Gaišākas dienas priekšā: Analītiķi prognozē, ka Bitcoin pieaugs un sasniegs $ 250k – $ 500k par BTC

Bitcoin cena pieaugs

Bitcoin nedarbojas labi, kā vēlu. Kriptogrāfijas tēvs vairāku pēdējo dienu laikā ir vairākkārt avarējis, un tagad tas ir nedaudz USD 4 400. Tas ir jūdzes zem tās ne pārāk zvaigžņu cenas 6 300 USD, ar kuru tā tirgojās lielāko daļu pagājušās nedēļas.

Jaunā ziņojumā teikts, ka bitkoins ir samazinājies par aptuveni 75 procentiem no iepriekšējā visu laiku augstākā līmeņa USD 19 000 + 2017. gada decembrī. Tie bija tie, ko daži dēvē par bitcoīna “slavas dienām”. Tādas apmaiņas kā Coinbase piedzīvoja milzīgu popularitātes pieaugumu un vienās nedēļās pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju. Bitcoin likās neapturams, un visi steidzās iesaistīties darbībā.

Bitcoin cena pieaugs

Bet 2018. gads bitcoinam ir bijis neskaidrs, tieši neglīts. Valūta sāka kristies pagājušā gada janvārī, un 11 mēnešus vēlāk mums nav labāk.

Turpmākos kritienus ir veicinājušas daudzas lietas, tostarp kriptogrāfijas aizliegumi vairākiem pasaules lielākajiem interneta un sociālo mediju uzņēmumiem, kā arī Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) vēršanās pret sākotnējiem monētu piedāvājumiem (ICO) un ar tiem saistītie līdzekļu vākšanas pasākumi.

Bet viss var nebūt tik slikti, kā viņi jūtas šobrīd …

Dakša, kas mūs visus pazudināja

Tomēr vainīgā spēle par bitcoin jaunāko kritumu ir vērsta uz bitcoin cash hard dakšu, kas notika pagājušajā ceturtdienā. Bitcoin cash iepriekš ir izturējis cietās dakšas; Faktiski BCH bija Bitcoin dakšas produkts, kas notika 2017. gadā. Pārsvarā katrs dakša līdz šim brīdim ir pagājis neapstrīdami, taču šis notikums iezīmē pēkšņas izmaiņas lielākajā daļā nozares līderu attieksmes.

Džošua Franks – kriptovalūtu analīzes platformas TheTIE.io līdzdibinātājs – slikti runāja par notikumu un saka, ka noskaņojums attiecībā uz neseno dakšiņu lielākoties ir negatīvs:

“Interesanti, ka 7. novembrī mēs redzējām, ka ilgtermiņa bitcoin kritums ir negatīvs, un noskaņojums ir turpinājis kristies pēc bitkoina cenu krituma 14. novembrī. Izskatās, ka ilgtermiņa noskaņojumā kopš tā laika nav notikusi pozitīva atveseļošanās. pēc tam. Bitcoin naudas dakša un cīņa kriptogrāfijas kopienā ir negatīvi ietekmējusi cenu. Saruna ap dakšiņu ir negatīva, kas ir pārkare visā tirgū. Mēs redzam, kā sarunas ap BCH dakšiņu nonāk diskusijās ap visiem kriptotājiem. ”

Esiet pozitīvs, cilvēki

Neatkarīgi no visa, tur ir daži analītiķi, kas atsakās uzskatīt, ka bitcoin ir miris, un cena atkal pieaugs. Viņi apgalvo, ka nesenais kritums ir tikai atgūšanās no 2017. gada, kas vienreiz un uz visiem laikiem noteiks bitcoin.

Kādreiz esošais bitcoin bullis Toms Lī no Fundstrat slavas komentāriem:

“Globālajos tirgos likviditāte ir sažuvusi, un bitkoins ne vienmēr tiek uzskatīts par vērtības aktīvu, tāpēc, kad izaugsmes krājumi, tehnoloģiju un FAANG [Facebook, Amazon, Apple, Netflix un Google] ir pakļauti spiedienam, tas kaitēs bitcoin. FAANG lejupslīde sāp tiem, kam pieder bitcoin, taču nākamais adopcijas vilnis būs institucionāls. Notiek crossover. Šī ir tikai neērta pāreja. Kad tas būs izdarīts, iestādes jutīsies daudz ērtāk, veicot likmes [par bitcoin]. ”

Adam Back, blockchain firmas Blockstream līdzdibinātājs, komentēja čivināt šonedēļ “Personīgi es uzskatu, ka nākamajos gados USD 250 000–5 000 000 USD / BTC ir ticams”.

Tas ir īstais flippening @bobbyclee! personīgi es uzskatu, ka nākamajos gados USD 250 000–5 000 000 USD / USD ir ticami, sākot no digitālā zelta, cenzorizturīga konkurenta līdz fiziskam zeltam un interneta vietējai digitālajai naudai. https://t.co/hSq2aHvg8z

– Ādams Atpakaļ (@ adam3us) 2018. gada 20. novembris

Lietas pašas izdosies

Līdzīgu noskaņojumu piedāvā arī ievērojamais digitālās apmaiņas eToro tirgus analītiķis Mati Greenspans. Nesenā intervijā Greenspans norāda, ka kriptonauda joprojām ir gara (un, iespējams, veiksmīga) ceļojuma sākumā. Viņš apgalvo, ka svārstīgums joprojām ir ļoti dzīvs, taču cilvēkiem nevajadzētu uztraukties, jo nesenie kritumi ir tikai īslaicīgi, kamēr tirgus līdzsvaro lielākas un labākas lietas:

“Tas, ko mēs tagad redzam, ir bezprecedenta bitcoīna un citu kriptogrāfisko aktīvu pieauguma 2017. gadā sekas. Šis gads ir vienkārši tā retracement. Tas pats notiek arī plašākos tirgos, kur, piemēram, tehnoloģiju akcijas ir līdzīgas. Tāpat kā visos tirgos, ja cenas sasniedz augstāku līmeni, nekā to var pamatot, tām ir jāatkāpjas. Šos ciklus kriptogrāfijas tirgū dažkārt var akcentēt šīs topošās nozares riskantākā rakstura dēļ. Tāpat kā iepriekšējie cikli nav liecinājuši par plašāku tirgu beigām, šīs cenu kustības neliecina par kriptogrāfijas aktīvu beigām. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me