DeepBrain ķēde paziņo par DeepToken: Advances Open AI Platform

DeepBrain ķēde

DeepBrain ķēde ir viens solis tuvāk viņu AI izstrādes un apmaiņas platformas palaišanai. Viņu izstrādātie DeepToken darbosies kā valūta un balsošanas mehānisms viņu tirdzniecības padomēs. Divas sākotnējās tirdzniecības padomes palīdzēs mākslīgā intelekta (AI) projektiem iegūt finansiālu un tehnisku atbalstu no atbalstītājiem, kuriem ir DeepTokens.

DeepBrain ķēde

Apmaiņas, kuras rīko Huobi Cloud, ir līdzeklis, lai izveidotu investīciju vidi AI projektiem. Līdz šim DeepBrain Chain Foundation ir atbalstījis OneGame un EtainPower. Apmaiņa, kas atvieglo tirdzniecību ar DeepTokens, palīdzēs citiem AI projektiem atklāt AI kopienai un attīstīsies, izmantojot “Voting Mining” metodi.

Tā vietā, lai saņemtu tiešu atbalstu no DeepBrain Chain Foundation, jaunās apmaiņas un DeepToken ļaus citām ieinteresētajām pusēm iekļūt AI izstrādes telpā. Tas arī palīdzēs mazākiem AI izstrādātājiem gūt labumu no lielākiem spēlētājiem, kuriem ir vairāk naudas un pieredzes.

DeepToken izstrādā AI Discovery “Voting Mining”

Saskaņā ar DeepToken baltrakstu, DeepToken misija ir atklāt labākos jaunos projektus AI jomā. Baltrakstā viņu ideja aprakstīta šādi:

“Mēs uzskatām, ka apmaiņas pamatā ir kvalitatīvu digitālo aktīvu atklāšana un, runājot par to, atdod lietotāju ieguldījumu atdevi. DeepToken ierosina novatorisko “Voting Mining” mehānismu, AI eksperti un praktiķi pārbaudīs projektus, lai atrastu izcilus digitālos aktīvus no AI nozares. ”

Praktiskā nozīmē Voting Mining sistēma ļaus abām biržām ik pēc trim mēnešiem uzskaitīt AI projektus un uzņēmumus. Sarakstu noteikumi starp abām biržām ir atšķirīgi, un Institution Trading Board priekšroku dod uzņēmumiem, kuru īpašumā ir 100 miljoni vai vairāk DeepTokens.

Apakšējā līnija ir tā, ka Voting Mining mehānisms ir ļoti iekļaujošs un nodrošinās DeepToken īpašniekiem tiešu saikni ar AI projektiem, kas ir iekļauti biržās. Papildus piekļuvei talantiem Voting Mining sistēma rada atmosfēru, kurā žetonu īpašniekiem ir jāapgūst viņu atbalstītie AI projekti, kas var darboties kā starpnozaru mārketinga veids..

DeepBrain ķēde atbalsta AI uzlabojumus

Ap to nav nekāda ceļa; AI izstrāde ir dārga. Nav jābrīnās, ka dažas no pirmajām AI platformām, kas redzēja komercializāciju, ir nākušas no tādiem uzņēmumiem kā Google un Amazon. Šiem nozares smagajiem svariem burtiski ir miljardi dolāru, lai tos iesūknētu AI izstrādē, kas mazākiem spēlētājiem AI telpā atstāj relatīvi neizdevīgu stāvokli.

Blockchain AI

Lasīt: mākslīgais intelekts (AI) & Blockchain: domājam par mūsu ceļu uz gaišāku nākotni?

Cerams, ka piekļuve gan atbalstam, gan finansējumam, ko rada DeepToken, būs izdevīga mazākiem AI uzņēmumiem, kuriem ir idejas, kas varētu izaugt par jauniem tirgiem. DeepBrain ķēdes fonda ieguldījums EtainPower ir labs piemērs tam, kā fonds tuvojas ieguldījumiem, un kāda veida projektu viņi uzskata par vērtīgu.

EtainPower meklē veidus, kā izmantot blokķēdi un mikrofinansēšanu elektrotīklā. Power Ledger strādā pie līdzīgas platformas, kuru tuvākajā laikā paredzēts sākt darboties Bankok. Abu platformu ideja, šķiet, ir realizējama un palīdzēs mazajiem enerģijas ražotājiem visefektīvāk tirgoties. Arī citi lielāki uzņēmumi strādā pie šīs pašas idejas, lai gan mazākie spēlētāji, šķiet, spēj ātrāk ieviest darba sistēmas tirgū.

Tuvojas lielākas AI lietojumprogrammas

DeepBrain Chain DeepToken platforma, iespējams, nonāk tirgū īstajā laikā. Viņi plāno palaist DeepToken platformu pārējā gada laikā, pilnībā nodrošinot DeepToken / fiat savstarpēju aizvietojamību līdz 2018. gada decembrim. Platforma jau darbojas alfa versijā, kas palīdzēs uzņēmumam novērst visus iespējamos jautājumus..

Lielākiem uzņēmumiem ir daudz panākumu ar AI lietojumprogrammām, un ir daudzas jomas, kurās eksperti domā, ka AI varētu būt būtiska loma. Viss, sākot no veselības aprūpes līdz transportēšanai, ir gatavs gūt labumu no AI revolūcijas, un DeepToken varētu palīdzēt mazākiem uzņēmumiem, kuriem ir lieliskas idejas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me