Facebook centralizētā kriptogrāfija varētu nopelnīt uzņēmumu 19 miljardu ASV dolāru vērtībā: kāpēc tas ir labi

Facebook Blockchain

Pēdējo nedēļu laikā dažas no pasaules lielākajām institūcijām ir paziņojušas par kriptogrāfiski orientētiem piedāvājumiem. Kamēr optimisti apgalvo, ka šīs organizācijas vēlas izveidot decentralizētu pasauli, visticamāk, nekā nē, tādi uzņēmumi kā Facebook un JP Morgan tikai vēlas nostiprināt savu apakšējo līniju.

Nesenā Londonas galvenā biroja Barclays analītiķa pētījumu piezīme to apstiprinātu.

Facebook Blockchain

Barclays: Facebook Blockchain Foray ir ārkārtīgi ienesīgs

Per CNBC, kas atsaucās uz Barclays ’Ross Sandler apkopotajiem pētījumiem, Silīcija ielejā bāzētais Facebook līdz 2021. gadam varētu nopelnīt 19 miljardus ASV dolāru, lai palaistu Facebook monētu (FBCoin). Sandlers paskaidroja, ka, ja vissliktākais iestājas sliktāk, sociālo mediju gigants var tikai un vienīgi nopelnīt ieņēmumus no digitālā īpašuma 3 miljardu ASV dolāru vērtībā, kas, domājams, ir stabila monēta, vispirms koncentrējas uz izmantošanu Facebook piederošajā tūlītējās ziņojumapmaiņas programmā WhatsApp.

Viņš pamatoja savu analīzi ar Google Play veikala ieņēmumiem uz vienu lietotāju, kas ir 6 ASV dolāri. Tā kā Barclays sagaida, ka FBCoin kļūs par visuresošo Facebook ekosistēmas aktīvu, kurā ir vairāk nekā trīs miljardi dalībnieku, 19 miljardi ASV dolāru tika ekstrapolēti.

Sandlers turpināja paskaidrot šī piedāvājuma ietekmi uz Facebook publiskajām akcijām:

“Tikai šīs ieņēmumu plūsmas izveidošana, pēc mūsu domām, maina stāstu par Facebook akcijām … Facebook akcionāri, visticamāk, labi uzņems visus mēģinājumus veidot ieņēmumu plūsmas ārpus reklāmas, it īpaši tos, kas nelieto ļaunprātīgi lietotāju privātumu. ”

Viņš atzīmē, ka Facebook, lai uzsāktu uz maksājumiem vērstu digitālo aktīvu, varētu būt uzņēmuma glābiņš, it īpaši, ja plūdmaiņas vēršas pret Marka Zukerberga ideju. Citiem vārdiem sakot, FBCoin varētu būt ļoti nepieciešams veids, kā Facebook dažādot ieņēmumu plūsmas, īpaši pēc Cambridge Analytica imbroglio un līdzīga kalibra privātuma pārkāpumiem.

FBCoin, tīrais ieguvums kriptogrāfijai?

Lai gan daži apgalvo, ka 19 miljardu ASV dolāru iespējamie ieņēmumi, kas parādīsies Facebook kriptonauda rezultātā, tikai uzsver uzņēmuma centralizēto raksturu, var izvirzīt argumentu, ka FBCoin ir tīrais ieguvums plašākai telpai. Piemēram, Changpeng “CZ” Zhao nesen tviterī iebilda, ka jebkāda veida adopcija ir izdevīga, it īpaši, ja jūs visu novārējat līdz sīkumam..

Nepopulārs viedoklis: JPM / FB monētas.

Decentralizētā pasaulē ikviens var rīkoties pēc saviem ieskatiem (robežās, ja vien nenodara pāri citiem). Jo vairāk cilvēku adoptē # kriptogrāfija, labāk.

Pieņemšana ir # adopcija. Laipni lūdzam!

Cik labi viņiem veiksies? Nu, pagaidīsim un redzēsim. https://t.co/ke3wYhsexI

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 9. marts

Binance izpilddirektors rakstīja, ka ideālistiskā, pilnībā decentralizētā pasaulē cilvēki rīkojas kā vēlas. CZ, visticamāk, norāda uz viņa noskaņojumu, ka centralizēto kriptovalūtu pieņemšana un blokķēdes ieviešana varētu būt beigas, lai nokļūtu decentralizētos līdzekļos.

Džao doma bija tikai nedēļu pēc tam, kad Ari Pols no BlockTower Capital sniedza līdzīgu komentāru. Pāvils atzīmēja, ka, lai gan FBCoin un tamlīdzīgs aktīvs no banku spēkstacijas JP Morgan pēc būtības ir “neinteresants” dedzīgiem kriptovalūtu aizstāvjiem, kuri savu viedokli pamato ar dezintermināciju, centralizētās kriptovalūtas “dramatiski palielinās pasaules interesi”.

2 / JPMcoin, facebookcoin utt. Noteikti ir neinteresanti tiem no mums, kurus interesē cenzūras pretestība, pretestība pret krampjiem, pretestība pret amortizāciju un pašpārvaldes nauda. Tie radīs zināmu neskaidrību un kaitinošus žurnālistu rakstu virsrakstus.

– Ari Pols ⛓️ (@AriDavidPaul) 2019. gada 1. marts

Atbalstot savu viedokli, BlockTower dibinātājs izklāstīja hipotētisku scenāriju, kurā 10% no pieņemtajiem 300 miljoniem, kas pieņem kriptonauda, ​​“paklupa pāri Bitcoin”. Šis 30 miljonu kriptogrāfisko ziņkārīgo pieplūdums viens pats dubultos Bitcoin kopienas lielumu, un tam netiks uzdoti jautājumi.

Pāvils piebilda, ka tradicionālo firmu atbalstītās bloku ķēdes ekosistēmas nodrošinās arī infrastruktūru un pakalpojumus, kurus varētu izmantot “tieši vai netieši” ar bez atļaujas kriptonauda. Tādējādi Pāvils secina, ka, lai gan daži ir piesardzīgi pret draudiem, ko Facebook un JP Morgan rada decentralizācijai, viņu kriptogrāfijas projekti varētu būt tīrs ieguvums plašākai telpai.

Ja Barclays analītiķa prognoze piepildīsies, Facebook var būt vilināts vēl dziļāk iedziļināties šajā telpā, tādējādi vēl vairāk virzot adopciju. Tomēr pašreizējā stāvoklī domājamais digitālais aktīvs vēl nav palaists, kas nozīmē, ka FBCoin varētu būt diezgan nepietiekams. Bet daudziem speciālistiem ir likmes, ka kriptonauda ir katalizators pieņemšanai nākamajos gados.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me