Cisco: Blockchain, lai nodrošinātu triljonus dolāru no globālā IKP

Cisco Blockchain

Viens no pasaules bagātākajiem uzņēmumiem, ASV tehnoloģiju konglomerāts Cisco, jaunajā ziņojumā teica blockchain tehnoloģija līdz 2027. gadam varētu būt atbildīgs par 10 procentu pasaules iekšzemes kopprodukta (IKP) vai vairāku triljonu dolāru vērtas vērtības uzglabāšanu..

Protams, lielais jautājums, protams, ir par to, vai piedāvātā trajektorija attīstīsies tik iespaidīgā tempā.

Cisco Blockchain

Jo īpaši Cisco prognoze par blokķēdes tehnoloģiju, kas nodrošinās 10 procentus no pasaules IKP, nav tas pats, kas teikt, ka kriptokonomikas tirgus kapitalizācija astoņu gadu laikā sasniegs astronomisku skaitli. Drīzāk Cisco prognozēja, ka uzņēmumi un oficiālās struktūras arvien vairāk uzticas blokķēdes tehnoloģijai, lai digitāli nodrošinātu vērtību neatkarīgi no tā, vai ir iesaistītas kriptovalūtas..

Amerikāņu tehnoloģiju spēkstacija arī prognozēja, ka starptautiskie uzņēmumi līdz 2021. gadam kopīgi iztērēs 9,7 miljardus USD blokķēdes projektiem, salīdzinot ar aplēsto summu 2,1 miljardu ASV dolāru apmērā 2018. gadā, un programmējama tirdzniecība līdz 2030. gadam pavērs 3 triljonus USD jaunas biznesa vērtības..

IKP statistika

Lai gan skeptiķi apgalvo, ka blokķēdes ir pārspīlēts datu bāzu žanrs, Cisco savā ziņojumā apgalvoja, ka tehnoloģiju revolucionārā dimensija ir saistīta ar tās spēju “automatizēt uzticību” – šķietami nozīmīgu faktoru, jo uzņēmums atklāja, ka 83 procenti uzņēmuma vadītāju domāja uzticība bija digitālās komercijas pamatakmens:

“Patiesais blokķēdes jauninājums ir tā spēja automatizēt uzticību starp pusēm, kuras to izmanto. Darījumi tiek nokārtoti kolektīvā veidā un reģistrēti sadalītā virsgrāmatā, kas novērš vajadzību pēc izveidotas trešās puses izveidot uzticamas attiecības. Dalībnieki var tieši izmantot blokķēdi kā patiesības avotu, nevis viens otru. ”

Cisco uzsvēra, kā blokķēdes varētu būt ideālas viedo pilsētu, piegādes ķēdes risinājumu un lietu interneta (IoT) optimizācijā, un izklāstīja savu darbu Hyperledger projektā, Enterprise Ethereum Alliance (EEA) un Digitālajā tirdzniecības kamerā kā norises vietas caur kurā tika pētīts, kā izmantot šos lietojumus.

Deloitte norādīja uz līdzīgu prognozi 2017. gadā

Cisco prognoze par blokķēdes IKP uztveršanas svētību nav pirmā tik augsta līmeņa prognoze, ko kriptoverss ir redzējis.

Līdz 2025. gadam ~ 10% no pasaules IKP tiks uzglabāti #Bloķēšanas ķēde. Ko tas nozīmē #AsetuPakalpojumi? https://t.co/vXrcZZXI2T

– Deloitte (@Deloitte) 2017. gada 21. maijs

2017. gadā daudznacionāli profesionālie pakalpojumi bija smagsvars Deloitte norādīja uz Pasaules ekonomikas foruma prognozēm, ka blokķēdes tehnoloģija līdz 2025. gadam nodrošinās 10 procentus no pasaules IKP, divus gadus ātrāk nekā Cisco jaunākā prognoze.

Attiecīgi saistītais Deloitte ziņojums ar nosaukumu “Aktīvu apkalpošanas nākotne”Tajā laikā teica, ka blokķēdes tehnoloģija bija starp jaunajām tehnoloģijām, kurām bija potenciāls pārveidot aktīvu pārvaldības nozari. Tās autori atzīmēja:

“Lietojot aktīvu apkalpošanai, blokķēdes rezultātā tiktu pilnībā pārveidota vērtību ķēde. Delory Ireland direktore un Deloitte EMEA Blockchain attīstības centra Dublinā vadītāja Lorija Kehoe uzskata, ka blokķēdes galu galā var sasniegt tik tālu, ka tiek novērsta prasība pēc vairākkārtējas apgrūtinošas samierināšanas. Ja līdzekļi tiek pārdoti tieši investoriem, un tas tiek ierakstīts blokķēdē, tas var arī novērst nepieciešamību pārskaitījumu aģentam uzraudzīt abonementus un uzturēt fonda dalībnieku akciju reģistru, pilnveidojot visu procesu. ”

Konkrētāk, Deloitte ziņojumā norādīts, ka bloku ķēdes risinājumi aktīvu pakalpojumu nozarē varētu izrādīties pārveidojoši, racionalizējot “aizmugures un vidējā biroja uzdevumus, piemēram, ziniet savu klientu (KYC) lietderību, risku ziņošanu, vērtspapīru norēķinus un korporatīvās darbības”.

Neatkarīgi no tā, kas notiks nākamajā desmitgadē, no ziņojumiem, piemēram, tiem, kurus mēs esam redzējuši no Cisco un Deloitte, ir skaidrs, ka vairāk vispārpieņemtu uzņēmumu nopietni apsver, kā blockchain tech var vai tiks ņemts vērā viņu turpmākajā darbībā. Lai gan, vai bloku ķēdes galu galā var uzvarēt un uzglabāt pat 10 procentus no pasaules IKP, vēl nav redzams.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me