Kapitāla plūdi no Honkongas atjaunotu protestu laikā: vai kriptogrāfija ir atbilde?

Honkongas protesti

Kopš Bitcoin (BTC) dzimšanas tas tiek uzskatīts par aktīvu, kuru nekontrolē un neierobežo centrālās bankas un tradicionālo ekonomiku ierobežojumi. Turklāt Bitcoin tiek uzskatīts par perfektu vērtības krājumu, jo to ir viegli pārsūtīt, ar to ir lēti veikt darījumus, ar to grūti manipulēt centralizētas struktūras un tas praktiski neatstāj fizisko nospiedumu. Tā kā Honkonga, demokrātisks Ķīnas īpašais administratīvais reģions, kļūst par politisko un ekonomisko satricinājumu upuri, visticamāk, šis vērtības piedāvājums pašlaik tiek pārbaudīts.

Honkongas protesti turpinās arī otrajā nedēļā

Pēdējo nedēļu laikā Honkonga ir bijusi politisko polemiku perēklis. Kerija Lama, tā dēvētā salas pilsētas “izpilddirektore”, izvirzīja likumprojektu, kas, ja tas tiks īstenots, ļaus tos, kurus uzskata par noziedzniekiem, arestēt un pēc tam izdot Taivānai, Makao un Ķīnas kontinentālajai daļai. Tas it kā tika izdarīts, reaģējot uz krimināllietu, kurā kāds taivānietis nogalināja savu draudzeni, aizbēga uz Honkongu un varas iestādes viņu noķēra.

Honkongas protesti

Lai gan šim likumdevējam ir nevainīgs priekšnoteikums, jo likumā ir tā sauktās “nepilnības”, daudzi Honkongā nav pārāk pārliecināti, ka šis grozījums pilsētas izdošanas līgumos ir tāds, kāds, šķiet, ir. Tie, kas iebilst pret šo likumprojektu, apgalvo, ka, ja tiks ieviests jaunais noteikums, Ķīnas varas iestādes varēs apklusināt jebkuru politiski disidentu, atklātu žurnālistu vai “korumpētu” uzņēmēju / sievieti pēc saviem ieskatiem, neņemot vērā tiesas procesu vai cilvēktiesības.

Rezultātā daudzi ir izgājuši ielās, lai paustu savu nepatiku. Pagājušās nedēļas nogalē mēs redzējām, kā viens miljons vietējo iedzīvotāju, kas bija tērpušies baltā krāsā un turēja anti-Lam zīmes, Honkongas finanšu rajonu pārvērta par automašīnu strupceļu. Nedēļas vidū desmitiem tūkstošu, varbūt pat vairāk nekā simts tūkstošu, pagriež muguru darbam, streikot un protestēt, lai panāktu, ka Lams izvelk rēķinu.

Šis notikums kļuva vardarbīgs, un policija izsauca nemieru policiju, kas izmantoja ūdens lielgabalus, pupiņu maisiņus un gumijas lodes, lai demonstrantus izspiestu no valdības ēkas tuvuma. Tomēr tas viss nedarbojās, un Lams atteicās atkāpties.

Un tā rezultātā svētdien notika vēl viens protests. Šoreiz ielās izgāja apgalvotie divi miljoni – aptuveni 30% no Honkongas iedzīvotāju kopskaita, kaut arī Lams “uz nenoteiktu laiku” apturēja likumprojekta apstrādi un publiskā paziņojumā ļoti atvainojās. Citiem vārdiem sakot, Honkongas politiskais klimats joprojām ir uz plāna ledus.

Galvaspilsēta bēg no reģiona

To visu vidū ziņojumi ir atklājuši, ka nauda aizbēg no pilsētas uz citām Āzijas un visas pasaules patvēruma vietām. Per an ekskluzīvs no Reuters, “Daži Honkongas magnāti” ir sākuši sūtīt savu personīgo bagātību ārzonā. Tirdzniecības vietā tiek minēti finanšu konsultanti, baņķieri un juristi, kas pārzina šādus darījumus. Viens konsultants norāda:

“Tas ir sācies. Mēs dzirdam, kā to dara arī citi, bet neviens nedosies uz parādi, ka viņi aiziet … Bailes ir tādas, ka josla tuvojas Pekinas spējai iegūt jūsu aktīvus Honkongā. Singapūra ir iecienītais galamērķis. ”

Viens vīrietis, kurš acīmredzamu iemeslu dēļ paliek anonīms, caur Citibank ir sācis pārvietot vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru uz Singapūru. Citi ir veikuši līdzīgus pasākumus, atrodot veidus, kā izsūknēt naudu no Honkongas uz citām vietām, kuras uzskata par galvenajām.

Pašlaik šķiet, ka redzamā nauda plūst caur tradicionālajiem nesējiem, taču daži ir pārliecināti, ka, ja šī vētra turpināsies, Bitcoin sāks redzēt pieplūdumu, it īpaši no turīgiem Ķīnas investoriem, kuri vēlas izkļūt no savas vietējās ekonomikas. Redzat, ka ārpusbiržas galdos investori var nopirkt BTC miljonu vērtībā un dažu stundu laikā, varbūt pat ātrāk, pasargāt sevi no jebkādas kapitāla kontroles.

Protestētāji izvairās no Fintech

Šī atklāsme ir jaunākā informācija par to, kā notiekošais imbroglio Honkongā var piesaistīties kriptonauda, ​​un tas faktiski var būt ieguvums šai nozarei. Kā jau iepriekš ziņots vietnē Blockonomi, pagājušās nedēļas nereģistrēto mītiņu laikā apmeklētāji nolēma novārtā izmantot savus fintech piederumus un kartes, proti, astoņkāju karti, kas ļauj pārvietoties metro un iegādāties pārtikas preces izvēlētajās vietās.

Tā vietā, lai izmantotu astoņkāji, viņi stāvēja rindā, lai iegādātos papīra biļetes, kas pilsētā nav izplatītas. Viņi baidījās, ka policija izpētīs žurnālus, lai precīzi noteiktu personas, kas iesaistītas protestos, kuri dažos brīžos izrādījās vardarbīgi, un pēc tam turpināja rīkoties.

Bitcoin un citas kriptovalūtas, protams, būtu stabila atbilde uz šīm bailēm, ja tās tiktu pareizi ieviestas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me