Hyperledger un Enterprise Ethereum alianse strādā līdz Blockchain sūknēšanai

Hyperledger EEA

Šonedēļ komerciālā blokķēdes attīstībā sākās ar blīkšķi. Hyperledger un Enterprise Ethereum Alliance (EEA) pirmdien paziņoja, ka strādās kopā, lai gūtu labumu no visas bloku ķēdes tehnoloģijas. Abas grupas agrāk tika uzskatītas par sāncenšiem, taču izskatās, ka tās apvienojas, lai rūpnieciskā blokķēdes izmantošana varētu netraucēti augt.

Hyperledger EEA

EEZ izpilddirektors Rons Resniks teica,

“Šis ir lielisku iespēju laiks”, un tas, ka “sadarbība, izmantojot abpusēju asociēto biedru dalību, dod vairāk iespēju abām organizācijām ciešāk sadarboties”, paziņojumā pēc sadarbības līguma paziņošanas.

Šķiet, ka darījums, kuru noslēdza Hiperledžers un EEZ, ir pietiekami vienkāršs. Abas grupas ir pievienojušās pretējai organizācijai, kurai vajadzētu palīdzēt blokķēdes tehnoloģijai attīstīties ātrāk. Nesen atvērtās durvis ļaus abiem grupas locekļiem brīvi dalīties ar informāciju un izmantot sinerģijas, kas pastāv starp abām grupām.

Hyperledger varētu gūt labumu no EEA standartizācijas programmām

Blockchain izstrādātāji ir vairāk vai mazāk atbrīvoti no noteikumiem. Šī brīvība ir acīmredzama, taču no rūpnieciskā viedokļa ir maz, lai nodrošinātu, ka uzņēmums pērk kvalitatīvu produktu. Šeit EEZ nonāk attēlā. Tagad Hyperledger izstrādātāji var piekļūt EEA sertifikācijas programmām un viegli parādīt, ka viņu platformas iekļaujas dažos no labākajiem līdz šim izveidotajiem blokķēdes standartiem.

Kas ir Hyperledger

Lasīt: Hyperledger: Open Source Blockchain Project

Šķiet, ka Hyperledger izpilddirektors Braiens Behlendorfs saprot priekšrocības, kuras radīs šī sasaistīšana. Viņš to teica paziņojumā: “Lieli atvērtie standarti ir atkarīgi no lieliskā atvērtā pirmkoda, tāpēc šī ir dabiska alianse abām organizācijām.” EEZ dalībvalstis varēs arī strādāt tieši ar Hyperledger platformas izstrādātājiem un gūt ieskatu par to, kā ieviest standartus, attīstoties projektam.

Amber Baldet ir bijusi vēsture sadarboties ar abām grupām. Viņa ir arī Clovyr dibinātāja un bijusī blockchain vadošā vietne JPMorgan Chase, kas ir cieši iesaistījusies abās grupās. Baldetes kundze Forbes norādīja uz to,

“Jau tagad ir vairākas organizācijas, kas pieder gan Hyperledger, gan EEA, un labas attiecības starp vadošajos amatos esošajiem uzņēmumiem,” un arī: “Ir jēga strādāt kopā, lai sasniegtu kopīgo mērķi – reālu biznesa problēmu risināšanu ar decentralizētām tehnoloģijām.”

Masveida tirgus gaida Blockchain

Viss, ko blokķēdes kopiena var darīt, lai palīdzētu nozarei pieņemt vienmērīgu DLT viedokli, iespējams, ir gudrs. IBM ir bijis viegli pārdot lielākos uzņēmumus to blokķēdes tehnoloģijā, kuras pamatā ir Hyperledger arhitektūra. Nav iemesla, kāpēc IBM platforma pēc savas būtības ir labāka par jebkuru citu Hyperledger izstrādātāja versiju, taču bez stingri noteiktiem nozares standartiem mazākiem uzņēmumiem ir grūti konkurēt ar tādu vienību kā Big Blue.

Jaunajā sadarbības līmenī starp EEA un Hyperledger būs atvērta pirmkoda koda bāze, kurai ikviens no abām grupām varēs piekļūt. Būs arī trešās puses standartu organizācija, kas atvieglos sertifikāciju mazākiem uzņēmumiem, kuri vēlas izstrādāt jaunu Hyperledger tehnoloģiju.

“Es runāju ar lielākajiem uzņēmumiem pasaulē, un viņiem patīk ideja par to, kas ir veidots citos tirgus segmentos,” Rons Resniks intervijā Forbes teica: “Tas, ko es parasti saņemu, ir:” Mēs to mīlam, mēs vēlamies būt daļa no tā. “Ieviešot Hiperederu, viss, kas tiek darīts, ir veidot lielāku uzticību šo uzņēmumu starpā.”

Gatavs reālajai pasaulei

IBM pārņemšana par Hyperledger nesen tika pārdota Walmart kā risinājums pārtikas izsekošanai tā masveida loģistikas sistēmā. Tas liecina, ka relatīvi nesenu jauninājumu, piemēram, DLT, var reāli izmantot, lai aizstātu svarīgas lietvedības sistēmas ar izpildes laiku, kas tiek mērīts mēnešos. Tādas izmēģinājuma programmas kā Walmart un IBM tiek ieviestas, lai veicinātu uzticību blokķēdei, ja vien tas ir veiksmīgs.

Tas, ka Hyperledger izmanto Walmart un IBM, laika gaitā varētu būt liels ieguvums mazākiem izstrādātājiem. Jauns sadarbības līmenis starp Hyperledger un EEA varētu palīdzēt nākamās paaudzes bloku ķēdes izstrādātājiem sazināties ar lielākiem uzņēmumiem un pierādīt, ka viņi izmanto cieto kodu, kas spēs pielāgoties mainīgajai globālajai videi datu koplietošanai..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me