Blockstack un Lambda skolas komanda apvienojas ar dApp kodēšanas programmu

Blockstack Lambda

Decentralizēta skaitļošanas un dapp firma Blockstack PBC sadarbojas ar kodēšanu orientētu Lambda skolu – kur studenti nemaksā mācību maksu sākumā, bet drīzāk pēc absolvēšanas jauna izglītības programma dappu būvei.

Blockstack Lambda

Programma, kas tika atklāta 13. augustā, ļaus Lambda studentiem iegūt pieredzi par Blockstack izstrādes rīku izmantošanu, kā otrdienas emuāra ierakstā paskaidroja Blockstack izaugsmes vadītājs Patriks Stenlijs:

“Partnerības ietvaros Lambda skola cieši sadarbosies ar Blockstack PBC, lai parādītu izglītojošus materiālus un aktīvas mācību sesijas studentiem, kas viņus sagatavos veidot lietotnes, izmantojot Blockstack atvērtā koda izstrādātāju rīkus un tīklu. Šīs lietotnes koncentrējas uz drošību, konfidencialitāti un datu īpašumtiesībām, izmantojot Blockstack decentralizēto domēna vārdu sistēmu, šifrētu privātu mākoņkrātuvi un lietotu kriptogrāfiju. ”

Visi studenti, kuri iestājas jaunajā jauno uzņēmumu koordinētajā programmā, vienlaikus iekļūs arī Blockstack iekšējā App Mining programmā, kur izstrādātāji var gūt ienākumus par decentralizētu lietotņu izveidi, izmantojot Blockstack infrastruktūru.

Divu starta partneru stāsts:

– Lambda skola, kas izgudro universitāšu darbību un māca programmēšanas prasmes jaunajai paaudzei

– Blockstack, no jauna izgudro mākoņdatošanas darbību un dod pareizos rīkus Web 3.0 izstrādātājiem

Uz priekšu! &# 128640; https://t.co/hm0J8TlYrB pic.twitter.com/H05NhPOmMl

– Muneeb (@muneeb) 2019. gada 13. augusts

Pašlaik App Mining katru mēnesi izmaksā aptuveni 200 000 USD – lai gan līdz nākamajam pavasarim šis rādītājs varētu pieaugt pat par 400 procentiem, jo ​​vairāk Blockstack’s Stacks (STX) žetonu tiek ieguldīti kampaņā, jūlijā paziņoja uzņēmums. paziņojums.

“Šī ir tāda veida programma, kādu es vēlētos, lai man būtu pieejama, kad es biju jauns students, un es nešaubos, ka šeit apgūtās stundas palīdzēs Lambdas skolas audzēkņiem izcelties, uzsākot jauno karjeru un pat dibinot jaunus uzņēmumus,” izpilddirektors Muneeb Ali teica par šīm ziņām.

Austen Allred, Lambda līdzdibinātājs un izpilddirektors, atzīmēja, ka sadarbība ļaus Lambda studentiem nopelnīt naudu, kamēr viņi ir iesaistīti iegremdējošajā tiešsaistes skolā.

“Tas dod Lambdas skolas skolēniem tiešu ceļu, lai iegūtu reālās attīstības pieredzi, vienlaikus gūstot papildu ienākumus par savu darbu,” sacīja Allreds..

Blockstack nesen ieguva SEC kvalifikāciju žetonu piedāvāšanai

Šīs vasaras sākumā Blockstack vadība atklāja, ka starta uzņēmums bija ieguvis ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) apstiprinājumu piedāvāt savus STX marķierus amerikāņu investoriem publiskā pārdošanā..

Šis gadījums bija pirmais gadījums, kad kriptovalūtas piedāvājums ir saņēmis SEC kvalifikāciju. Konkrēti, SEC kvalificēja sekojošo Stacks piedāvājumu ar regulatora A + regulu – sākotnējā publiskā piedāvājuma (IPO) alternatīvu, ko mazie uzņēmumi var izmantot, lai piesaistītu līdzekļus.

Tajā laikā Blockstack komanda teica, ka citi kriptogrāfijas projekti, iespējams, izmantos savu pieeju SEC kā piemēru, un ka atskaites punkts bija solis uz priekšu kriptogrāfijas ekonomikai kopumā:

“Mēs nolēmām sadarboties ar ASV regulatoriem, lai noskaidrotu mūsu marķieru piedāvājuma tiesisko regulējumu, jo vēlējāmies atvērt savu marķieru piedāvājumu plašākai sabiedrībai, neizslēdzot ASV. Mēs uzskatām, ka tas bija grūtāks, bet labāks ceļš. Mēs ceram, ka šis tiesiskais regulējums demokratizēs piekļuvi mūsu tīklam un ka citi projekti, iespējams, varēs izmantot mūsu tiesisko regulējumu kā piemēru. ”

Pēc kvalifikācijas Blockstack netērēja laiku, uzsākot savu STX pārdošanu, kas sākās 11. jūlijā. Turklāt uzņēmums izmantoja piedāvājumu kā iespēju piešķirt vēl 12 miljonus ASV dolāru vērtu STX savai App Mining programmai.

Dažas dienas pēc kvalificētas publiskās pārdošanas sākuma kriptogrāfijas firma atklāja savu konkrēto plānu, lai palielinātu ikmēneša App Mining izmaksas līdz 1 miljonam ASV dolāru STX:

“Novembrī mēs plānojam palielināt ikmēneša izmaksu līdz USD 500 000, pilnībā apmaksātiem STX (mēs plānojam pakāpeniski pārtraukt BTC). Mēs sagaidām, ka februārī STX palielināsies līdz 700 000 ASV dolāru, bet līdz 2020. gada maijam galīgi sasniegsim USD 1 000 000. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me