Bitcoin: Nākamais riska ieguldījumu fonds, saka ieguldījumu konsultāciju izpilddirektors

Bitcoin

Lielākoties tradicionālie riska ieguldījumu fondi ir izvairījušies no Bitcoin, piemēram, tā ir melnā mēra atdzimšana. Par dažiem indivīdiem šajā kopienā, kuri ir pārslēguši uz kriptonauda, ​​ir izsmiets.

Maiks Novogratcs, bijušais Fortress Financial un Goldman Sachs partneris, Podcast raidījumu vadītājiem ir teicis, ka, kad viņš 2013. gada sākumā ienāca kritienā, viņa vienaudži domāja, ka viņš ir traks. Arī Treviss Klings bija pakļauts līdzīgai pieredzei, un viņa kolēģi 72. punktā diezgan mulsinoši uzskatīja savu lēmumu pārlēkt kuģi uz kriptogrāfiju..

Bitcoin

Necieņa, kas lielākajai daļai Volstrītas iedzīvotāju ir pret kriptovalūtu, acīmredzot izriet no dažu pasaules spēcīgāko ekonomistu, investoru un politiķu uzstāšanās, no kuriem lielākā daļa ienīst Bitcoin.

Piemēram, Vorens Bafets ir apgalvojis, ka Bitcoin ir “žurku inde” un tam nav daudz raksturīgākas vērtības nekā viņa mēteļa pogai. Donalds Tramps uzskata to pašu, nosaucot kriptovalūtu par “zilu gaisu”.

Šķiet, ka noskaņojums lēnām mainās kripto labā, tomēr sagaidāms, ka īpaši tradicionālajiem aktīviem makroekonomisko un ģeopolitisko risku dēļ būs mazāks sniegums.

Bitcoin, Hedge Funds ’Next Frontier

Runājot ar CNBC, Don Steinbrugge, Agecroft Partners – riska ieguldījumu fonda un institucionālo investīciju konsultāciju uzņēmuma izpilddirektors – skaidri norādīja, ka ir institucionāls gadījums, kad jums pieder Bitcoin.

cnbc: bitcoīns kļūs par daļu no daudziem riska ieguldījumu fondu portfeļiem: vadītājs https://t.co/XDBzNOoIh2

– kriptogrāfijas plūsma (@the_crypto_feed) 2019. gada 6. augusts

Viņa pirmais apgalvojums bija tāds, ka BTC līdz šim ir bijis “lielisks gājiens”, šķietami atsaucoties uz tā desmitgades ilgumu un ilgtermiņa cenu pieauguma, necaurejamas drošības un uzticamu darījumu reputāciju. Steinbrugge piebilda, ka viņš ir liels Bitcoin blokķēdes tehnoloģijas cienītājs.

Viņš nepaskaidroja, kāda protokola daļa viņam patīk, taču ir pierādīts, ka BTC un tā izskats atvieglo darījumus, kas ir lētāki, ātrāki un drošāki nekā to centralizētie kolēģi, kas veikti, izmantojot fiat sistēmu.

Steinbrugge turpināja uzslavēt Bitcoin par tā potenciālo un faktisko izmantošanas gadījumu, lai novērstu inflācijas riskus, un BTC ir būtisks deflācijas aktīvs, pateicoties tā 21 miljona piegādes ierobežojumam un spējai zaudēt. Patiešām, Bitcoin ir masveidā izmantojis Venecuēlu – valsti, kas ir redzējusi niknu savas suverēnas valūtas Bolivar inflāciju.

Izpilddirektors patiešām atzina, ka pašreizējā stāvoklī Bitcoin ir “dārgs”, izmantojot tradicionālos pasākumus, un to ir grūti novērtēt. Bet viņš secināja, sakot, ka kriptonauda ir šeit ilgtermiņā un riska ieguldījumu fondi, visticamāk, iekļaus BTC savos portfeļos..

Viņa komentārs bija karsts par līdzīgas retorikas papēžiem, kuru uzsāka Anthony Pompliano, Morgan Creek Digital Assets līdzdibinātājs.

Čivināt un intervējot CNBC un citas tirdzniecības vietas, nozares ieguldītājs ir paziņojis, ka, ja riska ieguldījumu fondi un pensijas nepietiekami pilda to etalonus, var būt “bezatbildīgi”, ja šiem fondiem nepieder Bitcoin, lai uzlabotu savu portfeļu potenciālo ienesīgumu.

Pompliano faktiski ir iedziļinājies šajā stāstījumā mazliet tālāk, paskaidrojot, ka drīz centrālās bankas drīz var sākt iegādāties Bitcoin. Pārliecīgais kriptovalūtas bullis, kas pazīstams ar savu pretrunīgi vērtēto frāzi “Long Bitcoin, Short the Bankers”, apgalvo, ka BTC asimetriskā augšupeja padara to par lielisku likmi centrālajām bankām nemierīgā pasaulē..

Tas tikai padara jēgu

Tas, iespējams, nav negudrs padomu izklāsts.

Nesenajā Binance Research, lielās kriptovalūtas biržas, kurai ir kopīgs nosaukums, tirgus izpētes un analīzes filiāle, tika pierādīts, ka BTC iekļaušana “tradicionālajos vairāku aktīvu klases portfeļos nodrošina kopumā labākus riska un ienesīguma profilus”.

Binance atzīmēja, ka, lai arī Bitcoin tiek uzskatīts par ārkārtīgi svārstīgu aktīvu, ar regulāriem 80% kritumiem un avārijām, tam ir bijuši daži no lielākajiem cenu pieaugumiem mūsdienu vēsturē, īsos laika posmos ne mazāk.

Tika pievienots, ka ar zemām starpībām, lieliem apjomiem un skaidrām cenu efektivitātes pazīmēm – visas ļoti likvīda tirgus pazīmes – Bitcoin nodrošina daudzveidīgu “diversifikācijas īpašību” pat ieguldītājiem tradicionālajā sfērā:

“Binance Research modelēja dažādus Bitcoin piešķiršanas paņēmienus esošajos diversificētajos vairāku aktīvu portfeļos. Visi simulētie portfeļi, kas ietvēra Bitcoinexhibited, kopumā nodrošināja labākus riska un peļņas profilus nekā tradicionālie vairāku aktīvu klases portfeļi. ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me