JP Morgan: pašreizējā Bitcoin cena, ko izraisa institucionālie spēlētāji

Bitcoin

Lai gan daži lūdz atšķirties, 2017. gada megalīta kriptovalūtas ralliju plaši vadīja privātie ieguldītāji. Tajā laikā institucionālajiem ieguldītājiem bija maz pieejams uz kriptogrāfiju vērsts onramps, un bija tikai daži līdz vienam glabāšanas risinājumi, ārpusbiržas galdi un alternatīvi ieguldījumu instrumenti, kas attiecās uz šo topošo klasi.

Vienīgie reālie institucionālie transportlīdzekļi bija Grayscale’s Bitcoin Trust un BTC nākotnes produkti no Amerikas apmaiņas milžiem CME un CBOE. Tagad, domājams, kriptogrāfijas tirgus nosvērtība ir pilnīgi atšķirīga, kas labi ietekmē cenu pieauguma potenciālu.

Bitcoin

Iestādes (beidzot) brien Bitcoin ūdeņos

Visilgāk Bitcoin bija cilvēku valūta. Bitcoin uzsāka viens cilvēks (Satoshi sevi dēvēja par “viņš”), kuru izveidoja zaniju kodētāju kopiena & ideālisti, un mazumtirdzniecības spekulanti katru jaunu tirgus ciklu ir devuši jaunus augstumus.

Bet 2018. gadā kaut kas mainījās. Varbūt tas bija iepriekšējā gada vēsturiskais mītiņš, kolektīva atziņa, ka kriptonauda ir šeit, lai paliktu, vai tīra FOMO – iestādes sāka ienākt, kaut arī lēnām.

2018. gada beigās Volstrītas firmas un to kolēģi Āzijā un ārvalstīs sāka paziņot par tirgū ienākšanu, neskatoties uz to, ka BTC bija virs 60% (vai vairāk) no 20 000 USD maksimuma. Starpkontinentālā birža paziņoja Baktu; Fidelity Investments uzsāka Bitcoin draudzīgu sadalījumu utt.

Šīs tā dēvētās “gudrās naudas” intereses, domājams, ir izraisījušas milzīgu institucionālas iesaistes pieaugumu šajā tirgū. Nesenais JP Morgan analītiķa Nikolaos Panigirtzoglou ziņojums to šķietami apstiprina. Kā ziņots Bloomberg, analītiķis paziņoja, ka papīra nākotnes līgumi no CME un CBOE (tagad vairs nedarbojas) un līdz ar to arī iestādēm, ir bijusi lielāka loma nesenajā Bitcoin cenu darbībā, ka tas, ko daudzi patērētāji baro un tic.

Paziņotie kriptogrāfijas apjomi saskaņā ar CMC, JP Morgan

Atsaucoties uz Bitwise Asset Management pamatekspozīciju, kas atklāja, ka 95% no visa Bitcoin tirdzniecības apjoma ir viltoti un ar to manipulē sliktu dalībnieku biržas, Panigirtzoglou raksta, ka maiņa maijā apstrādāja tikai USD 36 miljardus vērtu BTC-to-USD (ieskaitot stablecoins) darījumus..

Tas ir tālu no USD 725 miljardiem, par kuriem paziņoja apmaiņa tajā pašā laika posmā. Maija laikā CME un CBOE, izmantojot savus Bitcoin līgumus, tirgoja 12 miljardus dolāru, salīdzinot ar aprīļa 5,5 miljardiem dolāru un mēneša vidējo janvāra līdz marta mēnesi 1,8 miljardu dolāru apmērā. JP Morgan pētnieks paskaidro:

“Sarakstā iekļauto nākotnes līgumu nozīme ir ievērojami nenovērtēta. Bitwise ziņojumā tiek tirgoti tirgotie nākotnes darījumi kā svarīgs notikums, ļaujot īstermiņa riska darījumiem, kas ļāva arbitrāžiem pareizi iesaistīties arbitrāžā un ka aprīlī / maijā strauji pieauga Bitcoin tūlītējo apjomu nākotnes daļa. [Dati liecina], ka tirgus struktūra, visticamāk, ir ievērojami mainījusies kopš iepriekšējā Bitcoin cenu kāpuma 2017. gada beigās ar lielāku institucionālo investoru ietekmi. “

Tas notiek pēc tam, kad JP Morgan apgalvoja, ka Bitcoin novirzās tālu virs tā “iekšējās vērtības”, šķietami patvaļīgas figūras, kuru izveidojis nezināms mainīgo lielumu kopums.

Dati apstiprina institucionālo iesaisti

Nākotnes apjomi nav vienīgie skaitļi, kas apstiprina Volstrītas un citu lielu uzņēmumu iesaistīšanos nozarē. Diar nesen rakstīja, ka “uzņēmuma lieluma” adresēm (no 1000 līdz 10 000 BTC pārvaldībā) tagad pieder 26% no kriptonauda apgrozībā esošajiem krājumiem, salīdzinot ar mazāk nekā 20% 2018. gada augustā.

Tas nozīmē gandrīz, ja ne vairāk kā 1 000 000 monētu uzkrāšanos, kas nozīmē simtiem miljonu un miljardu dolāru ieplūdi. Nav skaidrs, kas slēpjas aiz šiem darījumiem, taču, kā paskaidroja Diar, maka lielums liek domāt par lieliem investoriem.

Bet vēl pārliecinošāk, ka Bitcoin vērtība ir palielinājusies, kamēr Google meklēšanas interese par “Bitcoin” ir samazinājusies, kas zināmā mērā ir dabiska atšķirība. Tas nozīmē, ka tie, kas jau zina par Bitcoin un / vai piekļūst informācijai par kriptonauda, ​​izmantojot citus nesējus (iestādes), paaugstina BTC un tā vērtību augstāk.

Diezgan iespaidīgi, ka $ BTC ir pieaudzis no pēdējā mēneša, kamēr Google meklējumi pēc bitcoin ir samazinājušies

Tā nav mazumtirdzniecības nauda, ​​kas pārvieto cenu &# 128640;&# 128640;&# 128640; pic.twitter.com/2ifvivqSk5

– CryptoBull (@BullOfCrypto) 2019. gada 17. jūnijs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me