Austrālija vada Blockchain ieviešanu: var būt Nacionālā Blockchain platforma

Austrālijas DTA Blockchain

Saskaņā ar a nesenais gabals Computerworld, Austrālijas valdība Digitālās transformācijas aģentūra (DTA) ir ceļā uz to, lai līdz kārtējā finanšu gada beigām būtu gatavs blokķēdes platformas prototips. Pašlaik DTA atrodas atklāšanas fāzes vidū ar Dati61, kur viņi ir, “izpētot blokķēdes nozīmi un pielietojumu valdībai”.

Austrālijas DTA Blockchain

Ir daudzas jomas, kurās blokķēde varētu palīdzēt Austrālijas valdībai ietaupīt naudu un uzlabot vispārējo efektivitāti. Rendals Brugeauds, kurš šā gada sākumā tika iecelts par DTA izpilddirektoru, Austrālijas labklājības sistēmu identificēja kā tuvāka laika mērķi blokķēdes ieviešanai.

Mr Brugeaud teica tehnoloģiju konferencē šī gada sākumā, ka DTA meklēs,

“Novatoriski veidi, kā droši un efektīvi piegādāt valsts pakalpojumus, izmantojot blokķēdi”, un ka “Blokķēdes potenciāls droši reģistrēt darījumus tiks pētīts, izmantojot citu publiskā un privātā sektora organizāciju pieredzi.”

Austrālija ir vadošais blokshēmas pieņemšanas spēks

Par USD 700 000 AUD, nauda, ​​ko DTA ir piešķīrusi, “izpētīt jomas, kurās blokķēdes tehnoloģija varētu piedāvāt vislielāko vērtību valdības pakalpojumiem”, pēc pasaules mēroga ir maza. Tādas nācijas kā Dienvidkoreja un Ķīna met blokdatu ķēdes pētījumos miljardus USD, un viena Ķīnas pilsēta vietējai blokķēdes attīstībai ir novirzījusi vairāk nekā miljardu USD.

Viss, kas teica, Austrālija ir bijusi līderis, veidojot blokķēdes tehnoloģiju reālās lietošanas gadījumiem. Austrālijas Sadraudzības banka (CBA) pirms dažiem mēnešiem debitēja patentētu blokķēdes loģistikas platformu, kad viņi to izmantoja mandeļu sūtījuma nosūtīšanai no Viktorijas (Austrālija) uz Hamburgu (Vācija)..

Austrālijas fondu birža (ASX) arī ir strādājusi, lai pārvietotu savu tirdzniecības norēķinu platformu uz blokķēdi. ASX nolēma atjaunot sākuma datumu savai jaunajai bloku ķēdes norēķinu platformai no 2020. gada līdz 2021. gadam. Viņi joprojām ir ceļā uz pirmo bloku ķēdes platformu kapitāla norēķiniem visā pasaulē, un ASX arī meklē “citas aktīvu klases, kuras finanšu iestādes joprojām pārvalda, izmantojot mantoto tehnoloģiju un ar manuāliem procesiem, ”norāda ASX izpilddirektors Dominiks Stīvenss.

Blockchain publiskām un privātām lietojumprogrammām

Sociālie pakalpojumi ir lielisks potenciāls apgabals blokķēdes izvietošanai. Lielāko daļu valsts palīdzības dienestu varētu viegli uzrunāt, izmantojot blokķēdes platformu, un daudzas jomas, kurās ir iespējami atkritumi, varētu novērst ar viedajiem līgumiem, kas izmaksā pabalstus pēc iepriekš noteiktas līnijas.

Nav nepieciešams, lai valdības birojs samazinātu čeku vai pat izmantotu tiešo depozītu, kad to var viegli automatizēt ar blokķēdes platformu, kuru var automātiski pārskatīt saskaņā ar valsts vadlīnijām. Cilvēka pārraudzības nepieciešamības samazināšana novērš kļūdu iespējamību un vienlaikus samazina izmaksas.

Tas pats princips būtībā attiecas uz privātā sektora blokķēdes tehnoloģiju lietojumiem. Sadraudzības zinātnisko un rūpniecisko pētījumu organizācija (CSIRO) nesen izveidoja konsorciju ar advokātu biroju Herbertu Smitu Freihilu un IBM. Viņi plāno izveidot Austrālijas blokķēdes platformu, kas ļautu viedos līgumus izmantot juridiskos jautājumos.

Konsorcijs plāno jauno platformu saukt par Austrālijas nacionālā blokķēde (ANB). Mērķis ir ļaut uzņēmumiem izmantot viedlīgumus daudzām lietojumprogrammām, tostarp: “Iespēja ierakstīt ārējos datu avotus, piemēram, lietu interneta (IoT) ierīču datus, ļaujot šīm klauzulām pašai izpildīties, ja tiek ievēroti norādītie līguma nosacījumi, ”Teikts grupas paziņojumā presei.

Priekšrocību attīstīšana

Ieguvumi, ko Austrālija rada ar savu blokķēdes tehnoloģiju atbalstu, ir divkārši. Pirmkārt, Austrālija gūs labumu no efektivitātes pieauguma, ko blokķēde gandrīz noteikti radīs daudzās jomās. Otrkārt, viņiem būs pieredze pārejā uz blokķēdes balstītām sistēmām, kas varētu palīdzēt viņiem konkurēt visā pasaulē, kad citas valstis jauninās uz blokķēdi.

ASX komentēja viņu bloķēšanas ķēdes pārejas stāvokli un to, kāpēc viņi to patērēja mazliet vairāk laika,

“Vairāki respondenti atzīmēja iespējamos riskus, īpaši attiecībā uz to, lai visi lietotāji būtu gatavi līdz sākuma datumam,” viņi atzīmēja un turpināja: “Daži atbalstīja pakāpeniskāku ieviešanas pieeju. ASX atzīst šo atgriezenisko saiti, taču joprojām uzskata, ka, balstoties uz iepriekšējo pieredzi, pārejot uz kritiskām tirgus infrastruktūras sistēmām, vienas nedēļas nogales nedēļas nogale ir vispiemērotākais risinājums un ir mazāka riska nekā citas alternatīvas, piemēram, vairāku sistēmu paralēla palaišana. ”

Ir skaidrs, ka kritisko sistēmu pārvietošana no vienas norēķinu arhitektūras uz otru nav viegls process. Tagad, kad ASX veic pasākumus, lai paliktu priekšā līknei, viņi ļoti labi varētu palīdzēt citām apmaiņām izvērst savas programmas. Tas pats attiecas arī uz loģistikas platformu, kuru nesen izmantoja CBA, kurai nākamajos gados var būt daudz lielāka loma pasaules tirdzniecībā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me