Izcili DeFi aizdevumi ir 100 miljonu ASV dolāru vērtībā, kad kriptogrāfija kļūst lēnāka

Veidotājs Dai

Tā kā šķiet, ka kriptokonomika ienāk nākamajā bullish ciklā, četru populārāko DeFi kreditēšanas projektu nodrošinātais nenodrošināto kriptogrāfisko aizdevumu apjoms pirmo reizi pārsniedza 100 miljonu USD atzīmi.

Šie projekti – MakerDAO, Dharma, Compound un dYdX – ir visas kreditēšanas spēles Ethereum ekosistēmā, kas veidoti īpatnēji, lai izveidotu automatizētus pašaizdevumu procesus.

Veidotājs Dai

Maker ir izrādījies līdz šim arēnas žonglētājs ar vairāk nekā 432 miljonu dolāru ētera (ETH) vērtībā, kas pašlaik ir ieslēgts Maker CDP vai nodrošināta parāda pozīcija, lai garantētu lietotāju Dai stablecoin aizdevumus. Kad CDP ir nomaksāts, tā nodrošinātais ēteris tiek atbloķēts un ar aizdevumu saistītie Dai marķieri tiek neatgriezeniski sadedzināti – dinamika, kas domāta Dai piesaistes saglabāšanai 1 USD apmērā.

1 / Izskatās, ka šodien ir pirmā diena, kad aizdevumi neatmaksāti par atvērto avotu #DeFi protokoli pārsniedza 100 miljonus USD (100,3 miljoni USD no šī brīža). Nenomaksātie aizdevumi @MakerDAO = 85,4 miljoni ASV dolāru, @Dharma_HQ = 8,3 miljoni ASV dolāru, @compoundfinance = 5,5 miljoni USD un @dydxprotocol (nav fotoattēlā) = 1,1 miljons ASV dolāru. Diagrammas @LoanScan_io pic.twitter.com/37ov863SvQ

– Lina lietotne (@getLinenApp) 2019. gada 14. maijs

Saskaņā ar Ethereum aizdevumu izpētes vietni Aizdevuma skenēšana, neatmaksātie aizdevumi, kurus atvieglo Maker CDP, pašlaik ir 85,4 miljoni USD. Tālā otrajā un trešajā vietā ir Dharma un Compound, kas tagad atvieglo aizdevumus attiecīgi 8,3 miljonu un 5,5 miljonu ASV dolāru apmērā. Nav redzams vietnē LoanScan ir jaunākās dYdX platformas ieguldījums 1,1 miljona ASV dolāru vērtībā.

Konkrēti, 100 miljonu dolāru nozīmīgais DeFi aizdevuma apjoms sakrita ar kopējo vērtības summu, kas bloķēta DeFi projektos – piemēram, Bitcoin zibens tīklā vai ēteri Maker CDP – pirmo reizi pārsniedzot 500 miljonu ASV dolāru slieksni..

500 MILJONI DOLĀRU DEFI!!! pic.twitter.com/JbMohVMQtX

– Scott Lewis DEX.AG &# 127806; (@scott_lew_is) 2019. gada 14. maijs

DeFi svētlaime nav pārsteidzoša, jo kriptogrāfijas tirgi vēlreiz ir kļuvuši lēnāki, bet bitcoin cena ir pieaugusi līdz 8000 USD un ētera cena natūrā pieaug līdz 220 USD. Tā sakot, darbība ir visaptveroša.

Turklāt vairāk lietotāju piesaista DeFi kreditēšanas platformas “gariem” tirgiem, izmantojot savus aizdevumus, lai iegādātos vairāk kriptogrāfijas – dinamika, kas ir sekmējusi kriptogrāfijas ekonomikas jaunāko augšupejošo tendenci, pat ja tā ir daļēji.

Patlaban lielie jautājumi attiecas uz to, vai 1) Veidotājs var saglabāt savu kriptogrāfijas kreditēšanas dominanci un 2) vai pašreizējie bullish tirgus apstākļi var ilgt un attiecīgi uzvarēt jaunu ilgstošu lietotāju vilni DeFi projektiem.

Veidotājs cenšas noturēt savu zemi

Dai stabilitātes maksa (DSF), procentu likme, ko CDP īpašniekiem piemēro par viņu Dai aizdevumiem, ir palielinājusies gandrīz par 20 procentiem, jo ​​MKR žetonu turētāji kopš gada sākuma atkārtoti balsoja par likmes paaugstināšanu..

Kāpēc? Tas ir bijis saskaņots darbs, lai atjaunotu Dai tā USD 1 USD, jo pēdējās nedēļās stablecoin cena ir mainījusies zem šīs cenas. Ideja ir tāda, ka augstākas procentu likmes dēļ vairāk CDP īpašnieku slēgs savas pozīcijas, tādējādi sadedzinot Dai, cenšoties atgriezt žetonu līdz 1 USD.

Labā ziņa ir tā, ka Dai cena pēdējās dienās ir kļuvusi daudz tuvāka tās piesaistei, lai gan DSF straujais pārgājiens ir bijis diezgan apgrūtinošs lietotājiem, kuri nav izmantojuši savus CDP ilgi šifrēšanai, bet gan regulāriem pirkumiem..

Tā kā Dai procentu likme tagad ir 19,5 procenti, lietotājiem būtu bijis izdevīgāk vai vismazāk paredzamāk izmantot kredītkartes. Patiešām, Dai likme ir paredzēta, lai svārstītos atbilstoši mainīgajiem apstākļiem, taču, kad ASV nesen sākās pļāpāšana par procentu likmju, kas pārsniedz 15 procentus, padarīšanu par nelikumīgām, Maker kopiena tagad atrodas interesantā pelēkajā zonā.

Runājot par atradumiem, šī mēneša sākumā MakerDAO fonds atklāja, ka Maker balsošanas līguma programmatūrā bija kritiska kļūda, kas varētu izraisīt pastāvīgu lietotāju līdzekļu zaudēšanu. Kopš tā laika projekta atjauninātā versija tika pārbaudīta, lai izskaidrotu trūkumu.

Uz redzesloka Maker kopienai ir drīz gaidāma daudzu nodrošinājumu Dai (MCD) sistēmas palaišana. MCD ļaus lietotājiem iegūt aktīvus ne tikai ēterā, lai ņemtu Dai aizdevumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me