Žetonu taksonomijas likums: Kripto rēķins atkal dodas uz ASV kongresu

ASV Kongresa šifrēšanas rēķins

ASV Kongresā ir atkārtoti iesniegts likumprojekts, kas, ja tas tiktu pieņemts, sniegtu tiešus federālus norādījumus par kriptogrāfijas valūtu marķieriem Amerikā. Iepriekš kratīšanas valsts noteikumi un konkurējošie federālie sargsuņi ir padarījuši kriptogrāfijas statusu valstī neskaidru.

Šis likumprojekts, Token Taxonomy Act, pirmo reizi tika iesniegts Pārstāvju palātā 2018. gada decembrī kā līdzeklis, lai “sasniegtu […] Amerikas ekonomikas un Amerikas līderības lomu šajā novatoriskajā telpā”, likuma kosponsors. Toreiz teica Vorens Deividsons (R-OH).

ASV Kongresa šifrēšanas rēķins

Tādā pašā garā reps Deividsons un vairāki divpartiju sponsori, tostarp 2020. gada prezidenta cerību pilnais pārstāvis Tulsi Gabbards (D-HI), šonedēļ uz Nama grīdu ir atveduši atjauninātu likumprojekta versiju. Nākotnes tiesību akti piedāvātu oficiālu federālu žetonu definīciju un atbrīvotu žetonus no ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) uzskatīšanas par vērtspapīriem.

Žetonu taksonomijas likums paskaidro, kad digitālais marķieris ir drošība, un kad tas nav. Tas lielā mērā atspoguļo SEC līdzšinējo pieeju, bet likumdošanas valodā rada asāku līniju, kurai vajadzētu mazināt nenoteiktību. Monētu centrs atzinīgi vērtē šī likumprojekta ieviešanu. https://t.co/Mks71mF5KK

– Monētu centrs (@ coincenter) 2019. gada 9. aprīlis

Lūdzu, federālās vadlīnijas!

Amerikāņu kriptoversā jau sen ir pieprasīta papildu federālās politikas skaidrība, lai gan analītiķi ir norādījuši, ka līdz šim nav bijis augļu, un tam ir bijusi dzesējoša ietekme uz kriptogrāfisko inovāciju un uzņēmumiem valstī..

Kaut arī žetonu taksonomijas likums nebūt nav visaptveroša juridiska attieksme pret kriptovalūtas telpu, tas būtu taustāms solis ceļā uz lielāku federālo skaidrību par kriptovalūtām..

Likumprojekta “žetonu” definīcija šķeltos Amerikas pašreizējā regulatīvajā biezoknī, kur Iekšējo ieņēmumu dienests (IRS) digitālos aktīvus uzskata par īpašumiem, Preču nākotnes darījumu tirdzniecības komisija (CFTC) tos uzskata par precēm, un SEC visvairāk izturas pret vērtspapīriem.

Pagaidām ierosinātais likumprojekts nonāks specializētās kongresa komitejās, kur pārstāvjiem būs iespējas rediģēt vai atcelt likumdošanu. Ja tas izietu no šīm komitejām, tad likumprojekts tiktu balsots Parlamentā. Pārejot uz turieni, tas tiktu nosūtīts ASV Senātam, kuram tas būtu līdzīgi jāapstiprina, pirms tas tiek nosūtīts uz prezidenta galdu parakstīšanai vai veto..

Neatkarīgi no tā, kas notiek, ir skaidrs, ka kriptonauda tehnoloģiju profils Kongresā ir pieaudzis.

Šomēnes Kongresa pētījumu dienests publicēja ziņojumu, kas balstījās uz nedaudz informācijas resursu izlaida Coin Center, bezpeļņas kriptogrāfijas izpētes un aizstāvības grupa, kas atrodas Vašingtonā, Kolumbija pēdējā laikā ir informējusi Kongresu par kriptonauda nodokļu jautājumiem un zibens tīklu.

“Mēs turpināsim publicēt materiālus, kas atbalsta labu politiku jautājumos, kas saistīti ar publiskajiem blokķēdes tīkliem, un priecājamies, ka politikas veidotāji tos lasa,” Monētu centra Neeraj Agrawal teica 9. aprīļa ziņojumā..

Status Quo valda tagad

Ja vien netiks pieņemts Token Taxonomy Act, SEC paliks kā stiprs regulators Amerikas kriptovalūtas skatuves.

Komisija tikko pagājušajā nedēļā izlaida jaunu vadlīniju par žetoniem, kurā izklāstīti daži tās personāla viedokļi par to, kādam kriptovalūtas riskam ir jābūt izpildītam, lai saskaņā ar ASV likumiem tos varētu uzskatīt par vērtspapīriem. Īsāk sakot, dokumentā norādīts, ka jo vairāk centralizēts ir šāds projekts, jo lielāka iespēja, ka tas ir tautas drošība.

Īpaši tas, ka žetonu taksonomijas likums vajadzības gadījumā ignorētu arī valsts līmeņa likumus. Bet, ja likumprojekts netiks pieņemts drīz vai jebkad, štatu valdības, piemēram, Vaiomingas un Dienvidkarolīnas valdības, turpinātu uzņemties vadību likumdošanā par Amerikas kriptogrāfisko telpu.

Dažu valstu agrīnā kriptogrāfijas politika ir bijusi draudzīgāka nekā citas. Sadrumstalotie, savādie noteikumi, pie kuriem dinamisks noved, turpināsies tik ilgi, kamēr trūks federālo tiesību aktu. Žetonu taksonomijas likums, iespējams, nedzīvo, lai redzētu dienasgaismu, taču tā sākotnējie panākumi liecina par draudzīgāku kriptogrāfisko vidi Amerikā nākamajos gados.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me