminalizētos kriptogrāfijas (lai gan tie joprojām ir pietiekami smieklīgi Bitcoin tīklā).

Kad uzņēmumi būs izveidojuši veikalu, būs grūti viņus pievilināt prom no viņu mājas bāzes. Šobrīd tūkstošiem blokķēdes un kriptogrāfijas profesionāļu bauda saulainos Maltas krastus, un, ņemot vērā nācijas atvērtās rokas, viņi var padomāt divreiz, pirms meklēt citu valsti saviem attīstības dolāriem un talantīgajiem darbiniekiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me