Deribit aiziešana: Eiropas AML likums turpina kaitēt kriptogrāfijas uzņēmumiem

Eiropa

Bitcoin tika izveidots ar pseidonīmu kodētāju un kriptogrāfu Satoshi Nakamoto kā šķietams veids, kā dot personām iespēju atteikties no fiat, valdības sistēmas, izmantojot decentralizāciju.

Arī Altcoins šķietami ir līdzīgi; Piemēram, Ethereum ir tā sauktās decentralizētās finanšu lietojumprogrammas, kuru mērķis ir piedāvāt finanšu pakalpojumus bez starpniekiem un regulējuma nepieciešamības, un Monero pastāv kā “droša, privāta un izsekojama” naudas forma..

Neskatoties uz decentralizācijas telpām, kriptovalūtu firmas ironiski ir nokļuvušas valdības birokrātijā.

Konkrēti, ievērojama kriptovalūtu atvasinājumu birža tikko atklāja, ka drīzumā ieviestās regulas dēļ tā ir spiesta veikt dramatiskas izmaiņas savā biznesā.

Deribit Hit AML direktīva

Iekšā emuāra ziņa publicēts 9. janvārī, Bitcoin atvasinājumu platforma Deribit, platforma, kuru apmeklē daudzi kriptogrāfijas tirgotāji, atklāja, ka tā oficiāli pamet Nīderlandi sakarā ar Piekto naudas atmazgāšanas novēršanas direktīvu (5AMLD), regulu, kas jāievieš vairākumā Eiropas valstu valstīm 10. janvārī (vajadzētu būt šodien).

Deribit izveidos operācijas Panamā, kur ir vieglāki likumi, lai darbotos ar jauno platformu. “Platforma pārcelsies uz Panamu, jo mēs vēlamies arī turpmāk piedāvāt viegli pieejamu tirdzniecības platformu par ļoti zemām izmaksām.

Pašlaik Deribit darbojas Nīderlandē. Tomēr Nīderlande, visticamāk, pieņems ļoti stingru jauno ES noteikumu ieviešanu, kas attiecas arī uz kriptogrāfijas uzņēmumiem, ”rakstīja birža..

Oficiālais paziņojums:

Mēs vēlamies jūs informēt par gaidāmajām izmaiņām Deribit struktūrā.

Vairāk par gaidāmajām izmaiņām lasiet šeit:https://t.co/NyNBmZPvDH pic.twitter.com/EfnqlAW1VV

– Deribit (@DeribitExchange) 2020. gada 9. janvāris

Kamēr Deribits pārceļas uz Panamu, apmaiņa joprojām īsteno KYC protokolu, lai “novērstu mūsu teritorijā nelikumīgas darbības”.

Šīs izmaiņas piespiedīs KYC visiem Deribit lietotājiem, kuriem, ja viņi vēlas piekļūt platformai, būs jāiesniedz juridiskais vārds, vārds, dzimšanas datums, adrese un dzīvesvietas valsts..

Lai piekļūtu maržinālajai tirdzniecībai un neierobežotai izņemšanai, lietotājiem būs jāiesniedz pase vai cita veida derīga valdības ID.

Deribit pārskatsIzlasiet mūsu Deribit pārskatu

Deribit ir tālu no pirmā ar kriptovalūtu saistītā biznesa, kuru dramatiski ietekmēja 5AMLD. Simplecoin un Bottle Pay – divi atsevišķi Eiropas kriptogrāfijas jaunizveidotāji, kas koncentrējas attiecīgi uz kalnrūpniecības un sociālo mediju Bitcoin maksājumiem, bija spiesti slēgt savu darbību jaunās regulas dēļ.

Dažas firmas tomēr reaģē

Lai gan Deribit, Simplecoin, Bottle Pay, starp citiem uzņēmumiem, ir reaģējuši uz šo gaidāmo regulējumu, joprojām ir daudz Eiropā izvietotu kriptonauda uzņēmumu, kas šķietami neatbilst 5AMLD.

Larijs Čermaks, nozares tirdzniecības grupas The Block vadītājs, decembra vidū publicēja plašu pavedienu, īpaši norādot, ka gan Binance, gan OKEx neievēro 5AMLD noteikumus – Binance in specific ir funkcija, kas ļauj jebkuram lietotājam atkāpties uz augšu no 2 BTC dienā, pat ja viņi nav iesnieguši personisko informāciju fona pārbaudei .:

“Binance pašlaik ir izņemšanas limits 2 BTC (~ 14 000 USD), un tam KYC nav nepieciešams. Ja tas ir mazāks par 2 BTC, tas prasa KYC tikai tad, ja ir aizdomas par krāpnieciskām darbībām. ES to skaidri nepieļaus un Binance atrodas ES, ”raksta Cermaks..

Paredzēts, ka ES Nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas direktīva (5AMLD) stāsies spēkā pēc divām nedēļām. Biržām būs jāreģistrējas un jāļauj iestādēm iegūt lietotāju KYC. Tas nozīmē, ka pat Binance un OKEx, kas abi atrodas Maltā, būs jāievēro šie noteikumi vai jāpamet ES

– Lerijs Čermaks (@lawmaster) 2019. gada 17. decembris

Pēc Blockonomi meklējumiem šo uzņēmumu sociālo mediju plūsmās un vietņu emuāros / atbalsta forumos viņu KYC un AML politikas nav atjauninātas..

Tas nenozīmē, ka Binance un OKEx nepievērš uzmanību naudas atmazgāšanas gadījumiem viņu platformās, tomēr.

Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem biržā tika apšaubīts Binance Singapūras lietotājs, kas izņem Bitcoin no privātumu orientēta maciņa ar “monētu sajaukšanas” funkciju..

Neatkarīgi no tā, 5AMLD noteikumi ir likums, kas nozīmē, ka tie būtu jāievēro, ja kriptogrāfijas uzņēmumi vēlas darboties Eiropā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me