Degvielas laboratorijas uzsāk Ethereum mērogošanas tehniskos plānus, palaižot testēšanas tīklus

Degviela

Pateicoties Džona Adlera vadītajam pētījumam, “optimistisko apkopojumu” tehnika uzplauka 2019. gadā, kopš kļuva par vienu no spožākajām zvaigznēm Ethereum mērogošanas zvaigznājā.

Daļu no šī spilgtuma radīja oktobra degvielas laboratoriju atklāšana – apģērbs, kurā bija Adlers un Niks Dodsons, kuri bija iecerējuši aktualizēt degvielu – “neuzticamu mērogojamu blakusķēdi” – optimistisku apkopojumu tehnoloģiju ieviešanu..

Degviela piesaistīja daudzu Ethereum ieinteresēto personu uzmanību, jo tā cita starpā varēja veikt stabilu monētu maksājumus Ethereum par daudz pieejamākiem un efektīvākiem.

Un tagad tā celtnieki atkal pievērš uzmanību, šoreiz par sērijas izlaišanu agri “v0 testnets” no projekta, ar kuru kopiena var aktīvi nodarboties.

Apkopojuma izlaišana

Šie sākotnējie degvielas testēšanas tīkli tiks izmantoti, lai novērtētu izvietojumu “stabilitāti un veiktspēju”, sacīja Fuel Labs komanda, un tie būs pirms nobriedušāka Fuel v1 testneta, kas varētu tikt palaists līdz 2020. gada marta beigām..

Tas ir iespaidīgs laika grafiks projektam, kas tikko iepazīstināja ar sevi pagājušā gada rudenī. Tas ir vēl iespaidīgāks, ņemot vērā degvielas tehnikas paketi.

Piemēram, plazma ir vēl viena no Ethereum ekosistēmas daudzsološajām mērogošanas inovācijām. Tomēr šīs progresīvās blakusķēdes ir daļēji uzticamas, jo plazmas operatori var cenzēt plazmas darījumus. Pretstatā tādiem optimistiskiem apkopojumiem kā Degviela var būt pilnīgi bez atļaujas.

Turklāt degvielai ir arī noteiktas drošības priekšrocības, kā Fuel Labs paskaidroja 19. janvāra atjauninājumā:

“Degvielas drošība un drošība ir optimāla. Izmantojot lētus pierādījumus par krāpšanu, tas ir ļoti izturīgs pret ķēdes sastrēgumu uzbrukumiem, atšķirībā no plazmas un valsts kanālu tīkliem. Tāpat kā jebkuram pareizi izstrādātam optimistiskam apkopojumam, vienīgais veids, kā tam uzbrukt, ir kalnračiem nedēļas garumā veikt 51% uzbrukumu galvenajai ķēdei – tas ir labi redzams, viegli attiecināms un praksē neiespējams tikpat svarīgai un drošai ķēdei kā Ethereum. ”

Interesants horizonts

Fuel Labs komanda ir paziņojusi, ka tās tehnoloģijām nākotnē netrūkst iespēju.

Pirmkārt, celtnieki ir teikuši, ka viņi degvielai ir pievienojuši “Bitcoin līdzīgu predikātu skriptu sistēmu” – paplašinājumu, kas ļautu sarežģītākus viedo līgumu lietošanas gadījumus blakuses.

Tie paši celtnieki arī atzīmēja, ka Degvielas tehnoloģija ir pietiekami efektīva, lai tā varētu izrādīties galvenā decentralizēto sociālo tīklu atbalstam nākotnē:

„Ņemot vērā to, ka optimistiskos apkopojumus var uzskatīt par darījumu sērijveida formu, mēs varam uz degvielas bāzes veidot ļoti pielāgojamus un decentralizētus sociālos tīklus! Twitter, Reddit, jūs to nosaucat, visu var veidot kā necenzējamus un pilnīgi atvērtus sociālos tīklus, kas var izmantot Ethereum naudas lego un DeFi ekosistēmu. “

Vēl viena ETH ekonomiskās joslas daļa?

Ethereum kopienā arvien pieaug sarunu tēma par ētera (ETH) ideju kā Ethereum “ekonomisko joslas platumu”. Jo lielāks ir šis joslas platums, jo drošāks un vērtīgāks ir Ethereum.

Neapšaubāmi, ka neviens par šādu joslas platumu nav atbalstījis vairāk kā Ryanless Sean Adams, biļetena Bankless veidotājs.

Līdz šim Adamsa diskusijas par ETH ekonomisko joslas platumu galvenokārt ir vērstas uz DeTH bloķēto ETH daudzumu vai ETH daudzumu, kas drīz tiks bloķēts Ethereum 2.0. Tomēr jaunajā čivināt Adams apgalvoja, ka optimistiski apkopojumi var kļūt par vēl vienu galveno daļu no ETH ekonomiskās joslas platuma.

Apkopojumi nav marķieri

Viņiem ir vieglāk izmantot ETH vai DAI, lai apbalvotu & sodīt

Ja tas izdosies, apkopojumi var beigties ar milzīga daudzuma ETH bloķēšanu apkopojuma obligācijās

Vēl viens pieprasījums pēc ETH ekonomiskās joslas platuma

– Raiens Šons Adamss – rsa.eth (@RyanSAdams) 2020. gada 20. janvāris

Neatkarīgi no tā, kas notiks, Adamsa ieteikumi šeit tiek nepietiekami izpētīti kosmosā, lai gan, visticamāk, ne tik ilgi, kamēr degviela turpina pieaugt. Un celsies tā, ja tās veidotāji un atbalstītāju kopiena ir ko teikt par to.

Teikt, ka ap Ethereum notiek daudz, ir mazliet nepietiekami. Līdzīgi sakot, ka degviela var pavērt daudz jaunu iespēju, tas arī ir kaut kas nepietiekams. Tas ir nozīmīgs pavediens, kas skatāms telpā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me