Labāka UX: pienāk degvielas uzpildes staciju tīkls, lai Ethereum dApps pārvērstu lietotnēs

GSN

Kaut arī Ethereum ekosistēma joprojām ir jauna, viena izplatīta sūdzība par tās decentralizētajām lietotnēm vai dapps ir tā, ka tās ir izrādījušās nepazīstamas parastajiem lietotājiem, kuri ir pieraduši pie parastajām lietotnēm, kuras nepamato blockchain tech.

Atklāta 6. augustā jauns degvielas uzpildes staciju tīkls (GSN) mērķis ir samazināt dappu sarežģītību, kļūstot par “galveno Ethereum borta risinājumu”.

Kā? Jaunais tīkls ir atvērtā koda risinājums, kas izstrādāts, lai palīdzētu dappiem kļūt “neatšķiramiem no jūsu iecienītākajām Web 2.0 lietotnēm”. Šis tēlainais rokas gājiens rodas kā dapps, kas izmanto GSN, “tagad var uzņemties savu lietotāju darījumu izmaksas” atbilstoši konkrētā projekta konkrētajām klientu piesaistīšanas izmaksām (CAC).

GSN

Šī dinamika padara to tādu, lai dapp lietotājiem nebūtu jārisina gāzes maksa par darījumiem, jo ​​GSN balstīts dapp sedz šīs izmaksas tieši ārpus vārtiem. Protams, šāda sistēma ir atkarīga no tā, vai dapp spēj ilgtspējīgi atļauties šīs izmaksas.

Patiesi priecājos paziņot par degvielas uzpildes staciju tīklu.

Galīgais platformas risinājums #Ethereum.

Pārveidojiet dapps parastās lietotnēs.

Noņemiet lietotājiem tehnisko slogu.

Paslēpt darījumus.https://t.co/qANJCA3RVR

cc @meta_cartel @b_asselstine @TabooKeyNet @portis_io pic.twitter.com/v425d84xpK

– Ramons Rekuero (@ramonrecuero) 2019. gada 6. augusts

“GSN ir ne tikai obligāts priekšnoteikums iekāpšanai, bet tas ir arī atslēga, kas blokķēdes paradigmā atver jaunus un graujošus uzņēmējdarbības modeļus,” raksta Ramons Rekuero, kurš oficiāli atklāja tīklu vidēja līmeņa ziņojumā..

Tīkls tika izveidots sadarbībā, iesaistot vairākas Ethereum ekosistēmas ieinteresētās puses, piemēram, digitālo aktīvu drošības spēli TabooKey, dapp DAO MetaCartel un OpenZeppelin projektu.

Tuvinot, GSN paļaujas uz decentralizētiem relejiem, kurus var vadīt bez atļaujas, lai veiktu darījumus. Kā paskaidroja Recuero:

“Šie releji tiek glabāti Ethereum viedā līguma RelayHub iekšpusē. Jūsu lietotne var izvēlēties pārsūtītāju, kurš veiks darījumu, pamatojoties uz tā reputāciju. Kad esat izvēlējies relay, tas nekavējoties atbild, apstiprinot pieprasījumu. Ja tas nenotiek, varat uzreiz pārslēgties uz citu releju. ”

Šīs sistēmas priekšrocības, kurai tagad Rinkeby testnetā ir tiešraides beta versija, ir tādas, ka lietotājiem ar tās starpniecību vairs nevajadzēs iziet neskaidru, daudzpakāpju iekļaušanas procesu vai nodarboties tieši ar adreses atslēgām.

Arī ceļā uz ETH izmantojamības palielināšanu? Tornado mikseris

Vēl viens sāpju punkts, kas raksturīgs caurspīdīgām blokķēdes kriptovalūtām, piemēram, bitcoin un ēteris, ir tāds, ka, ja jūs izmantojat adreses un saistāt tās ar publiskām aktivitātēm, neizmantojot privātuma paņēmienus, tad ikviens, kam ir interneta savienojums un kā zināt, kā pārskatīt bloku izpēti, var pārbaudīt finanšu vēsture.

Apsveriet, kā dažiem Ethereum dapps un DAO ir nepieciešami publiski apliecinājumi tādās platformās kā Twitter. Agrāk, lai šādas pārbaudes veiktu ar privātumu, lietotājiem būs jāgriežas vai jāizveido adrese, kuru viņi iepriekš nav izmantojuši..

Tomēr daudzi cilvēki noteikti vēlētos, lai viņiem būtu viena konsolidēta adrese, ko viņi varētu izmantot visām lietām Ethereum, neatklājot visu viņu ķēdes darbību kopumā. Tieši šeit parādās eksperimentāli privātuma risinājumi, piemēram, Tornado maisītājs.

Tikko deponēts 0,1 ETH pavisam jaunajā [eksperimentālajā] https://t.co/NR5IvbWmVs maisītājs. Es mazliet atsaukšos, kad vēl vairāk cilvēku ir pievienojušies manam anonimitātes komplektam!

Ļoti foršs @rstormsf un @PeppersecCOM! pic.twitter.com/RUwj1UCzBm

– ameen.eth &# 128121; (@amensol) 2019. gada 5. augusts

Tornado, kas izmanto zk-SNARKS privātuma tehnoloģiju dalībnieku aktivitātes aizsegšanai, pirmo reizi tika atklāts jūlija beigās kā Kovan testnet beta versija. Šonedēļ Tornado tika izlaists Ethereum mainnet.

Mikserim vēl nav jāveic revīzija, un tas joprojām ir jāuzskata par eksperimentālu, tāpēc izmantojiet to uz savu risku līdz turpmākam paziņojumam. Tomēr projekta virzība nāk, jo daudzi ieinteresētie Ethereum kopienā ir cīnījušies par to, kā panākt labāku privātumu savā blokķēdē.

Piemēram, Tornado testnet beta versija nonāca neilgi pēc tam, kad izstrādātājs Kendrick Tan izlaida savu Heiswap maisītāju Ropsten testnet. Tan uzbūvēja Heiswap saskaņā ar minimālo dizaina specifikāciju, ko Ethereum līdzautors Vitaliks Buterins izklāstīja mikserim jau pavasarī.

Šie maisītāji joprojām ir agri savā mūžā, taču tie atspoguļo iespēju, ka Ethereum var kļūt arvien privātāka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me