ASV federālā valdība tuvojas Blockchain likumīgai definēšanai

ASV

Likums ir balstīts uz definīcijām. Drīz vien ASV federālā valdība var oficiāli noteikt “blokķēdi”.

Līdz šim 50 ASV štati ir atstāti pašu ziņā, kā viņi likumdošanas ziņā tuvojas blokķēdes tehnoloģijai un kriptoekonomikai. Kas pietrūcis, ir bijis primārs no augšas uz leju vērsts federāls norādījums, lai virzītu valstu attiecīgo bloku ķēdes politiku.

ASV

Bet šādu vadlīniju sākums varētu būt tuvu, ja jauna darbība ASV Senātā ir kāda norāde.

Kas ir Vārds?

Šonedēļ Senāta Tirdzniecības, zinātnes un transporta komiteja – kuras uzdevums ir nodrošināt vietējo uzraudzību tādos jautājumos kā Amerikas konkurētspēja, internets un tehnoloģija kopumā – nobalsoja par Blockchain Promotion Act.

Likumprojekts, kuru atbalsta abu lielāko Amerikas politisko partiju locekļi, aicina radīt tā sauktās Blockchain darba grupas vadību, kuru vadīs ASV Tirdzniecības sekretārs, valsts Tirdzniecības departamenta vadītājs.

Šīs darba grupas uzdevums būtu galvenokārt ieteikt “Kongresam definēt blokķēdes tehnoloģiju”, ierosinātajā tiesību aktā ir rakstīts.

Grupā būtu pārstāvji no dažādām ASV federālajām struktūrām, kā arī no blokķēdes nozares ekspertiem un akadēmiķiem, un tā veiktu “pētījumu, lai pārbaudītu virkni potenciālo lietojumu, tostarp nefinanšu lietojumus, blokķēdes tehnoloģijai” un “federālo iespēju iespējas. aģentūrām izmantot blokķēdes tehnoloģiju. ”

Kas notiek tālāk?

Bloķēšanas ķēdes veicināšanas likums, kas pazīstams arī kā S.553, joprojām būtu jāpieņem plašākam Senātam un pēc tam Pārstāvju palātai, pirms to varētu nosūtīt prezidentam Trampam parakstīšanai vai veto..

Tā kā likumprojektam ir divpusējs atbalsts, noteikti ir iespējams, ka tas izies no Senāta. Likumprojektam nepārprotami būtu zināms atbalsts arī palātā, jo Kalifornijas pārstāve Dorisa Matsui jau ir sadarbojusies ar Kentuki Repetu Bretu Gutrie, lai ASV Kongresa apakšpalātā izliktu S.553 versiju..

Reps Matsui atzīmēja, ka Blockchain Promotion Act progress Senātā izraisīja optimismu ikvienam, kurš cer redzēt blockchain tech attīstību Amerikā:

“Šis divpartiju, divpalātu likumprojekts apvienos plašu ieinteresēto personu grupu, lai izstrādātu vienotu blokķēdes definīciju, un, iespējams, vēl svarīgāk, iesakām iespējas izmantot tehnoloģiju, lai veicinātu jaunas inovācijas.”

Interesants laiks ASV kriptoversu rokam

Blockchain tech ir kriptovalūtu pamats. Un kriptonauda 11. jūlija vēlo vakaru tvītu sērijā no prezidenta Trampa ieguva murgu.

Šajos paziņojumos prezidents atzīmēja bitcoīnu, kriptovalūtas un Facebook nākamos Svaru stablecoin kā neuzticamus, sakot:

“Es neesmu ventilatoru no Bitcoin un citām kriptovalūtām, kas nav nauda un kuru vērtība ir ļoti nestabila un balstīta uz zema gaisa.”

…. Līdzīgi arī Facebook Svaru “virtuālajai valūtai” būs maz statīva vai uzticamības. Ja Facebook un citi uzņēmumi vēlas kļūt par banku, viņiem ir jāmeklē jauna banku harta un uz tiem jāattiecina visi banku noteikumi, tāpat kā citām bankām, gan nacionālajām …

– Donalds Dž. Tramps (@realDonaldTrump) 2019. gada 12. jūlijs

Dažas kriptoekonomikas ieinteresētās puses teiks, ka prezidents nav pilnībā izmantojis blokķēdes potenciālu.

Neatkarīgi no tā, prezidents Tramps tagad ir ieņēmis stingru nostāju pret kriptovalūtām, un, ja viņš saprot, ka blokķēdes tehnoloģija ir cieši saistīta ar kriptogrāfiju, viņš, iespējams, nav sliecas parakstīt likumā par Blockchain Promotion Act, ja tas kādu dienu šķērso viņa galdu. Tas noteikti ir pavediens, ko skatīties uz priekšu.

Blockchain eksperimentēšana joprojām notiek Amerikā

Iespējams, ka prezidents Tramps nav kriptovalūtu cienītājs, taču tas nav apturējis politiski domājošu blokķēdes eksperimentu virzību uz priekšu ASV.

Piemēram, Endrjū Jangs kandidē uz ASV prezidenta amatu 2020. gadā, un vēlēšanu sezonā viņš ir parādījies kā kripto atbalstošs kandidāts. Daži kriptoversā esošie ir uzņēmušies šo lietu, izvēršot decentralizētu autonomu organizāciju (DAO), kas īpaši paredzēta Janga kandidatūras veicināšanai.

Vai jūs visi esat gatavi @YangDAOorg? Parādīsim pasaulei blokķēžu kā koordinācijas platformu spēku, koordinējot kapitālu @AndrewYang # YangGang memes un kampaņas reklāmas.

Drīz tiks palaista – reģistrējieties, lai saņemtu paziņojumu!https://t.co/eUscBZ496q

– ameen.eth &# 128121; (@amensol) 2019. gada 10. jūlijs

Jangs joprojām ir tumšzirgs, lai nokļūtu Baltajā namā, taču viņš noteikti izmantos visu iespējamo palīdzību. Dažas kriptokonomikas ieinteresētās puses labprāt atbalsta kādu, kuru viņi uzskata par kriptonauda vērstu uz nākotni.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me