Euro Exim Bank uzskata Ripple kā spēles mainītāju pārrobežu maksājumiem

Euro Exim Bank Ripple

Izskatās, ka Euro Exim Bank, kurai ir birojs Lielbritānijā, būs pirmā banka, kas kā iespējamu alternatīvu SWIFT pieņems Ripple pārrobežu maksājumu risinājumu xRapid. Paziņojums ir atbildēts uz dažiem jautājumiem par Euro Exim Bank un to, kādus komercpakalpojumus viņi piedāvā.

Raksts publicēts Forbes ienirst Euro Exim Bank ciltsrakstā un izturas nedaudz pazemojoši pret Ripple progresu.

Euro Exim Bank Ripple

Euro Exim Bank ir Karību jūras reģiona Sentlūsijas “A klases starptautiskās banku licence”, un tā piedāvā komercbanku pakalpojumus. Saskaņā ar bankas tīmekļa vietni bankas licence ļauj tai “veikt starptautisko banku biznesu no Sentlūsijas”. bet tas “nesniedz pakalpojumus nevienai fiziskai vai juridiskai personai Sentlūsijā”.

Banka apgalvo, ka tā galvenokārt ir vērsta uz finanšu pakalpojumu sniegšanu importētājiem un eksportētājiem, iespējams, tāpēc tā nolēma atvērt oficiālas attiecības ar Ripple.

Euro Exim Bank redz solījumu Ripple

Kā ārzonas bankai, kas piedāvā komercbanku pakalpojumus, Euro Exim Bank ir jācīnās ar arhaisko SWIFT sistēmu, lai starptautiski pārvietotu naudu.

Pēc Greiems Gaišs, kurš ir Euro Exim bankas atbilstības un operāciju vadītājs, jauna izmēģinājuma programma no xCurrent, “… ir līdzīgs tam, ko šodien piedāvā Swift, bet blokķēdes tīklā, kas ļauj reāllaikā veikt apmaiņu bez starpnieka. ‘Ideja ir – ja neskaita tikai maksājuma norādījumu – ja nu mēs izmantosim ziņojumu, lai tirdzniecības finanšu norādījumus pārsūtītu tieši darījuma partnerim? Tas var būt akreditīvs vai izpildes garantija. Tehniski jūs varat nosūtīt visu šo ziņojumu caur xCurrent. ””

SWIFT sistēma tika izveidota pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados un ir atgriešanās laikmetā, kad faksa aparāts ienāca mūsdienu darba vietā. Lieki piebilst, ka viss process ir ārkārtīgi lēns un dārgs. Runājot vairāk, tas pēdējos gados ir kļuvis politizēts, un tas bija arī masveida laupīšanas pamatā.

Daži SWIFT klienti ir vienlīdzīgāki nekā citi

Neskatoties uz visiem drošības pasākumiem, SWIFT sistēma ir izrādījusies atvērta zādzībām. Slikti aktieri 2016. gadā varēja pārskaitīt miljoniem dolāru no Bangladešas valstu konta Ņujorkas Fed uz daudziem kontiem visā Āzijā, un viņi gandrīz nopelnīja ar 1 miljardu USD.

Turklāt SWIFT sistēma ir kļuvusi par ekonomisku ieroci, ko ASV valdība izmanto, lai sodītu valstis, kas neatbilst ASV pasaules uzskatam.

Krieviju ir sāpinājušas viņu piekļuves trūkums SWIFT pakalpojumiem ASV sankciju dēļ, lai gan tas varētu izraisīt paralēlu sistēmu, kas grauj Vašingtonas kontroli pār platformu, kurai ir gandrīz monopola statuss.

Japānas politiķis domā, ka viļņu adopcija varētu būt gudrs solis

Takeshi Fujimaki ir labi pazīstama seja Japānas opozīcijas politiskajā partijā Nipons Išins. Viņš ir arī bijušais baņķieris un nesen ņēma čivināt, lai atbalstītu kriptogrāfijas pieņemšanu, īpašu uzmanību pievēršot Ripple.

Saskaņā ar Fujimaki teikto: “Jaunākā ar kriptogrāfijas aktīviem saistītā tehnoloģija ir sasniegta tik tālu. Ja mēs neiesaistīsimies tik attīstītās jomās, Japāna atpaliks … Ja šī XRP izmantošana ir reprezentatīva kriptogrāfijas valūtas izmantošanai, tad no šīs kartes izrādās, ka pastāv iespēja, ka kriptogrāfijas valūta attīstīsies eksplozīvi nākotnē.”

Kripto slaids turpinās

Neskatoties uz visām šīm šķietami labajām ziņām, XRP ir sekojis pārējiem galvenajiem kriptotehnikas cenām. Pēdējo dienu laikā XRP ir samazinājis vismaz 10% no savas vērtības, kas atbilst zaudējumiem, kurus redzējuši citi kriptogrāfiskie uzņēmumi, piemēram, Bitcoin.

EToro vecākais tirgus analītiķis Mati Greenspans rakstīja, ka: „Neskatoties uz neseno lāču tirgu, ir dažas ārkārtīgi skaidras pazīmes, ka kriptogrāfijas nozare plaukst. Pagājušajā nedēļā mēs uzsvērām bitcoin darījumu likmi, kas pēdējā gada laikā ir nepārtraukti augusi, ”nesenajā piezīmē klientiem.

Kad aktīvi tiek tirgoti, pamatojoties uz to, kas tie ir (tikai vēl viena kriptogrāfija), nevis uz to pamatiem, iespējams, ir pienācis laiks aktīvu pirkt vai pārdot. Attiecībā uz XRP, visticamāk, tas ir pēdējais. XRP galīgais dibens var nebūt, bet nākotnē 0.30 USD līmenis, iespējams, izskatīsies kā diezgan salds ieejas punkts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me