Bitcoin sabrukt finanšu krīzē? Antonopuls domā tā

Sarkanās avārijas cenu kriptogrāfija

Šķiet, ka “ienākošā lejupslīde” ir ikviens, par kuru pēdējos mēnešos var runāt. Vienkārši ieskatieties dažos galvenajos finanšu mediju virsrakstos, kuros vārds tiek atkārtots vēl un vēl.

Lai gan tas var šķist bailes, ir pierādījumi, kas liecina, ka draudi ekonomikai ir pie horizonta: ienesīguma līkne starp dažām obligācijām ir šķērsojusi negatīvu – signāls, kas redzams pirms dažām ievērojamākajām recesijām pēdējo četru gadu desmitu laikā. ; federālās rezerves iejaucas tā dēvētajā repo tirgū; starp ASV un Ķīnu, kā arī Dienvidkoreju un Japānu turpinās tirdzniecības konflikts; karš atkal var sākties Tuvajos Austrumos; un tā tālāk, un tā tālāk.

Sarkanās avārijas cenu kriptogrāfija

Protams, šķietami tuvojoties šai finanšu krīzei, investori ir meklējuši drošas investīcijas – vietas, kur likt naudu, lai laika gaitā izvairītos no bagātības zaudēšanas. Daži interesanti ir pievērsušies Bitcoin.

Lai gan saskaņā ar vienu ievērojamu kriptovalūtas komentētāju – leģendāro Andreas Antonopoulos – šī investīciju tēze var būt tuvredzīga.

Bitcoin atbalstītāju jautājumi “Drošais patvērums” stāstījums

Bitcoin skolotājs un autors Andreas Antonopoulos nesen apsēdās ar Pīteru Makormaku, ievērojamu uz Bitcoin vērstu Podcast, lai runātu “Kāpēc mums vajadzīgs Bitcoin”. Sakarā ar to, ka iepriekš minētais BTC stāstījums, iespējams, ir drošs patvērums, šī tēma parādījās intervijā.

Tā vietā, lai tam piekristu, Antonopuls interesanti apšaubīja stāstījumu.

Ievērojamais komentētājs konstatēja, ka visa pasaule atrodas finanšu burbulī, atsaucoties uz dramatisko izaugsmi, kas vērojama visā, sākot ar nekustamo īpašumu, obligācijām un kapitāla vērtspapīriem pēc 2008. gada lielās lejupslīdes. Antonopuls teica, ka pašreizējais “viss” burbulis ir lielāks nekā tas bija pirms 2008. gada.

Kā Bitcoin to saista: viņš apgalvoja, ka burbulī ir iekļuvušas BTC un citas kriptovalūtas, atsaucoties uz faktu, ka nauda saprotami ienāk kriptogrāfijas tirgū, ja diversifikācijas un riska uzņemšanās dēļ visa pārējā vērtība pieaug..

Tas nozīmē, ka tad, kad pārējie finanšu aktīvi sabrūk, arī Bitcoin un tā īpašības – vismaz saskaņā ar komentētāja tēzi.

Lai arī tas pasliktinās. Antonopoulos turpināja teikt, ka Bitcoin un citas kriptovalūtas sabruks grūtāk nekā citi aktīvi, īpaši minot faktu, ka šī nozare ir pilna ar riska kapitāla ieguldījumiem un privātiem ieguldījumiem, kuriem teorētiski lejupslīdes laikā vajadzētu darboties sliktāk nekā likvīdākiem ieguldījumiem..

Daži sāk atšķirties

Neskatoties uz šiem apgalvojumiem, daži saka, ka Bitcoin, visticamāk, būs galvenais ieguldījums recesijā.

Rauls Pals, bijušais Goldman Sachs riska ieguldījumu fondu pārdošanas nodaļas vadītājs Eiropā, ir izskaidrojis cerības, ka likmes ASV kļūs negatīvas, un makroekonomikas fons, kas kļūst nemierīgs, ka investoriem jāpērk obligācijas, dolāri, dimanti un protams, Bitcoin. Pals ir apgalvojis, ka Bitcoin ir aktīvs, kurā ieguldīt, jo tas faktiski ir “nākotnes finanšu sistēmas variants”.

Pat Deutsche Bank, kas reiz bija viena no pasaules lielākajām finanšu institūcijām, apstrīdēja, ka Bitcoin un citas kriptovalūtas var būt galvenais ieguldījums gaidāmās finanšu krīzes laikā.

Turklāt, kā iepriekš ziņoja Blockonomi, Financial Times galvenais reportieris paziņoja, ka centrālās bankas paaugstina Bitcoin cenu, efektīvi devalvējot savas valūtas, kam vajadzētu notikt lejupslīdes laikā, centrālajām bankām cenšoties ietaupīt ekonomiku.

(Daži) Investori krīzes situācijās izvēlētos Bitcoin

Nemaz nerunājot par to, ka aukstā, smagā statistika apstiprina domu, ka Bitcoin būs taisnīgs ieguldījums finanšu krīzē. Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem eToro aptauja, kas tika veikta jūlijā, parādīja, ka stāstījums par kriptogrāfiju ir drošs patvērums ir vairāk nekā tikai mēma, bet tā ir realitāte.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem, ja recesija notiktu, 40% no tās aptaujātajām tūkstošgadēm ieguldītu “kriptogrāfijā”, salīdzinot, piemēram, ar akcijām, obligācijām vai nekustamo īpašumu. Protams, vecākās paaudzes, kas iesaistītas aptaujā, proti, X paaudze, neizteica tādu pašu noskaņojumu, lai gan dati ir tādi, ka Bitcoin redzētu kapitāla ieplūdi, ja notiktu lejupslīde.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me