Kripto banka Galaxy Digital Cashs Out of Block.one Investment, Bags 123% peļņa

Galaxy Digital

Visbeidzot, Galaxy Digital, tā sauktā “kriptogrāfijas tirgotāju banka”, kuru atbalsta bijušais Goldman Sachs partneris Maiks Novogratcs, ir piedzīvojusi zināmu aizkavēšanos no lāču tirgus tendences..

A iegūts paziņojums presei by Blockonomi ir atklājis, ka uzņēmums, kas tika uzsākts netālu no iepriekšējā Bitcoin buļļu tirgus maksimuma, ir ieskaitījis ievērojamu peļņu vienā no galvenajiem ar blokķēdi saistītajiem ieguldījumiem.

Galaxy Digital

Galaxy saskata 123% kriptogrāfisko ieguldījumu atdevi

Izlaidums, kas publicēts otrdien, atklāja, ka Galaxy ir likvidējusi lielāko daļu savu Block.one, blockchain izstrādes starta un EOS protokola fonda, akciju par 71, 2 miljoniem ASV dolāru..

Uzņēmums reģistrē reālo ieguldījumu atdevi 123% apmērā. Kaut arī tirdzniecības banka glabās tikai minimālu Block.one akciju daudzumu, viņi joprojām strādās ar startēšanu vairākās iespējās, piemēram, izmantojot Galaxy EOS centrēto riska fondu un kā blokķēdes atbalstītāju kopumā. Pēc tam Novogratz paskaidroja šo neseno lēmumu:

“Block.one piedāvājuma pieņemšana atspoguļoja lēmumu līdzsvarot portfeli, lai saglabātu atbilstošu diversifikācijas līmeni pēc tam, kad pozīcija palielinājās, jo tā būtiski pārspēja salīdzinājumā ar atlikušo portfeļa daļu.”

Kā jau iepriekš tika minēts, tas ir viens no lielākajiem Galaxy panākumiem līdz šim, jo ​​2018. gads firmai nebija pārāk skaists. Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem Galaxy zaudēja 97 miljonus USD 2018. gada 4. ceturksnī, salīdzinot ar 76,7 miljonu USD zaudējumiem, kas reģistrēti Q3.

Iesniedzot pieteikumu, lielu daļu no šiem zaudējumiem var attiecināt uz galvenajiem ieguldījumu un tirdzniecības uzņēmumiem, iespējams, tāpēc, ka novembrī un decembrī Bitcoin un citas kriptogrāfijas valūtas nokritās zemākā līmenī, kas ir krietni zemāk par to, ko aizdomās vairums analītiķu.

Apkopojot, uzņēmums, kuru, šķiet, galvenokārt finansē Novogratz bagātība, no kuriem 20% it kā ir Bitcoin un Ethereum, zaudēja 272,7 miljonus ASV dolāru visā 2018. gadā..

Kā norādīts dokumentos, liela daļa no šiem zaudējumiem radās vai nu kriptonauda pārdošanas rezultātā. Acīmredzot to apstiprina Three Arrows Capital Su Zhu veiktā analīze, jo viņš atzīmē, ka uzņēmums 2018. gada beigās pārdeva WAX un Ethereum, kas pēc tam bija dramatiski samazinājies, kopš Galaxy tos iegādājās.

Aplūkojot Galaxy Digital gada pieteikumu 2018. gadam, daži novērojumi:

1) $ BTC tagad 63%, $ ETH 21%, $ EOS 11%, $ XMR 5%. Iziet $ WAX.

2) Izskatās, ka viņi nopirka ETHBTC Q1, nopirka ETHUSD un BTCUSD Q3, pārdeva WAXEOS Q4, pārdeva ETHBTC Q4https://t.co/Fzc7Ld34xj pic.twitter.com/G0DInou0KX

– Su Zhu (@zhusu) 2019. gada 9. maijs

Ar to Novogratz nav beigas & Co gan. Ziņojums atklāja, ka līdz 2018. gada fiskālajam galaktikai Galaxy piederēja 350 miljoni ASV dolāru aktīvu, no kuriem 50% veidoja ievērojamu nozares jaunuzņēmumu kapitālu / daļu.

Novogratz arī mēģināja nomierināt investorus, norādot, ka finanšu rādītāji nav parādījuši “ievērojamu aktivitātes pieaugumu visā Galaxy” uzņēmumos 2019. gada pirmajā daļā, iespējams, tāpēc, ka investori nonāk pie secinājuma, ka tirgus ir gatavs pulcēšanai, un tādējādi sākuši lāpst naudu atpakaļ kriptogrāfijā.

Vēl svarīgāk ir tas, ka Galaxy ir (vai ir paredzēts) izlaist vēl vienu fondu (tiek baumots, ka tam ir simtiem miljonu finansējums), kas aizdos kapitālu kriptonauda uzņēmumiem – biznesam, kas ir uzplaukusi 2018. gada lāču tirgū..

Nav vienīgais Block.one saņēmējs

Protams, 123% atdeve aptuveni gada laikā nav nekas, ko šķaudīt, bet nesen tika atklāts, ka vēl viens Block.one ieguldītājs darbojas daudz labāk. Daudz, daudz labāk. Ziņots otrdien, ziņo Bloomberg, Block.one maksās saviem agrākajiem investoriem līdz pat 6567% no sākotnējā ieguldījuma ar akciju atpirkšanu.

Tas nozīmē, ka par 100 000 ASV dolāru ieguldījumu var iegūt 6,6 miljonus ASV dolāru. Šis sniegums ir tik leģendārs, ka Toms Šaugnessijs, tirgus analīzes firmas Delphi Digital līdzdibinātājs, žurnālistiem sacīja, ka Block.one ir “ļoti dīvains kripto tirgū”. Nav skaidrs, kurš Kaimanu salās reģistrētais uzņēmums izmaksās šos žokļa krituma ieguvumus, bet viņi, iespējams, šobrīd ieper šampanieti.

Ziņojums atklāja, ka Block.one vērtība pašlaik ir 2,3 miljardi ASV dolāru, 500 miljonu dolāru kriptovalūtas portfelis un 2,2 miljardu ASV dolāru “likvīdo fiat aktīvu” atlicis, un it kā ir labā stāvoklī, lai turpinātu darboties labi, jo vēršu tirgus šķietami atgriežas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me