Bitcoin labdarība: Fidelity’s Charity Arm sasniedz 100 miljonu dolāru kriptogrāfisko atskaites punktu

Fidelity Investments

Galvenie mediji izmanto kriptovalūtu industriju, lai izmitinātu pasaules negaršīgos. Pašreizējais prezidents Donalds Tramps savā tagad bēdīgi slavenajā pavedienā par Bitcoin un Svariem apgalvoja, ka digitālie aktīvi var “atvieglot nelikumīgu rīcību, tostarp narkotiku tirdzniecību un citas nelikumīgas darbības”.

Daži citi pasaules finanšu un politikas pārstāvji ir izteikuši līdzīgu noskaņojumu, kriptonauda ir spējīga uzturēt pasaules problēmas.

Fidelity Investments

Viņi tehniski nav kļūdījušies. Kā iepriekš ziņoja Blockonomi, noziegumi kriptovalūtās ir USD 4 miljardi 2019. gadā, un sliktie dalībnieki katru dienu krāpj un uzlauž nevainīgos par miljoniem. Chainalysis ziņojumā arī norādīts, ka digitālie aktīvi bija maksāšanas līdzeklis par USD 1 miljardu vērtu tumšo tīmekļa pirkumu 2019. gada pirmajā pusē.

Bet tas, ko iepriekš minētie speciālisti dara nepareizi, tiek uzvilkta viena sega visā kriptogrāfijas valūtas industrijā, apgalvojot, ka visi iesaistītie – mēs, patiešām, neatrodamies virs kuģa.

Tas nevarētu būt tālāk no patiesības. To vienalga iesaka Fidelity Charitable, Volstrītas Fidelity Investments filantropiskā daļa.

Fidelity ir saņēmusi vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru Bitcoin, XRP, & Vairāk

Kā pamanīja CoinDesk, Fidelity Charitable nesen pārvarēja galveno pagrieziena punktu, gada pārskatā atklājot, ka kopš 2015. gada tā ir saņēmusi vairāk nekā 100 miljonu ASV dolāru vērtībā kripto aktīvu ziedojumus.

2018. gadā 30 miljoni dolāru no filiāles ieguldījumiem 5 miljardu ASV dolāru apmērā tika veikti, izmantojot kriptovalūtas. Lai gan tas ir mazs procents, tas parāda, ka labdarība ir kriptonauda ekosistēmas sastāvdaļa, tāpat kā visas citas nozares.

Interesanti, ka Fidelity Charitable 2017. gada laikā iekasēja 69 miljonus dolāru kriptogrāfijas ziedojumos, padarot digitālos aktīvus par visstraujāk augošo aktīvu veidu, ko Fidelity pieņēma.

Ziņojumā tika apgalvots, ka “publiski netirgoti aktīvi”, kas ietver visu, sākot no privātajām akcijām un nekustamā īpašuma līdz kriptovalūtām, “veido ievērojamu bagātības daļu Amerikas Savienotajās Valstīs, taču tradicionāli tie ir lielā mērā neizmantoti filantropiska finansējuma avoti”.

Neskatoties uz to, kriptonauda investori ir bijuši diezgan labdarīgi, neskatoties uz nozares mazo izmēru un uzplaukumu.

Nav jauna tendence

Kriptogrāfijas ziedojumi nav jauna tendence.

Pagājušajā gadā Braiens Ārmstrongs no Coinbase atklāja, ka viņš ir parakstījis Warren Buffet un Bill Gates izveidoto oficiālo labdarības deklarāciju, kas vērsta uz miljardieriem..

Ārmstrongs pievienojas BitMEX pārstāvim Benam Delo, Ketlīnai Breitmenai no Tezos, Elonam Muskam, Maiklam Blumbergam, Geitsam un Bufetam, starp pasaules zināmākajiem uzņēmējiem, investoriem un uzņēmumu dibinātājiem. Ārmstrongs ir arī aiz labdarības organizācijas GiveCrypto, kuras mērķis ir kriptovalūtu izplatīšana cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama.

GiveCrypto, kas ir tīrais ieguvums gan nabadzīgajai, gan kriptogrāfijas nozarei, jau ir ieguvis daudz vilcējspēku, Ripple, Electric Coin Company, Bitcoin.com, BitMEX un neskaitāmu citu izcilu kriptogrāfijas jaunizveidotāju iniciatīvai ziedojot kolektīvus miljonus iniciatīvai..

Labdarība ir izplatījusies arī kriptogrāfijas korporatīvajā līmenī. Binance pagājušā gada beigās paziņoja, ka ziedos visas saraksta maksas, kuras kriptovalūtas projekti maksā, lai tās tiktu iekļautas slavenajā biržā.

Un pat kriptovalūtu industrijā izplatītie Džo un Džils, piemēram, jūs vai es, ir izrādījušies diezgan labdarīgi. Kad Parīzes Dievmātes katedrāle postošā ugunsgrēkā tika sabojāta, kriptovalūtas kopiena apvienojās, lai ziedotu desmitiem tūkstošu.

Ziedošana Bitcoin & Iļks tikai liek prātam

Tad kāpēc ziedot kriptovalūtas? Kāpēc gan neziedot ziedot naudas līdzekļus, kurus pēc centrālo banku iegribām var uzpūst?

Nu, saskaņā ar ziņojuma fragmentu:

“Fidelity Charitable spēja pieņemt kriptovalūtu ziedojumus, ieskaitot bitcoin, ļāva šiem ziedotājiem novērst jebkādus kapitāla pieauguma nodokļus un piešķirt labdarībai pilnīgu tirgus vērtību.”

Tam var būt jēga arī no tīra fundamentāla viedokļa. Atšķirībā no fiat sistēmas, kriptovalūtas var veikt gandrīz uzreiz, visā pasaulē un par ārkārtīgi zemām izmaksām salīdzinājumā ar vairāku dienu, bieži vien augstas maksas vadu sistēmu, kuru, visticamāk, piesaista lielākā daļa labdarības organizāciju pašreizējā laikā.