Představujeme globální blockchain: investiční společnost pro technologii blockchain

Globální průvodce blockchainem

Globální blockchain je navržen s ohledem na investory. Tato společnost dává těm, kteří chtějí investovat prostředky, možnost tak učinit napříč směsí aktiv v rámci blockchainového prostoru. Dotyčná aktiva byla strategicky vybrána týmem v pozadí Globální technologie blockchainu (CSE: BLOC; OTC: BLKCF) s cílem vyvážit růst a stabilitu. Portfolio za investicemi kombinuje držby modrých čipů, jako jsou bitcoiny a ethereum, s držením kryptoměny „s menší kapitalizací“, včetně těch, které ještě jiní investoři nemohou vlastnit.

Globální blockchain

Kdo stojí za globálním blockchainem?

Tým, který stojí za Global Blockchain, je tvořen průkopníky v oboru. Všimnete si těch, kteří mají dlouholeté zkušenosti s blockchainovými projekty, protože byli prvními zakladateli a zakladateli. Do revoluce ICO byli zapojeni další členové týmu. Vzhledem k tomu, že tým zahrnuje ty, kteří jsou tu od narození blockchainu, mají znalosti a zkušenosti potřebné k přesnému prověřování potenciálních podniků s ohledem na technickou životaschopnost a obchodní smysl.

V čele tohoto týmu je Steve Nerayoff, senior poradce pro Ethereum – kryptoměnu, která od svého ICO vzrostla o 94 000 procent. Navrhl Ethereum crowdsale, který financoval projekt Ethereum, a pokračoval v poradenství kryptoměně Lisk, nyní s tržní kapitalizací 526 milionů $.

Tým

Rick Willard, další veterán z kryptosveta v týmu Global Blockchain, byl spoluzakladatelem společnosti Silicon Valley Blockchain Society. Radil zemím, jako je Lucembursko, ohledně blockchainových strategií a je jedním z nejvýznamnějších globálních odborníků na kryptoměny.

Mezi další pozoruhodná jména na pozoruhodném seznamu globálních blockchainů patří Kyle Kemper, výkonný ředitel Blockchain Association of Canada, a Michael Terpin, spoluzakladatel BitAngels, první sítě pro andělské investory v krypto světě, a Shidan Gouran, expert na blockchain..

Jak globální blockchain láká investory?

Globální blockchain by měl oslovit investory díky vysoce zkušenému týmu a jeho propojení v blockchainové komunitě. Díky těmto spojením může portfolio zahrnovat projekty raných investic, do kterých byste jinak neměli šanci se zapojit. Znalost týmu také znamená, že investoři si mohou odpočinout s vědomím, že investice jsou do kvalifikovaných projektů se silnými prognózami růstu. Nejlepší ze všeho je, že investoři nemusí provádět žádný výzkum sami; tým se o to stará.

Global Blockchain má navíc vlastní inovační inkubátor, který poskytuje zdroje, které zase maximalizují technologický potenciál blockchainu a zlepšují růst této technologie. Některé z těchto klíčových zdrojů zahrnují právní podporu, personál technického rozvoje a počáteční kapitál. Díky zdrojům může ICO proběhnout, jakmile je produkt životaschopný.

Partneři

Jednoduše řečeno, Global Blockchain pomáhá investorům tím, že odvádí veškerou tvrdou práci při zkoumání různých investic do kryptoměny, místo toho jim poskytuje bezpečný způsob, jak provádět nejchytřejší investice do účtu online makléřství. Typický investor jednoduše nemá znalosti v oboru potřebné k tomu, aby se mohl kvalifikovaně rozhodovat o tom, do kterých blockchainových a krypto projektů bude investovat. Někteří možná ani nevědí, jak přistupovat k ICO.

Jak vypadá portfolio investora?

S Global Blockchain mohou uživatelé investovat do řady aktiv souvisejících s kryptoměnou na jednom místě. Patří mezi ně těžba kryptoměn, koš kryptoměn s modrým čipem (Ethereum a Bitcoin), koš kryptoměn s menšími limity, přístup k financování před ICO a ICO a blockchainové startupy, které jsou vyvíjeny s interním studiem Globální blockchain pro vývoj decentralizovaných aplikací.

Jak další kapitál vstupuje do portfolia Global Blockchain, tým plánuje jeho nasazení do několika sil. Patří mezi ně vyspělé blockchainové měny, ICO, pre-ICO, startupy blockchainu a aktuální růstové tokeny, které mají tržní limity od 100 do 1 miliardy dolarů. Po úplném vývoji Global Blockchain očekává, že bude první globální investiční společností s expozicí pro celý blockchainový systém spolu s diverzifikací tokenů a spouštěcím kapitálem.

Investoři

V ideálním případě bude 50 procent portfolia tvořit měny, které jsou prostředkem síťových plateb, a 25 procent měny, které jsou prostředkem směny, a měny, které jsou součástí decentralizovaných aplikací. Platforma bude rovnoměrně rozdělovat aktiva napříč vlastními projekty, mincemi s modrým čipem, růstovými mincemi a kapitálovými investicemi.

Global Blockchain byl také jedním z prvních kupujících Kodak Coin, zbrusu nový token od slavné kamerové a filmové společnosti. Global Blockchain bylo nabídnuto 8 milionů KodakCoins v rámci prodeje před ICO, který společnost zajistila s obrovskou slevou pouze za 2 miliony $. V souvislosti s investicí KodakCoinu je Global Blockchain partnerství s Overstock.com a její dceřiná společnost tZero s cílem usnadnit ICO KodakCoin.

Global Blockchain se také zaměřuje na ekonomiky videoher. Ekonomie her pro obrovské videohry jako Second Life, Eve Online a World of Warcraft představují obrovské možnosti. Ekonomika hry Second Life by například mohla stát za to až 500 milionů dolarů, a uživatelé v roce 2014 utratili 60 milionů dolarů ve skutečné měně. Ekonomika hry EVE Online stála za to 55 milionů $ v roce 2016. A teď má měna World of Warcraft větší hodnotu než měna Venezuely. Globální blockchain by mohl přinést z těchto virtuálních peněz tokeny a obchodovat s nimi na trhu kryptoměn.

Proč portfolio zahrnuje spuštění blockchainu a ICO?

Ačkoli podobné platformy investují do současných ICO, Global Blockchain má pocit, že to nestačí a že současné týmy zůstávají jednorozměrné. Sada dovedností současných týmů je založena na vývoji bez následných kroků potřebných k zajištění úspěchu. Chcete-li být úspěšnou mincí, tým Global Blockchain věří, že musí mít budování, distribuci a branding. Rovněž mají pocit, že toto odvětví může značně těžit z vývojové laboratoře, kterou vede tým se zkušenostmi z reálného světa. Nakonec Global Blockchain věří, že do blockchainu přijdou standardy správy a řízení společností, a když k tomu dojde, přežijí pouze vývojáři, kteří jsou profesionálně řízeni.

Portfolio

Zatímco většina společností zabývajících se investováním do kryptoměny se zaměřuje na investování ICO, Global Blockchain se zaměří na kryptoměny „nejlepšího druhu“. Mají osvědčenou dlouhodobou hodnotu plus počáteční investici do kapitálových investic do podniků, které považují za vhodné pro model fundraisingu ICO, tokenovou ekonomiku a decentralizaci.

Jak investujete s globálním blockchainem?

Globální blockchain najdete ve formě veřejně uvedeného zabezpečení. Najdete jej v seznamech pro Kanadu (CSE: BLOC), Spojené státy (OTC: BLKCF), a Evropa (BWSP.F) ze zprostředkovatelských domů nebo prostřednictvím online zprostředkování slev. To znamená, že během několika kliknutí mohou lidé z celého světa snadno investovat do globálního blockchainu. Společnost také doufá, že bude uvedena v Austrálii a Asii, takže bude obchodovatelná 24 hodin denně.

Jaké jsou hlavní cíle globálního blockchainu?

Po vyčerpávajícím výzkumu bude hlavní tým Global Blockchain každý rok inkubovat šest až 12 tokenů. Samotná společnost poskytne kritické brzké financování a poté udrží hlavní kapitálový podíl. Každý podnik získá svůj vlastní specializovaný tým se schopností vyčlenit ho a poté samostatně uvést, aby akcionářům mohl poskytnout dividendy založené na akciích. A konečně, Global Blockchain si klade za cíl být první, kdo plně využije současné kapitálové trhy a měny s pomocí týmu s rozmanitými a užitečnými zkušenostmi.

Závěr

Pro ty, kteří chtějí investovat do kryptoměn nebo blockchainových technologií, ale nejsou si jisti, jak to udělat, a nechtějí řešit příliš velké riziko, je Global Blockchain ideální volbou. Diverzifikace portfolia riziko zmírňuje, zatímco zkušený tým se stará o výzkum nutný k nalezení kryptoměn s potenciálem rozmachu.

užitečné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me