Uulala: Finanční aplikace urychlující finanční začlenění pro nebankovní subjekty

UUlala Pre-ICO

Uulala se prodává jako finanční aplikace typu „vše v jednom“, která pomáhá spotřebitelům hotovosti stát se důvěryhodnými. Hlavním cílem Uulaly je usnadnit a urychlit finanční začleňování těch v Americe, kteří mají nebankovní a nedostatečné bankovnictví. Poskytuje těmto skupinám finanční nástroje, které jim umožňují podílet se na elektronickém obchodování, posílat peníze, budovat úvěr a obecně opouštět svět pouze v hotovosti.

UUlala

Společnost je v menšinovém vlastnictví. Většina akcionářů jsou Latinskoameričané, kteří jsou první nebo druhé generace. Jako takový chce Uulala zlepšit důvěru v tradiční bankovní systémy mezi Latinskoameričany a dalšími skupinami s pocitem nedůvěry k těmto systémům. Primárním cílem je přístup k finančním nástrojům, jako je budování úvěru, převod peněz a bezpečné transakce. To však má také sekundární výhodu spočívající v poskytování přístupu k nakupování a zábavě, ke které mají nebankovní subjekty přístup. Uulala v zásadě umožňuje těm, kteří se v současné době spoléhají na ekonomiku založenou pouze na hotovosti, vstoupit do formální ekonomiky.

Na jaké problémy se Uulala zaměřuje?

Uulala chce vyřešit problémy spojené s odblokováním. Patří sem vysoké poplatky za služby, jako je otevření nebo vedení bankovního účtu, poukázání plateb a kontrola šeku, spolu s nedostatečným přístupem k elektronickému obchodování. Tyto výzvy jsou obzvláště problematické pro osoby s nízkým příjmem kvůli poplatkům. Tyto poplatky představují významnou překážku bankovních transakcí.

Kromě toho chce společnost Uulala eliminovat to, co označuje jako „neplatnost transakce“. To se týká skutečnosti, že tito spotřebitelé provádějí většinu transakcí v hotovosti. To znamená, že nemají žádné příležitosti k získání úvěru. To jim naopak ponechává prázdnotu v jejich finanční historii namísto seznamu transakcí.

Problém

Kdo je cílovým trhem společnosti Uulala?

Cílovým trhem pro Uulala jsou menšiny a Latinos. To dává smysl, protože většina akcionářů je součástí této skupiny. Tato populace je bankovnictvím velmi nedostatečná. Ve skutečnosti se jedná o trh s nedostatečnými službami, který má největší finanční stopu. Uulala ve skutečnosti uvádí skutečnost, že koridor pro převody peněz z USA do Mexika zahrnuje více než 25 miliard dolarů zaslaných ročně. Abych to uvedl na pravou míru, jde o víc než jen o mexický vývoz ropy. Latinskoamerická kupní síla ve Spojených státech navíc činí 2,3 bilionu dolarů. To je rozděleno na 10 000 000 $ z Mexika, 1 736 000 $ z Kolumbie, 1 288 000 $ z Guatemaly, 1 192 000 $ z Hondurasu a 1 000 000 $ ze Salvadoru..

V prvních pěti latinskoamerických zemích je 97 procent poukázaných peněz fyzických, zatímco pouze tři procenta jsou digitální. To ukazuje na nedostatečné zapojení do úvěrových aktivit a bankovnictví. S více než 600 miliony příslušníků latinské populace ve Spojených státech a také v Mexiku přes Brazílii je cílový trh společnosti Uulala významný.

Latinskoamerické země

Jaká data bude Uulala shromažďovat a proč je to důležité?

V tuto chvíli neexistuje podstatná databáze, která by ukazovala finanční možnosti a výdajové návyky podbankovaných Latinskoameričanů. Pokusy o data, která byla provedena, neukazují každodenní aktivitu způsobem nezbytným pro skutečné pochopení těchto zvyků a statistik. Kromě poskytování bankovních služeb bude tým pro vědu o datech od společnosti Uulala implementovat analýzu atribuce. To jim pomůže lépe pochopit, jaké události povzbuzují jednotlivce k zahájení požadovaného chování, nákupu nebo účasti na určité sledované události.

Toto získávání dat vytvoří decentralizovanou nebankovní databázi naplněnou uživateli, které mohou používat inzerenti třetích stran a Uulala mohou využívat interně. Uulala bude také sledovat offline konverzní cesty. To je proto, aby mohl připojit offline převody k chování založenému na poloze, které uživatelé používají.

Jaké služby Uulala nabídne?

Uulala poskytne nebankovním a nedostatečně vybaveným bankám řadu finančních služeb, které jim mohou pomoci změnit jejich budoucnost. Uulala má vlastní proprietární algoritmy mikroúvěru. Zahrnuje také související procesy, které platforma může použít k extrapolaci historie nákupů i chování. Na základě těchto informací dokáže Uulala předpovídat skutečné finanční schopnosti uživatele každou chvíli.

Služby

Uulala uznává, že většina finančních aktivit neovlivňuje standardní kreditní skóre a že systém FICO nefunguje po celém světě. Z tohoto důvodu chce provést změny, které umožní globálním spotřebitelům přístup ke službám a produktům, které chtějí. Platforma je jedinečná v tom, že sleduje finanční aktivity. Poté kombinuje sledování s technologií decentralizované databáze. Všechny tyto informace a technologie ukazují bonitu uživatele způsobem, který tradiční kreditní skóre nedokáže.

Co již Uulala dosáhla?

V 1. čtvrtletí roku 2017 společnost Uulala sestavila svůj finální technologický tým. Má 18 let zkušeností s vytvářením databází, bankovnictvím a Fintech. Ve 2. čtvrtletí téhož roku spustila první verzi své mobilní aplikace se dvěma ze šesti plánovaných funkcí a vylepšeným uživatelským rozhraním pro jednoduchost. Rovněž uzavřelo 250k kolo pro investice. Ve 3. čtvrtletí aktivovala remitenční partnery, mobilní doplňovací partnery a partnery pro fakturaci. Rovněž vyvinulo svůj nový systém mikroúvěrů bodování. V Q4 došlo k integraci s bankovními debetními kartami.

Jak vypadá plán?

V 1. čtvrtletí roku 2018 Uulala pracuje na své akci soukromých tokenů. Momentálně je ve třetím kole soukromé fáze. Další bude Pre-ICO. V tomto čtvrtletí také dojde k integraci jejího plánu načítání peněz s decentralizovanou databázovou smlouvou a aktivitami systému. Následující kolo uživatelů beta MLM bude do systému připojeno během tohoto čtvrtletí. Rovněž zavede 500 míst s více službami. Patří mezi ně maloobchodní prodejny daní a pojištění, které pomáhají na palubě veřejnosti a nakládají zákazníky.

Cestovní mapa

Veřejná akce ICO se uskuteční ve 2. čtvrtletí roku 2018. To je také okamžik, kdy Uulala plně implementuje inteligentní smlouvy, aby načerpala prostředky způsobem peer-to-peer. V Mexiku a USA proběhne také veřejná marketingová kampaň. Bude integrovat agenturu pro výběr kreditů za použití systému předplacených karet.

Q3 bude zahrnovat integraci modulu mikropůjček. Je tomu tak, aby se do ekosystému mohli zapojit další poskytovatelé. Systém Uulala ukáže zákazníkům jejich ceny a nabídky, aby si mohli snadno vybrat. Všechny země LATAM také obdrží výplaty účtů, budování mikroúvěrů a převody. Ve čtvrtém čtvrtletí bude zavádění pokračovat, včetně nových řešení kryptoměny.

Závěr

Primárním cílem společnosti Uulala je obsluhovat nebankovní a nedostatečně vybavené banky v celé Latinské Americe. Umožní jim získat úvěr a využít výhod finančních služeb, které pro ně v současnosti nejsou k dispozici. Po dokončení má Uulala potenciál poskytnout těmto podbankovým uživatelům přístup na trhy a služby, které byly dříve nedostupné.

užitečné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me