Crypto Trading Giant Bithumb ir paredzēts, lai cīnītos ar naudas sodu 69 miljonu ASV dolāru apmērā

Bithumb

Pēc tam, kad 2019. gada beigās Dienvidkorejas Nacionālais nodokļu dienests (NTS) uzrādīja nodokļu rēķinu 69,1 miljona ASV dolāru apmērā, kriptovalūtu maiņas gigants Bithumb iesniedza sūdzību Nodokļu tribunālā par nodokļu rēķina noraidīšanu. NTS un Bithumb tribunāla lēmumu jāgaida 90 dienas.

Bithumb vēlas atgūt naudu

Pēc Korea Times, Bithumb vēlas, lai Nodokļu tiesa atceltu NTS nodokļu rēķinu 69,1 miljona ASV dolāru apmērā. Saskaņā ar kriptogrāfijas apmaiņas giganta iesniegto sūdzību uzliktajam nodokļu rēķinam nav pamata.

Uzņēmums arī apgalvoja, ka valsts juridiski neatzīst kriptonauda un tāpēc NTS nav pilnvaru uzlikt nodokli par kriptogrāfijas darījumiem un darījumiem.

Amatpersona, kas pārstāv biržas firmu, sacīja:

“Mēs samaksājām visu summu un kopš tā laika esam gatavojušies strīdiem. Mēs ticam, ka mums tiks dota iespēja precizēt savu nostāju tiesā ”.

NTS izsniedza ieturējuma nodokļa rēķinu par 69,1 miljonu ASV dolāru (80,3 miljardi vonu) kriptogrāfijas biržā 2019. gada novembrī. Nodokļu kategorija ir ienākuma nodoklis, ko valdībai maksā maksātājs vai uzņēmums, nevis ienākuma saņēmējs.

Bithumb galvenā mītne SeulāBithumb galvenā mītne Seulā, attēls no Korea Times

Arī nodoklis parasti tiek ieturēts vai atskaitīts no ienākumiem tieši vairumā gadījumu. Tas nozīmē, ka saskaņā ar uzlikto nodokļu rēķinu maiņas firmai nebija citas izvēles kā vispirms samaksāt summu NTS pirms atlikušo ienākumu sadales saviem klientiem un klientiem.

Izsniedzot Bithumb nodokļa rēķinu, NTS uzņēmumu kriptogrāfisko tirdzniecību no ārvalstniekiem klasificēja kā dažādus ienākumus un paziņoja, ka atbilstošos kapitāla pieaugumus atzīst par aktīviem.

Nodokļu aģentūra apgalvo, ka šie ienākumi, kas Dienvidkorejas vonās izņemti no ārzemnieku kontiem, ir kvalificējami kā ar nodokli apliekami ienākumi. Aģentūra arī pieprasa taisnīgus nodokļus, pamatojoties uz principu, ka tur, kur ir ienākumi, jābūt arī nodokļiem.

NTS saka, ka kriptogrāfijas biržām ir jāmaksā nodokļi

Tāpat kā preses laikā no NTS nav bijis neviena ziņojuma par sūdzību. Aģentūras amatpersona sacīja, ka viņi atsakās komentēt šo jautājumu un 90 dienu laikā gaidīs nodokļu tiesas spriedumu.

Dienvidkorejas finanšu regulatora Finanšu uzraudzības dienesta padomnieks Čojs Hvaoins sacīja:

“Bitcoin (BTC) saskaņā ar pašreizējo likumu nav aktīvs. Tas ir skaidrs un vienkāršs. Ekonomikas un finanšu ministrija to jau skaidri pateica. NTS, kas virzās uz priekšu ar nodokļu uzlikšanu, ir nepamatota un nepamatota, it īpaši tāpēc, ka tā joprojām gaida ministrijas atzinumu par to pašu jautājumu, ko atkal meklēja ”.

Eksperti norāda, ka kriptovalūtas netiek atzītas valsts nodokļu likumos un NTS nav pilnvaru uzlikt nodokļus peļņai no digitālajām valūtām..

Turklāt kriptogrāfijas un virtuālās valūtas nav taustāmas un nevar tikt klasificētas kā “aktīvi”.

Eksperti arī apgalvo, ka NTS prettiesiskā nodokļu kampaņa pret Bithumb ir tikai veids, kā noteikt stabilu pamatu nodokļu aģentūrai piemērot nodokļus virtuālajām valūtām un peļņu no kriptogrāfijas darījumiem.

Strīds notiek laikā, kad Dienvidkorejā ir pieaudzis kripto tirdzniecība un no digitālajām valūtām gūtā peļņa. Šī pieaugošā tendence varētu būt tas, kas ir pamudinājis valstu nodokļu iestādes apsvērt kriptogrāfijas tirdzniecību un korespondences pieaugumu kā jaunu apliekamā ienākuma avotu.

Stingri reglamentējošie nosacījumi Dienvidkorejas kriptogrāfijas biržām

Tikpat populāra kā Dienvidkorejā varētu būt kriptogrāfija, valsts ir maz darījusi, lai radītu labvēlīgu vidi virtuālajām valūtām un kriptogrāfijas tirdzniecībai, kā to ir darījušas citas Dienvidaustrumāzijas valstis.

2019. gada jūnijā Blockonomi ziņoja, ka valsts finanšu regulators, Godīgas tirdzniecības komisija, ieviesa likumus, norādot, ka kriptogrāfijas biržas būs pilnībā atbildīgas par hackiem un turpmākajiem zaudējumiem.

Tāpat 2019. gada augustā tika ziņots, ka gandrīz 97% no kriptogrāfijas biržām valstī bankrotēja tirdzniecības aktivitāšu samazināšanās dēļ. Tika ziņots, ka blokķēdes un kriptogrāfijas projekti ir iecienījuši savu žetonu iekļaušanu platformās ārpus valsts, vainojot stingros pasākumus, kas valstī tiek veikti attiecībā uz kriptogrāfijas tirdzniecību..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me