Blockchain izmanto paplašināšanu: Blockchain tehnoloģijas izpēte, lai veicinātu franšīzi

Blockchain franšīze

Blockchain tehnoloģija izspiež robežas ārpus kriptovalūtas darījumiem un piemērošanas dažādiem lietvedības veidiem. Šī tehnoloģija šķiet nepielūdzama, jo tā iekļūst pat tajās nozarēs, kuras līdz šim saglabāja savu status quo.

Sākot ar mākslas pasauli un beidzot ar aizraujošu pilienu apaļu futbola un basketbola ādas spēli, blockchain turpina padarīt savu dalībnieku kā “lielās zivis”.

Nākamā apmeklējuma osta, kuru daudzi vēlas izpētīt, ir franšīze saskaņā ar op Forbes autors: Ed Teixeira, Ņujorkas franšīzes pētījumu firmas Franchise Grade galvenais direktors. Nav skaidrs, ka blokķēdes tehnoloģijas raksturīgās iezīmes padara to piemērojamu daudziem uzņēmumiem, kuri pat nav saistīti ar kriptovalūtām – tas ir vispopulārākais lietošanas gadījums.

Blockchain franšīze

Blokķēdes izmantošana kopā ar citām novatoriskām tehnoloģijām dod lieliskus rezultātus piegādes ķēdes pārvaldības procesos, kā arī efektīvu veselības aprūpes sistēmu veicināšanā.

Jaunu pamatu izpēte ar Blockchain

Teixeira savā darbā izceļ potenciālu, kas saistīts ar iespējamo blokķēdes tehnoloģijas izmantošanu franšīzē, par kuru nesen notika diskusijas. Starptautiskās Advokātu asociācijas Franšīzes tiesību komiteja sanāksme notika Itālijā. Juridiskais praktizētājs Kreigs Traktenbergs, kurš strādā Fox Rothschild LLP, sanāksmē paziņoja:

“Viena no apaļā galda diskusijām bija par blokķēdes tehnoloģijas izmantošanu franšīzē. Tie, kas pārzina blokķēdes tehnoloģiju, zina, ka to var izmantot ārpus kriptonauda darījumiem un piemērot jebkurai lietvedībai. Šīs digitālās publiskās virsgrāmatas tehnoloģijas paredzamie izmantošanas veidi ir digitālie maksājumi, viedie līgumi un datu bāzes ierakstu pārvaldības sistēmas. ”

Ir zināmas graujošas tehnoloģijas, kas novērš nepieciešamību pēc starpnieka lielākajā daļā darījumu vienošanās, kas tomēr varētu nodrošināt efektīvus procesus un mazāk komisijas naudas, ko pārskaita trešajām personām atkarībā no uzņēmējdarbības veida. Viedos līgumus varētu izmantot arī vienādranga pieejā, kas ir pašpiepriecinoši līgumi, kas tiek slēgti, tiklīdz ir izpildīti iepriekš noteiktie nosacījumi.

Tractenberg par to izteicās, atsaucoties uz dažām platformām, sakot:

“Diskusijā tika detalizēti aprakstīta tehnoloģijas komerciāla pielietošana franšīzes kontekstā. Tika minēts FOODCOIN ekosistēmas kā globāls pārtikas un lauksaimniecības produktu tirgus, kas paredzēts starpnieku likvidēšanai, izmantojot viedus kontaktus. Vēl viens topošs uzņēmums ir FANTOM fonds, kurā ir lietotnes pārtikas rezervēšanai, ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanai un piegādes ķēdes pārvaldībai. Carry Protocol nodrošina tirgotājiem un klientiem platformu saziņai un sapratnei un faktiski ir reklāmas kanāls. ”

Atgādināsim, ka ASV mazumtirgotājs Walmart Inc. nesen ieviesa sistēmu, kurā lapu zaļumu piegādātājiem jāievieš blokķēdes tehnoloģija izsekojamības un pārtikas nekaitīguma nodrošināšanai.

Walmart Blockchain

Lasīt: Walmart pieprasa, lai Veggie piegādātāji izmantotu Blockchain, lai izsekotu piesārņojumu

Novērtējam klientus kriptogrāfijā

Teixeira gabals uzskata atlīdzības programmu ieviešanu par vēl vienu veidu, kā izmantot blokķēdes mazumtirdzniecības nozarē. Chanticleer Holding, kas ir plaši pazīstama ar stablecoins (American Burger and Hooters), ieviesa lojalitātes programmu Hooters.

Toreiz grupas izpilddirektors Maikls Pruits bija teicis:

“Klientiem var būt kriptovalūtas lojalitātes programma visiem Chanticleer Holding zīmoliem – un ne tikai. Tas darbojas tirdzniecības platformā Mobility Mind, un tas tiks izmaksāts kriptonauda Merits, kas izmanto to pašu Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin un citu infrastruktūru un principus. ”

Daži skaistumkopšanas nozares spēlētāji ir arī plānojuši atalgot savus uzticīgos klientus ar kriptogrāfiju, kas ne tikai uzlabos viņu klientu loku, bet arī palielinās kriptonauda izmantošanu un ieviešanu mazumtirdzniecības nozarē.

Pirmā Blockchain franšīze

Eiropas visstraujāk augošais enerģijas piegādātājs Restartējiet enerģiju uzsāka pirmo blokķēdes franšīzi – RED-P – izmantojot modeli, kas uzņēmējiem dod iespēju parādīt savu vadības smalkumu, izmantojot enerģētikas biznesu.

Uzņēmējiem vajadzēja piederēt noteiktam daudzumam MWAT žetoni kas viņiem deva piekļuvi tirdzniecībai līdz pat 1MWAT RED-P platformā. Vismaz 10 000 žetonu (Sarkanās pilsētas franšīze) ļauj īpašniekiem pārdot enerģiju dzīvesvietas pilsētā, savukārt MWAT marķieri 10 000 000 vai vairāk robežās dod īpašniekiem ekskluzīvas tiesības piederēt apakšfranšīzēm dzīvesvietas valstī.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me