Dvīņi Vinklevoss piesprieda maksāt Čārlija Šrema juridisko nodevu notiekošajā tiesas cīņā

Tiesvedība

Vēl viens pagrieziens ir noticis notiekošajā lietā starp Winklevoss Twins un Charlie Shreem. Šīs nedēļas sākumā ASV tiesnesis Džeds S. Rakofs Rajona tiesa Ņujorkas dienvidu apgabalā lika Kameronam un Taileram Vinklēvosam atmaksāt 45 000 USD juridisko nodevu, kas Charlie Shrem radās notiekošās tiesas procesa ietvaros.

Rīkojumā, kas tika nolemts par labu Šremam, tiesa nosprieda, ka atbildētājam jāatlīdzina iepriekšējs lēmums, kas Winklevoss deva iespēju arestēt Šrema aktīvus.

Tiesvedība

Šrems bija iesniedzis priekšlikumu atgūt sākotnējā rīkojumā radušās juridiskās nodevas, kas tika atceltas, kā arī saistītās izmaksas.

Prasītājs bija lūdzis tiesu neapmierināt ierosinājumu atmaksāt Šremu, apgalvojot, ka viņam tika iekasēta tikai minimālā summa, kas mazāka par 5 ASV dolāriem. Tiesa noraidīja prasības, norādot, ka dvīņi ir atbildīgi par “visām izmaksām un zaudējumiem”, kas viņam radās, kad tika apķīlāti viņa aktīvi..

Nolēmumā teikts:

“… Prasītājs ir atbildīgs par“ visām izmaksām un zaudējumiem, ieskaitot samērīgu advokātu atlīdzību ”, ja prasītājam piešķir arestu un vēlāk tiek atzīts, ka šis arests nav atļauts.”

Šrems bija pieprasījis samaksāt juridisko maksu 76 156 USD un saistītās izmaksas 1053 USD, taču tiesa aprēķināja iesnieguma skaitli, pamatojoties uz advokāta iztērēto stundu skaitu un saprātīgu stundas likmi.

Garās lietas laika skala

Šrems, kurš tika ieslodzīts par vairāk nekā 1 miljona dolāru atmazgāšanu Bitcoin, izmantojot jau nedarbojušos melno tirgu Zīda ceļš, bija iesūdzēja Dvīņi Winklevoss, kuri viņu apsūdzēja par 5000 Bitcoin (BTC) žetonu nozagšanu no viņiem 2012. gadā. Viņu uzvalkā dvīņi apgalvoja, ka viņš ir iztērējis žetonus, kuru vērtība šodien būtu aptuveni 17 miljoni USD, lai nopelnītu greznu dzīvesveidu.

Dvīņi bija nolīguši Šrēmu, lai iegādātos viņiem Bitcoins jau pirmajās dienās, turpinot kļūt par viņu pirmo padomnieku šajā nozarē. Viņi bija devuši Šremam 750 000 ASV dolāru, lai uzkrātu ievērojamu daudzumu digitālo aktīvu, kā pirmo darbību kriptogrāfijas nozarē.

Dvīņi dažus mēnešus partnerattiecībās bija pamanījuši, ka Šrems nav piegādājis solītās kriptovalūtas. Septembrī viņam tika piešķirti 250 000 USD, piegādājot Bitcoin 189 000 USD vērtībā 12,50 USD vērtībā. Spriedze pieauga starp abām pusēm, jo ​​dvīņi apgalvoja, ka trūkst papildu 5000 Bitcoins.

Dvīņiem neizdevās mēģināt atgūt trūkstošos līdzekļus no Šrema, aprokot cirvi un pat ieguldot vienā no Šrema kriptovalūtas biržā Bitinstant, kas noveda pie 1,5 miljonu dolāru sēklas finansējums kārta 2013. gadā.

Dažus mēnešus pēc tam Bitinstants izjuka, Šrems uz gadu nonāca cietumā, dvīņi norobežojās no sava bēdīgi slavenā biznesa partnera un viss tika aizmirsts. Viss pagriezās, kad Šrems izkļuva, un dvīņi pamanīja, ka viņš ir daudz bagātāks.

Winklevii iet karā

Dvīņi Winklevoss sāka tiesvedību, lai panāktu, ka Šrems atmaksā parādos esošos žetonus, un cīņa ir ievilkusies līdz šodienai. Viņu tiesas prāvā tika norādīts, ka “vai nu Šremam ir bijis ārkārtīgi paveicies un veiksmīgi kopš aiziešanas no cietuma, vai arī – visticamāk – viņš“ iegādājās ”savus sešus īpašumus, divus Maseratis, divus motorlaivus un citas saimniecības ar 5000 Bitcoin vērtīgo vērtību. viņš 2012. gadā nozaga no Winklevoss dvīņiem. ”

Šrems bija noraidījis apsūdzības, ko viņam izvirzīja Vinklevoss. Kad viņam tika lūgts paskaidrot savas bagātības avotu, viņš apgalvoja, ka nauda, ​​ko viņš ir spējis uzkrāt gadu gaitā kopš atbrīvošanas no cietuma, bija tikai smaga darba rezultāts..

Šrema aktīvu iesaldēšana

Iesāktā tiesas procesa ietvaros dvīņi mudināja tiesu ierosināt iesaldēt Šrema aktīvus 30 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Tiesnesis, kurš pārraudzīja sūdzību, “piekrita iesaldēt” dažus Šrema aktīvus, vienlaikus apsverot arī papildu prasību, ka viņam ir jāmaksā 950 000 ASV dolāru atlīdzība no iepriekšējās lietas.

Tomēr tiesnesis Džeds Rakofs beidzās anulēšana aktīvu iesaldēšana 2018. gada novembrī. Pēc tam Šrems iesniedza priekšlikumu atgūt advokāta honorārus un citas saistītās izmaksas, kas radušās, mēģinot aizstāvēties.

Tagad dvīņiem ir pavēlēts veikt maksājumus kopumā 45 000 USD apmērā, lai segtu viņu bijušā biznesa partnera juridiskās nodevas. Lieta (Winklevoss Capital Fund LLC pret Shrem) ir paredzēta tiesas procesam 17. jūnijā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me