Iepazīstinām ar PayPro ICO: Decentralizēts finanšu tirgus

PayPro ICO

PayPro lepojas ar to, ka ir pats pirmais finanšu tirgus decentralizētas autonomas organizācijas jeb DAO formā. Izmantojot PayPro, jebkura decentralizēta lietojumprogramma var piedāvāt savus pakalpojumus. PayPro komanda uzskata to par jauku priekšrocību lietotājiem, jo ​​dApps savā starpā sacenšas, lai redzētu, kurš kļūst par jūsu piegādātāju, tā vietā, lai jums būtu jākonkurē ar citiem klientiem, lai atrastu īsto. Tā kā PayPro atrodas finanšu sektorā, tas ir krass kontrasts ar to, kā šobrīd darbojas bankas.

PayPro

Lai sasniegtu šo mērķi, PayPro vispirms izveidos universālu maku, kurā var glabāt visas populārākās kriptovalūtas, kā arī visu veidu ERC-20 žetonus. Kad maks ir pabeigts, komanda pāriet uz tirgus izveidi.

Kāpēc PayPro ir nepieciešams?

Saskaņā ar dokumenta datiem PayPro komanda savu nākotni redz kā vietu pasaulē, kur viedie līgumi tiek izmantoti ikdienas darbībām, tostarp apdrošināšanai, tirdzniecībai un decentralizētas datora jaudas izmantošanai. Ar tik lielu decentralizāciju komanda redz banku darbību pa to pašu ceļu.

Pašreizējie banku pakalpojumi virzās uz zināmu decentralizāciju, pateicoties globālām iniciatīvām un dApps. Tomēr problēma ir tā, ka nav kopīgas platformas, kur lietotāji varētu pārlūkot, salīdzināt un piekļūt visiem šiem dApps. Komanda iedomājas, ka PayPro tirgus kļūst par šo platformu, kas darbojas līdzīgi kā Google Play funkcija Android lietojumprogrammām, bet finanšu sektora dApps pasaulē.

Tā kā tiek izmantoti vairāk viedo līgumu, PayPro lietotājiem ļaus saglabāt visas valūtas un viedos līgumus vienā makā, novēršot vajadzību pēc vairākiem seifiem. Galīgais mērķis, kā minēts iepriekš, ir decentralizēta finanšu tirgus izveide, kas lietotājiem ļauj pārvaldīt un uzglabāt visus kriptogrāfijas aktīvus, ieskaitot ieguldījumus, valūtas un aizdevumus. PayPro būs pirmais, kurš piedāvās šāda veida tirgus.

Kas ir aiz PayPro?

PayPro izpilddirektors ir Pablo Ruizs, kuram ir tiesību grāds un maģistra grāds menedžmentā, kā arī iepriekšējais uzņēmums viņa vadībā. Finanšu direktoram Gabrielam Llambiasam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze banku jomā un viņš ir palīdzējis dibināt citu uzņēmumu. CTO Enric Giribet ir nedaudz mazāk nekā 10 gadu pieredze programmēšanā, ieskaitot vairākus gadus ar attīstību blokķēdē.

PayPro komanda

Rodžers Baigets ir jaunākais izstrādātājs, strādājis Accenture un studējis telekomunikāciju inženieriju. Mārketinga padomnieks Jonass Karlbergs nodibināja AmaZix – vadošo sabiedrības pārvaldības un iesaistes firmu, kurai ir bijusi izšķiroša nozīme veiksmīgai žetonu pārdošanai. Visbeidzot, Joseps Sanjuas ir tehniskais padomnieks; viņam ir doktors datorzinātnēs un startēšana IP tīkla trafika analīzes jomā.

Ko darīs Maks?

PayPro seifs darbosies tāpat kā citi tirgū esošie maki, taču tas piedāvās papildu priekšrocību, glabājot visus ERC-20 marķierus un populārās kriptovalūtas. Tas ir krass kontrasts ar esošajiem makiem, kuros mēdz uzglabāt tikai nedaudzas kriptovalūtas. Lai izveidotu maku, komanda integrēs sistēmā Ethereum. Kad tas būs pabeigts, seifs var izmantot tirgu, lai ieguldītu pūļa finansēšanas platformās. Visi no ieguldījuma saņemtie žetoni arī tiks glabāti seifā, kas nozīmē, ka tur var glabāt visas saistības un kriptogrāfijas aktīvus. Maka galvenā valūta būs PayPro Token, kuru būs viegli apmainīt ar citām valūtām.

Tirgus laukums & amp; Maks

Ko darīs tirgus laukums?

Decentralizētais finanšu tirgus būs pats pirmais šāda veida tirgus. Tirgū būs divi decentralizācijas slāņi, lai izpildītu izstrādātāju mērķus. Lai sāktu, viņi to veidos uz Ethereum decentralizētas autonomas organizācijas formā. Lai izpildītu DAO prasības, lietojumprogramma būs atvērta pirmkoda ar autonomu darbību. Kriptogrāfiskā marķiera izmantošana apbalvos līdzautorus, vienlaikus ļaujot lietotājiem piekļūt lietojumprogrammai. Lai atdalītu PayPro no dApps un ļautu to klasificēt kā DAO, tirgus pieņem lēmumus pats un tam ir iekšējais kapitāls.

Turklāt PayPro nepiedāvās savus pakalpojumus, kā to piedāvātu centralizēta platforma. Tā vietā tā uzaicinās finanšu dApps piedāvāt savus pakalpojumus bez pārbaudes procesa. Tas izmanto decentralizācijas priekšrocības, ļaujot dApps sacensties, lai jūs uzvarētu.

Tirgus laukums

Ko PayPro jau ir paveicis?

2015. gada 9. janvārī piedzima PayPro. Komandas dalībniekiem bija galvenais mērķis izveidot banku, taču viņi nolēma sākt ar maksājumu rīku. Komanda šo rīku uzsāka 2016. gada maijā, tiklīdz ieguva Lielbritānijas Finanšu rīcības iestādes atļauju būt par maksājumu iestādi. Līdz 2017. gada maijam PayPro savā darījumā bija pilns darījumu gads – 100 uzņēmumi izmantoja rīku un ikmēneša darījumi 500 000 eiro apmērā.

2017. gada aprīlī komandas locekļi nolēma, ka vēlas attīstīt savus piedāvājumus. Viņi sāka pārbaudīt, kā, pēc viņu domām, bankas būs nākotnē. Tas noveda pie viņu iOS maka izlaišanas tā paša gada novembrī. Šis universālais maks jau spēj uzglabāt Bitcoins. Tieši šogad, sākot no 8. janvāra, PayPro bija veikta ICO iepriekšēja pārdošana. ICO galvenā pārdošana sākās 15. janvārī.

Kā izskatās nākotnes ceļvedis?

Nākamā lielā PayPro lieta būs 2018. gada jūlijā, kad komanda cer uzsākt tirgu. Pa to laiku izstrādātāji turpinās periodiski atjaunināt seifu, pievienojot funkcijas, lai paplašinātu tā lietderību.

PayPro laika skala

Kas jums būtu jāzina par ICO un žetonu?

Kā minēts, ICO galvenā pārdošana sākās 15. janvārī. Minimālais ieguldījums ir 0,5 ETH. ICO ļaus komandai PayPro piesaistīt platformas izveidei nepieciešamos līdzekļus. PayPro marķieris, PIP, ir galvenā valūta platformas ekosistēmā. Piegādātāji saņems PIP, pārdodot savus pakalpojumus lietotājiem, un par katru pakalpojumu tirgū tiks apmaksāts PIP. Būs arī otrs marķieris zPIP, kas ļauj kopienai saistīt vērtību ar saņemtajiem pakalpojumiem. Šie zPIP būs neatņemami dApps vērtēšanas sistēmā.

Atjaunināt: Žetonu pārdošana beidzas 26. februārī plkst. 21:00.

Tokensale

Secinājums

Lai gan dApps un DAO ir pieejami daudzi maki un maksājumu platformas, PayPro piedāvās unikālu perspektīvu. Tiklīdz tirgus tiek palaists, tam vajadzētu izrādīties neticami noderīgs tiem, kuri vēlas izmantot esošo vai nesen palaistās dApps priekšrocības, bet dod priekšroku iespēju apskatīt visas opcijas vienuviet.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me