43% tūkstošgadu investoru uzticas kriptogrāfiskām biržām vairāk nekā biržām

Kriptovalūtas maiņas drošība

Saskaņā ar a nesen veiktais pētījums ko 19. februārī nēsāja sociālā tirdzniecības platforma eToro, gandrīz pusei kriptovalūtu tirgotāju, kas jaunāki par 30 gadiem, Amerikas Savienotajās Valstīs ir pārliecība par kriptonauda biržām, salīdzinot ar akciju tirgus biržām valstī..

Pētījumu eToro uzdevumā veica tirgus stratēģija un pētījumu firma Provoke Insights, un tajā tika ņemtas vērā 1000 tiešsaistes tirgotāju atbildes Amerikas Savienotajās Valstīs. 43 procenti no pārbaudītajiem tirgotājiem norādīja, ka viņiem ir lielāka uzticība kriptovalūtu biržām nekā informācijai, ko sniedz Amerikas akciju tirgi.

Kriptovalūtas maiņas drošība

Aptauja arī atklāja, ka 93 procenti tūkstošgadu tirgotāju ļoti izvēlētos ieguldīt tradicionālo finanšu institūciju piedāvātajās digitālās valūtas opcijās. Arī 71 procents aptaujāto tūkstošgadnieku, kas vispār nenodarbojas ar kriptovalūtu tirdzniecību, parādīja, ka viņi būtu vairāk gatavi pievienoties kriptogrāfijas tirgum, ja tradicionālās iestādes nodrošinātu kriptogrāfijas ieguldījumu iespējas.

Tūkstošgades digitālo aktīvu pieņemšanas potenciāls

Runājot par aptaujas rezultātiem, eToro Amerikas Savienoto Valstu nodaļas rīkotājdirektors Gajs Hiršs runāja par to, ko, viņaprāt, uzskata par “paaudžu maiņu”, kurā ieguldītāju uzticība, vairāk investoriem pievēršoties vairāk kriptogrāfijas apmaiņas platformām un prom no tradicionālie investori.

Viņš paskaidroja:

Nemainīgums ir lokāls blokķēdei, un tas padara reāllaika auditu saprātīgu un rentablu, un tāpēc tūkstošgades un X paaudze uztver kriptogrāfijas apmaiņu kā mazāk pakļautu manipulācijām un retāk ir vieta, kur slikti aktieri saņemt atalgojumu ar nodokļu maksātāju naudu.

Viņš arī prognozēja, ka, lai arī šie skaitļi var šķist nozīmīgi, pārliecība, ka kriptogrāfijas platformās uzticēšanās pieaugs vēl vairāk, tiklīdz jaunie investori iegūs visaptverošu izglītību par digitālo valūtu un blokķēdes tehnoloģiju darbību.

Lielāks pieprasījums pēc alternatīviem kriptogrāfijas piedāvājumiem

Vēl viens nozīmīgs atklājums, ko atklāja aptauja, ir tas, ka ir pieaudzis pieprasījums pēc alternatīviem kriptogrāfijas produktiem un piedāvājumiem.

Četrdesmit pieci procenti aptaujas dalībnieku paziņoja, ka viņi būtu gatavi pieņemt savu 401 (k) plānu piešķiršanu kriptovalūtās, savukārt 74 procenti kriptogrāfijas tirgotāju arī izvēlēsies arī šo iespēju.

Tomēr, pēc Hirša teiktā, lai gan pieprasījums pēc digitālajiem aktīviem kā daļa no 401 (k) portfeļiem acīmredzami pieaug, tas nekļūs par galveno, kamēr nav veiktas īpašas tirgus izmaiņas un regulatīvās korekcijas, ko īstenojušas iestādes un regulatori.

Skaidrojot savu nostāju, viņš teica:

Mums vajadzētu redzēt, ka vairāk konsultantu kļūst izglītoti par kriptogrāfijas aktīviem un kļūst ērti, iesakot saviem klientiem pāriet uz kriptogrāfijas tirgiem no tradicionālajiem kapitāla tirgiem. Galvenajai vilcei palīdzēs arī apstiprināšana ETF, kas izseko kriptogrāfijas aktīvus. Tajā brīdī mēs varēja redzēt kriptogrāfijas piedāvājumus 401 000 portfeļos.

Kriptogrāfijas aizdevumi ir vēl viena alternatīvu kriptogrāfijas produktu klase, kas, šķiet, iegūst arvien lielāku pieprasījumu. Aptauja atklāja, ka 76 procenti tās respondentu pretstatā fiat valūtai būtu gatavi saņemt procentus par aizdevumiem, kas izlīdzināti viņu digitālo aktīvu turējumā. Turklāt 47 procenti respondentu no ieguldītājiem atklāja, ka būtu ieinteresēti iegūt aizdevumus digitālajos aktīvos.

Kripto pieņemšanai nākotne ir gaiša

Ja kas, šie rezultāti rāda, ka, lai gan plaši izplatīta kriptovalūtas ieviešana, iespējams, nav realitāte, pagaidām paaudžu maiņa to varētu redzēt nākotnē.

Nav jautājums, vai digitālie aktīvi tiks pieņemti parastajā kārtībā; tas ir jautājums, kad.

EToro veiktā aptauja veicina līdzīgu viedokli no a veikts pētījums iesniedza Kembridžas Alternatīvo finanšu centrs 2018. gada decembrī. Saskaņā ar pētniecības struktūras datiem, pārbaudīto kriptovalūtu lietotāju skaits pagājušā gada pirmajos deviņos mēnešos gandrīz divas reizes pārsniedza vidējo lielumu, pat ja tika ņemti vērā kriptogrāfisko lāču tirgus efekti. vērā.

Ziņojums parādīja, ka kopējais lietotāju kontu skaits kriptonauda apmaiņas platformās šobrīd ir vairāk nekā 139 miljoni, un identitātes pārbaudītie lietotāji pārsniedz 35 miljonus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me