Kripto kopiena nav pārliecināta “Viens valis” noslīdēja Bitcoin līdz 20 000 ASV dolāru

Bitcoin valis

Kripto čivināt jaunākais dienas aromāts, tā sakot, ir skaudrs amerikāņu pētnieku ziņojums, kas liek domāt, ka Bitcoin mītiņš no neatbilstības trūkuma līdz 20 000 ASV dolāriem bija “viena vaļa” blakusprodukts.

Kaut arī šie pētnieki pamatoja savu argumentu, izdodot 119 lappušu garu ziņojumu, kurā izklāstīts, kāpēc viņi domā, ka kriptovalūtu tirgus pamatā ir manipulācijas un viltus, kriptogrāfijas kopiena nav pārāk pārliecināta. Tālu no.

Bitcoin valis

Bitcoin pieaugums līdz 20 000 ASV dolāriem, ko radījusi One Man Band?

Kā lasītāji, iespējams, atceras, 2017. gads bija trakākais gads Bitcoin vēsturē. Šajā 12 mēnešu laika posmā (un līdz janvārim) vadošā kriptonauda palielinājās no mazāk nekā USD 1000 līdz USD 20 000 žokļa krītošā rallijā, ko raksturoja masu plašsaziņas līdzekļu pārklājums un kriptovalūtu popularitātes pieaugums galvenajā plūsmā..

Tajā laikā visi un ikviens vēlējās iegūt savu roku Bitcoin, ko raksturo milzīga meklēšanas trafika un apjomi, kas redzami tādās platformās kā Binance un Coinbase.

Bet daži pētnieki nav pārāk pārliecināti, ka tieši šī mazumtirdzniecības ažiotāža paaugstināja Bitcoin cenu.

Faktiski, kā šodien šodien ziņoja Blockonomi, divi skeptiski pētnieki – Džekss Grifins, Teksasas universitātes profesors un Amins Šams, Ohaio štata universitātes docents – apgalvo, ka tā bija viena vienība, kas nosūtīja Bitcoin uz Mēnesi.

Savā atjauninātajā ziņojumā, kas balstīts uz viņu pamatdarbu šajā jautājumā, kas publicēts 2018. gadā, duets apgalvoja, ka saka, ka ar Bitfinex ir saistīts viens “valis” (liels kriptovalūtas turētājs), kas ir atbildīgs par to, ka viņš ir nospiedis (pat manipulējis) ar BTC cena ir augstāka 2017. gadā, īpaši izmantojot Tether stablecoin. Runājot ar Blumbergs intervijā, Grifins teica:

“Mūsu rezultāti liecina, ka tā vietā, lai tūkstošiem investoru pārvietotu Bitcoin cenu, tas ir tikai viens liels … Gadu vēlāk cilvēki būs pārsteigti, uzzinot, ka investori nodeva miljardus cilvēkiem, kurus viņi nepazina un kuriem bija maza pārraudzība.”

“Salīdzinoši pārskatītais” ziņojums, kuru Bloomberg raksta, ir paredzēts izplatīt ļoti cienītajā Finanšu žurnālā, atkārtoja šo rindu:

“Simulācijas rāda, ka šie modeļi, visticamāk, nav nejaušības dēļ. Šis viens lielais spēlētājs vai uzņēmums vai nu uzrādīja gaišreģu tirgus laiku, vai arī uz Bitcoin ietekmēja ārkārtīgi lielu cenu, kas nav novērojama citu mazāku tirgotāju kopējās plūsmās. ”

Neskatoties uz Journal of Finance akreditāciju, jaunais ziņojums ir pakļauts pretreakcijai no visiem kriptovalūtu kopienas stūriem, tāpat kā tā priekšgājējs bija.

Nav tik ātri, Cry Crypto Investors

Džeremijs Allaire, Circle izpilddirektors un viens no galvenajiem indivīdiem populārās ASV dolāru monētas aizstāšanai, rakstīja, ka ideja, ka Tether un viena vienība pumpē Bitcoin debesīs, ir kļūdaina. Uzņēmējs plašā tvitera pavedienā atzīmēja, ka Tether tirgus kapitalizācijas pieaugums 2017. gadā ir pieprasījuma blakusprodukts no Āzijas un Ķīnas, kur bija un joprojām ir maz fiat-on-rampu uz Bitcoin tieši, nevis kaut kāda veida manipulācija:

2017./2018. Gadā bija pieprasījums iegādāties BTC un lielu alt monētu ralliju. Lielāko daļu šī pieprasījuma nāca no Āzijas un Ķīnas, un, tā kā BTC nebija CNY uzbrauktuvju, visi devās uz ārzonas Tether procesoriem. Šie procesori tad ģenerētu lielas USDT izdrukas.

1 / Ļoti vāji ziņojumi no @WSJ un @paulvigna kas pat pēc sarunas ar viņiem, šķiet, pilnīgi pārprot, kā darbojas stabilie maisījumi un kā $ plūsma notiek apmaiņā un starp tām.https://t.co/VqPsohqxNv

– Džeremijs Allaire (@jerallaire) 2019. gada 4. novembris

Citi nozarē iesakņojušies ir atbalsojuši Allaire noskaņojumu. VanEck digitālo aktīvu filiāles vadītājs Gabors Gurbacs paskaidroja, ka, viņaprāt, ziņojuma autori ir “karjeras akadēmiķi, kuri nespēj izprast Bitcoin / kriptogrāfijas tirgus struktūras pamatus, kā arī cēloņu un seku pamatus”.

Pat Lerijs Cermaks, The Block bieži skeptiskais pētījumu vadītājs, teica ka viņš domā, ka papīrs ir „pilns ar kļūdām un fundamentāliem pārpratumiem par to, kā darbojas depozītu depozīti un izpirkšana”, un ka „nav pierādījumu, ka būtu notikusi tirgus manipulācija”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me