Austrija izmantos Ethereum Blockchain 1 miljardu eiro obligāciju emisijā

OEKB Ethereum obligācija

Saskaņā ar Austrijas ziņu aģentūras Kleine Zeitung sniegto informāciju Austrija gatavojas emitēt vairāk nekā miljardu eiro vērtu valdības parādu, izmantojot Ethereum blokķēdi. Obligācijas emitēs Oesterreichische Kontrollbank (OeKB), Austrijas Valsts kases (OeBFA) vārdā. OeKB ir izveidojis bloka ķēdē balstītu notariālu apliecināšanas pakalpojumu, kas kalpos kā reģistrs tam, kam pieder valdības parāds..

OEKB Ethereum obligācija

OeKB paziņoja, ka šī būs pirmā reize, kad uz ķēdēm balstīta notariāla apliecināšana tiks izmantota Austrijas federālo obligāciju izsoles veicināšanai. OeKB ir izveidojusi blokķēdes platformu, kas to darīs,

“Notariāli apstipriniet datus no Austrijas izveidotās sistēmas (Austrijas tiešās izsoles sistēmas vai ADAS) kā jaukšanas vērtības publiskajā Ethereum blokķēdē.”

Austrijas finanšu ministrs Hartvigs Lēgers sacīja, ka, viņuprāt, blokķēdes tehnoloģija “koncentrējas uz ekonomikas politiku” un ka, “izveidojot FinTech konsultatīvo padomi Finanšu ministrijā, mēs izstrādājam stratēģijas, kas Austrijai ļauj optimāli gūt labumu no šīs norises. ” Nav šaubu, ka blokķēde ir efektīva darījumu sistēma, un izskatās, ka Austrija strādā, lai realizētu priekšrocības, ko var radīt blokķēde.

Austrija pievienojas citiem novatoriem

Globālais obligāciju tirgus ir lielākais vērtspapīru tirgus pasaulē. Neskatoties uz to, ka valdības parāds veido globālās banku sistēmas aizmuguri, uzraudzības ķēde, kas nosaka īpašumtiesības uz valsts obligācijām, ir ārkārtīgi sarežģīta.

Valsts parāds tiek izmantots daudzām lietām finanšu sistēmā, piemēram, nodrošinājums cita veida darījumiem. Ir bijuši daudzi gadījumi, kad darījumu partneri nespēj piegādāt solītās valdības obligācijas citam tirgus dalībniekam, kas ar pārliecību var radīt plašas problēmas..

Austrijas kases rīkotājdirektors Markus Stix teica Kleine Zeitung, ka viņš uzskata, ka blokķēde nodrošina jaunu uzraudzības līmeni parāda tirgos,

“Šī pievienotā drošība palīdz sasniegt augstu uzticības līmeni Austrijas valdības obligāciju izsoles procesā un stiprina Austrijas labo stāvokli tirgū, kurai netieši ir arī iespēja veicināt labvēlīgas finansēšanas izmaksas.”

Austrija izmanto blokķēdi jaunā veidā, kas varētu palīdzēt citām valstīm saprast priekšrocības, ko DLT sniedz sarežģītiem tirgiem. Pagaidām Austrija ir nolēmusi pārtraukt savu parādu reālu tirdzniecību, izmantojot jaunu jaunu platformu, kas varētu būt nākamais solis pasaules vērtspapīru tirgus pilnveidošanā.

Blockchain varētu radīt jaunus tirdzniecības veidus

Ar žetoniem var tirgot gandrīz jebkura veida vērtspapīrus. Šobrīd akcijas un obligācijas tiek tirgotas biržās, kas strādā ar tīrvērtes namiem, kuri veic darījumu uzskaiti. Daudzi uzņēmumi strādā pie alternatīvām šai sistēmai, kuras darbība ir arhaiska un dārga.

CDRX izstrādā platformu kas ļautu tradicionālos finanšu instrumentus likumīgi attēlot ar žetonu, kas, iespējams, padarītu visu tirdzniecības procesu daudz lētāku. Izmantojot kriptogrāfijas depozīta kvītis (CDR), tiek piedāvātas arī darbības efektivitātes priekšrocības, jo daudzus uzdevumus, kurus parasti veic grāmatvedības nodaļa, var izpildīt ar viedajiem līgumiem..

Viens no lielākajiem blokķēdes pieņemšanas jautājumiem vērtspapīru tirdzniecībā ir maz saistīts ar tehnoloģiju un daudz vairāk ar noteikumiem. Tādi uzņēmumi kā SharesPost ir radījuši alternatīvas esošajiem akciju tirgiem, taču, ja plaši tiks izmantota blokķēde kā akciju un obligāciju tirdzniecības platforma, būs jāveic būtiskas izmaiņas regulatoru skatījumā uz DLT.

Atbalsts no augšas

Šī gada sākumā Pasaules Banka paziņoja, ka sadarbosies ar Austrālijas Sadraudzības banku (CBA), lai emitētu jaunu obligāciju klasi blokķēdē. Saukta par obligāciju i programmu, Pasaules Bankas un CBA sadarbība katru gadu varētu emitēt vairāk nekā 50 miljardu USD vērtībā jaunu parādu.

Denis Robitaille, Pasaules bankas CIO, teica to par programmu, kad tā tika paziņota šī gada sākumā,

“Šī novatoriskā saite ir pagrieziena punkts mūsu centienos uzzināt, kā mēs varam konsultēt mūsu klienta valstis par iespējām un risku, ko rada graujošas tehnoloģijas, cenšoties sasniegt ilgtspējīgas attīstības mērķus.”

Nesen paziņotā OeKB programma, iespējams, palīdzēs citām lielākajām finanšu institūcijām uzzināt vairāk par to, ko bloku ķēde var piedāvāt parādu tirgū, un var palīdzēt regulatoriem pieņemt progresīvāku nostāju pret lielāku DLT lomu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me