Austrālijas valdības aģentūra NTI pieņems Blockchain pārtikas apgādes drošībai

Zālēdājs

Šķiet, ka lāču tirgus, kas ir apēdis kriptonauda vērtību, nekādā ziņā nav ietekmējis blokķēdes tehnoloģijas pieņemšanu, jo ātrums, kādā tehnoloģija tiek pielietota, tuvākajā laikā nepalēnināsies. Austrālijas valdības aģentūra vēlas to izmantot, lai izsekotu mājlopu kustību, pirms tie nonāk pie galapatērētājiem. Saskaņā ar tā preses relīze, Austrālijas Nacionālā transporta apdrošināšana (NTI) uzsāks blokķēdes izmēģinājumu, lai palīdzētu nodrošināt pārtikas nekaitīgumu.

Aģentūra vēlas izmantot blokķēdes tehnoloģiju kā līdzekli, lai uzlabotu piegādes ķēdes integritāti valstī, jo īpaši attiecībā uz lauksaimniecības produktiem, piemēram, liellopu gaļu. NTI sadarbosies ar Liellopa grāmata, Austrālijas blokķēdes uzņēmums, kas nodrošina plašu blokķēdes risinājumu klāstu, kā arī maksājumu platformu, kas palīdz padarīt šo objektīvo realitāti, lai izveidotu platformu, kuru var izmantot liellopu gaļas piegādes ķēdes uzraudzībai..

Zālēdājs

BeefLedger saka, ka platforma nodrošinās dažādas tehnoloģijas, kas turpinās izstrādāt daudzslāņu sistēmu, kas nodrošinās labāku produktu akreditāciju un drošību.

Lai nodrošinātu labāku liellopu gaļas izsekošanu, partneri izmantos iesaiņojuma jauninājumus, blokķēdes tehnoloģiju un lietu interneta (IoT) digitālo sistēmu.

Blockchain izmēģinājums Austrālijas liellopu gaļai

Izstrādāja BeefLedger un NTI, pilotu izmantos Austrālijas liellopu gaļas ražošanas uzraudzībai un tās eksportēšanas procesam uz Šanhaju, Ķīnu. Liellopi tiks audzēti Kaļķakmens piekrastē, nogādāti pārstrādes uzņēmumā Kazino, Jaundienvidvelsā, un pēc tam uz Ķīnu. Paredzams, ka projekts būs diezgan liels, ņemot vērā to, cik liela nozīme Austrālijas liellopu gaļas piegādes ķēdē ir visai Austrālijas ekonomikai. Valstī dzīvo aptuveni 45 000 liellopu audzētāju, un visi šie uzņēmumi ir valsts reitingā kā trešā augstākā liellopu gaļas ražotāja un eksportētāja pasaulē..

Austrālijas liellopu gaļas nozares vērtība šobrīd ir aptuveni 12,7 miljardi USD, un tā sastāv no sarežģītas un ļoti daudzveidīgas vērtību ķēdes, kas ietvēra tirdzniecības pagalmus, fermas, barības vietas, transporta sistēmas, pārstrādātājus un klientus, piemēram, restorānus un mazumtirgotājus..

Blokķēdi ar tās nemaināmo virsgrāmatu var viegli integrēt šajā procesā, un paredzams, ka tai būs nozīmīga loma, palīdzot abiem uzņēmumiem nodrošināt pārdotās liellopu gaļas integritāti. To darot, abi uzņēmumi uzskata, ka viņi varēs palīdzēt palielināt to cilvēku uzticību, kuri iegādājas un patērē Austrālijas gaļu gan mājās, gan ārzemēs..

Tonijs Klarks, NTI izpilddirektors, kurš bija sajūsmā par partnerību, paziņoja:

“Mēs esam priecīgi par perspektīvām, ko tas piedāvā vairākās Austrālijas rūpniecības nozarēs: lauksaimniecībā, dzīvnieku labturībā, transportā un loģistikā. Sākotnējā posmā mēs esam optimistiski par rezultātiem un mācībām un to, ko tas potenciāli nozīmē Austrālijas piegādātājiem, eksportētājiem un patērētājiem. “

Pēc BeefLedger priekšsēdētāja Varika Pauela teiktā, Āzija ir viens no tirgiem ar vislielāko izaugsmes potenciālu, un šis kontinenta labklājības pieaugums, īpaši tādās valstīs kā Ķīna, nozīmē, ka pieprasījums pēc importētās liellopu gaļas pieaugs atbilstoši. Šis pieaugošais pieprasījums var izraisīt lielāku sliktu drošības standartu un viltošanas risku – jomu, kur nepieciešama standartizācija – kuru abas organizācijas ir ieinteresētas atrisināt ar šo projektu.

“Pētījumi mums parāda, ka ētikas standarti un rūpes par dzīvnieku labturību, kā arī autentiskums un produkta izcelsmes pierādījums ir Ķīnas patērētāju galvenās prioritātes. Tas arī veicina patērētāju interesi par Austrālijas produktiem, ”paziņojumā Pauels atzīmēja

NTI-BeefLedger partnerība ir tikai pēdējais solis, lai pārtikas standartizēšanai tiktu izmantota blokķēdes tehnoloģija. Tehnikas gigants IBM arī sadarbojās ar Walmart, lai izstrādātu “The Food Trust” blokķēdi. Tīkls ar mērķi uzraudzīt pasaules pārtikas izcelsmi un ļaut uzņēmumiem iegūt plašāku pārskatu par jautājumiem, kas saistīti ar pārtikas atsaukšanu, piemēram, par pārtikas piesārņojuma cēloņu vieglu izsekošanu un riska līmeņa samazināšanu, ar ko saskaras klienti..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me