Fundstat analītiķis pieprasa USD 150k USD Bitcoin cenu

Bitcoin $ 150k cena

Pieprasījumi pēc daudz augstākas Bitcoin cenas šogad ir bijuši retāk. Lai gan pagājušajā gadā bija viegli atrast Bitcoin buļļus, kriptogrāfijas optimistiem ar īstermiņa laika periodu 2018. gads bija grūti. Fundstrat Global Advisors Tomass Lī joprojām aicina daudz augstāk Bitcoin cenas un domā, ka tā “patiesā vērtība” ir aptuveni USD 13 800 un USD 14 800 USD.

Pēc Tomasa Lī domām, aktīvo Bitcoin maka adrešu skaits nozīmē, ka pašreizējās Bitcoin cenas ir pārāk zemas. Viņš arī domā, ka pastāv makroekonomiskie faktori, kas uztur zemu Bitcoin cenu, tostarp paģiras no pagājušo gadu spekulatīvā drudža un kases pārdošana sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO) laikā.

Bitcoin $ 150k cena

Analītiķi citēja Blumbergs,

“Patiesībā, strādājot atpakaļ, lai atrisinātu pašreizējo Bitcoin cenu, tas nozīmē, ka kriptogrāfijas makiem vajadzētu samazināties līdz 17 miljoniem no pašreizējiem 50 miljoniem.”

Viņš arī domā, ka arvien lielāka Bitcoin ieviešana palīdzētu tā cenai pieaugt. Lī kungs spriež, ka, ja Bitcoin tiktu plaši pieņemts kā aktīvu klase, cena varētu pieaugt līdz USD 150 000 USD par vienu Bitcoin.

Krītošās izmantošanas likmes varētu būt Bitcoin aizturēšana

Jaunākie pētījumi liecina, ka Bitcoin kā maksājumu platformas izmantošana šogad ir ievērojami samazinājusies. Tā kā 2018. gada laikā cena ir samazinājusies, Bitcoin izmantošana komercdarījumos ir samazinājusies pat par 80%. Datus apkopoja Chainalysis apskatīja 17 maksājumu apstrādātājus, lai uzzinātu, cik daudz Bitcoin lietojumu šogad ir samazinājies, un šķiet, ka citi pētījumi nonāk pie tāda paša secinājuma.

Kanādas firma Coinpayments lēš, ka Bitcoin darījumu vērtība no šī gada janvāra līdz oktobrim ir samazinājusies uz pusi. Pašlaik izskatās, ka reālajā pasaulē Bitcoin lietošana, šķiet, samazinās, kas var padarīt pasaules vērtīgāko kriptogrāfiju neaizsargātu pret vairāk samazinājumiem īstermiņā.

Chainalysis ziņo, ka kopējā Bitcoin maksājumu vērtība ir samazinājusies no USD 427 miljoniem USD pagājušā gada decembrī līdz USD 96 miljoniem šī gada septembrī. Bitcoin tirgum nav visaptveroša datu kopa, jo darījumi tiek sadalīti daudzās apmaiņās, kuras, iespējams, nedalās brīvi ar saviem datiem.

Saprātīgi argumenti

Bija daudz negatīvu komentāru no galvenās finanšu sabiedrības, jo kriptos pagājušajā gadā pieauga vairāk, un daži no tiem saturēja pamatotus argumentus. Bitcoin, iespējams, nebija paredzēts, lai aizstātu pasaules finanšu sistēmu, un, iespējams, tas nekad nespēs izaicināt tādu platformu kā Visa.

Bitcoin bija arī pirmā kriptonauda. Tas iedvesmoja citas platformas, piemēram, Ethereum, Dash un Ripple, kuras visas varētu apstrīdēt pašreizējo centrālo banku vadīto sistēmu. Citas programmas, piemēram, Krievijas kriptogrāfijas rublis, arī ir potenciāli revolucionāras, un tas nebūtu noticis bez Bitcoin.

Joprojām atvērts biznesam!

Neskatoties uz cenu kritumu un tirgus nestabilitāti, ir joprojām ir daudz pārdevēju kas tur pieņems Bitcoin kā maksājumu.

Overstock.com joprojām ir viena no lielākajām firmām, kas pieņems Bitcoin, kaut arī dibinātājs Patriks Bērns, iespējams, pārdod tiešsaistes mazumtirdzniecības biznesu, lai koncentrētos uz blokķēdi. Pārdozēšana var mainīt savu politiku attiecībā uz Bitcoin maksājumiem, tiklīdz pārdošana būs pabeigta, taču pagaidām viņi joprojām labprāt ņem Bitcoin.

Tāpat kā Overstock, arī BitPlaza piedāvā produktu klāstu un ir atvērts jauniem pārdevējiem, kuri vēlas izmantot savu platformu. Newegg.com pieņems arī datoru datoru aprīkojumam un gandrīz visu citu personiskās vai komerciālās elektronikas jomā.

Ir virkne citu iespēju veikt Bitcoin maksājumus, piemēram, CheapAir.com, kas arī ļaus Bitcoin lietotājiem iegādāties viesnīcas numurus, un virkne citu ar ceļošanu saistītu pakalpojumu.

Kaut arī globāls kriptogrāfijai draudzīgu bankomātu tīkls nākotnē, iespējams, vēl ir tālu, ir tādi pakalpojumi kā Uquid, Xapo un Bitpay, kas ļauj kriptogrāfijas lietotājiem finansēt kontus, kas darbosies bankomātos visā planētā..

Nav slikti desmitgadei

Ir viegli aizmirst, ka Bitcoin joprojām ir jauns izgudrojums. Desmit gadu laikā tas no neskaidra aktīva ir kļuvis par starptautisku sensāciju, kas ir iedvesmojis daudzus citus kriptogrāfijas. Tagad kriptogrāfijas piedāvā alternatīvas cilvēkiem tādās valstīs kā Venecuēla, kur viņu nacionālā valūta ir kļuvusi bezjēdzīga.

Bitcoin var būt vai nebūt viens no kriptogrāfijas veidiem, kas galu galā kļūst par ierastu personīgo un komerciālo norēķinu gadījumā. Ir jārisina mērogojamības problēmas, kā arī citi kriptogrāfijas, kas neapšaubāmi ir labāk piemēroti globālajai tirdzniecībai. Neskatoties uz to, tā vērtība ilgtermiņā, visticamāk, būs lielāka nekā šodien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me