Bloomberg: Bitcoin cena, visticamāk, virzīsies augstāk līdzās zeltam

Bitcoin vs zelts

Gadu gaitā Bitcoin tiek saukts par daudzām lietām. Viens no jaunākajiem nosaukumiem ir “zelta slepkava”.

Šajā gadījumā Grayscale Investments šī gada sākumā atklāja reklāmas kampaņu, kas mudināja investorus “nomest zeltu, nopirkt Bitcoin”, kura galvenā uzmanība tika pievērsta tam, lai parādītu, kā dārgmetāls ir diezgan neefektīvs un novecojis mūsdienu mūsdienu ekonomikā..

Kamēr daudzi dārgmetāla piekritēji ir izsmējušies par stāstījumu, nosaucot to par dumju un principiāli neloģisku, Bloomberg nesen atbalstīja stāstījumu.

Nesenajā ziņojumā, kurā analizēja kriptogrāfijas valūtu tirgu, Bloomberg Intelligence izejvielu analītiķis Maiks Makglone atzīmēja, ka spēcīgam zelta sniegumam vajadzētu nākt par labu Bitcoin, šķietami dodot mājienu, ka, viņaprāt, abi aktīvi ir vairāk saistīti, nekā daudzi varētu domāt.

Bitcoin vs zelts

Spēcīga zelta veiktspēja, lai veicinātu Bitcoin

Makglone nesenajā ziņojumā, kas tika publicēts 3. decembrī, atzīmēja, ka Bloomberg izredzes uz Bitcoin ir pozitīvas, galvenokārt sakarā ar pieaugošo pieņemšanu un kriptonauda pāreju uz “zelta kriptotirgus versiju”.

Viņš paskaidroja, ka, veicot savu analīzi, kas parādīja, ka zelts ir gatavs “virzīties uz priekšu, kā paredzēts”, Bitcoin 2020. gada sākumā varētu sākt parādīties pazīmes par sākotnējās pretestības 10 000 ASV dolāru pārkāpšanu..

Jauns Bitcoin pētījums, ko izlaida @Bloomberg.

– "tikai laika jautājums, pirms BTC ir USD 10k"

– bitcoīns atdarinās zeltu, kuram ir tendence uz augšu

– BTC, kas 2020. gadā spēj pievienot 100% augšupvērstu

– BTC sēž uz laba atbalsta netālu no USD 6500, lai noslēgtu gaduhttps://t.co/ThiNds0YOg pic.twitter.com/qePl31WYnr

– Astronaut Capital (@astronautcap) 2019. gada 5. decembris

Patiešām, analītiķi saka, ka līdz ar zeltu, līdz ar Bitcoin, makro mērogā pašlaik ir pakļauti vairāki pretvēji. Pirmkārt, Ķīna ir paziņojusi, ka reaģēs uz ASV pēc tam, kad tiks pieņemts likumprojekts, kas atbalsta Honkongas demokrātijas kustību kalnā.

Otrkārt, pieaug cerības, ka tuvākajos gados būs lejupslīde, kas sagrauj akciju tirgu; tam vajadzētu nākt par labu zeltam un citiem alternatīviem ieguldījumiem.

Visbeidzot, Rejs Dalio, viens no pasaules ievērojamākajiem riska ieguldījumu fondu pārvaldniekiem, nesen rakstīja, ka, viņaprāt, “pasaule ir kļuvusi traka un sistēma ir salauzta”, norādot, ka pašreizējai finanšu sistēmai ir daudz nopietnu trūkumu.

Uz pusi arī bullish faktors

Stāstījums “Bitcoin ir digitālais zelts” nav vienīgais iemesls, kāpēc analītiķis ir kritis kriptonauda tirgū 2020. gadā. McGlone arī rakstīja, ka Bitcoin “uzvar kriptogrāfisko aktīvu pieņemšanas sacensībā un kļūst arvien mazāk, kas veicina cenu atzinību.

Ar topošo aktīvu var noiet greizi, taču, ja vien pamati netiek mainīti, pastāv lielāka varbūtība uzturēt cenu pieaugumu salīdzinājumā ar nolietojumu. “

Patiešām, aptuveni pēc sešiem mēnešiem vadošajā kriptovalūtā būs uz pusi, tas ir, kad kalnračiem vienā blokā emitēto monētu skaits tiks samazināts uz pusi, tas nozīmē, ka Bitcoin inflācijas līmenis laicīgi samazināsies uz pusi.

Ievērojamais nozares investors Anthony Pompliano, starp daudziem citiem analītiķiem un investoriem, ir pārliecināts, ka uz pusi samazinās Bitcoin daudz augstāk nekā pašreizējās cenas.

Pompliano, kurš ir kļuvis par vienu no Bitcoin skaļākajiem karsējmeiteņiem, augustā ievietoja šo tvītu zemāk, kurā viņš domāja, ka Bitcoin halvings būs notikums, kas ļauj kriptonauda iegūt lielāku saķeri nekā jebkad agrāk.

Amerikas Banka uzskata, ka federālajām rezervēm, iespējams, nāksies ķerties pie kvantitatīvās atvieglošanas jau šī gada 4. ceturksnī.

1. solis bija procentu likmju samazināšana.

2. solis ir naudas drukāšana.

3. solis būs Bitcoin uz pusi.

Jūs nevarat uzrakstīt labāku skriptu Bitcoin pieaugumam &# 128293;

– Pomp &# 127786; (@ APompliano) 2019. gada 7. augusts

Citi Tāpat kā Bullish

Blumberga McGlone ir tālu no vienīgā pazīstamā analītiķa, kurš apgalvo, ka Bitcoin, visticamāk, būs pozitīva tendence 2020. gadā.

Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem Fundstrat Global Advisors rezidents Bitcoin analītiķis Tomass Lī pagājušajā nedēļā CNBC teica, ka būs trīs faktori, kas BTC dod labas izredzes gūt peļņu nākamajā gadā:

  1. Spēcīgais ASV akciju, proti, S, pieaugums&P 500 nozīmē, ka investori drīz sāks piešķirt vairāk kapitāla riska ieguldījumiem, piemēram, Bitcoin un kriptonauda.
  2. Uz pusi.
  3. Kaut arī Ķīna līdz šim ir ieņēmusi skarbu nostāju attiecībā uz Bitcoin, viņš atzīmēja, ka Ķīnas varas iestādes joprojām uztur digitālos aktīvus, jo tie ir blokķēdes atbalstītāji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me