Foton Bank ICO: Decentralizēta virtuālās banku ekosistēma

Foton banka

FOTONS tirgo sevi kā nākotnes finanšu ekosistēmu. Šī decentralizētā virtuālā kriptogrāfiskās bankas ekosistēma nodrošina tūlītējus maksājumus, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju un bezkontakta maksājumus.

FOTON piedāvā revolucionāru piedāvājumu banku nozarē, jo tas ir paredzēts darbam ar vairāku valūtu darījumiem. FOTON ir arī iebūvēta apmaiņas sistēma kriptonauda un fiat valūta, kā arī tūlītēji bezkontakta maksājumi visā pasaulē par precēm un pakalpojumiem.

Foton banka

FOTON nav jāpaļaujas uz starpniekiem, jo ​​projektam ir sava starpbanku ekosistēma un kriptovalūtas apmaiņa. Viegla iekšējā blokķēdes tehnoloģija, kas apvieno klientu apkalpošanas procesus ar finansēm, nodrošina šīs funkcijas. FOTON piedāvā vienkāršu, saprotamu kriptovalūtas rīku, kas nodrošina drošus darījumus, pateicoties viedajiem līgumiem un minimālajām maksām. Iekšējā ekosistēma ļauj FOTON pārvaldīt un dibināt sociālās un finanšu iestādes, izmantojot tās decentralizēto reģistru.

Kā FOTON finanšu modeli salīdzina ar esošajiem modeļiem?

Pašlaik klienti nevar tieši sazināties ar kriptogrāfijas bankām. Tā vietā viņiem ir jāiet cauri kriptovalūtas biržām, kas parasti iekasē aptuveni 0,2 procentu maksu no maksājuma metodes; maksājumu sistēma, kas iekasēs komisijas maksu no 2 līdz 4 procentiem; un banka, kas iekasēs līdzīgu komisiju.

Izmantojot viedos līgumus, FOTON ļauj klientiem strādāt tieši ar izvēlēto kriptogrāfijas banku, kas iekasēs tikai aptuveni 0,5 procentus no maksājuma summas. Šīs tiešās attiecības ļauj ietaupīt vairāk nekā 8,7 procentus no darījumiem un komisijas maksām. Viedie līgumi prasa tikai aptuveni 0,5 procentus par kriptogrāfisko banku darījumiem un aptuveni 0,1 procentus par kriptogrāfijas valūtas apmaiņu.

Par FotonBank

Lai to labāk vizualizētu, FOTON piedāvā novērtējumu par tipiskajām maksām, kas maksātas pašreizējā sistēmā, salīdzinot ar tās sistēmu. Pašreizējā sistēmā tikai aptuveni 91,65 procenti no maksājuma ir produktīvi, pateicoties 0,2 procentu kriptogrāfijas apmaiņas maksai, 2,4 procentu bankas maksai, 0,5 procentu bankas maksai un 2,4 procentu maksājumu sistēmai. Turpretī FOTON ekosistēma nodrošina 99,4 procentu produktivitāti maksājumu ziņā, jo ir tikai 0,5 procentu kriptogrāfijas bankas maksa un 0,1 procentu kriptogrāfijas apmaiņas maksa.

Kopumā starpnieku trūkums FOTON platformā ļauj ietaupīt 7,75 procentus. Kriptovalūtu tirgū tas katru gadu var sasniegt vairāk nekā 36 miljardus ASV dolāru.

Kāpēc ir svarīgi, ka FOTON ir decentralizēts?

FOTON piedāvā decentralizētu alternatīvu centralizētām banku un maksājumu sistēmām. Platformai īpaši svarīgs bija lēmums par decentralizāciju. Lai gan centralizētās platformās ir iesaistīti brokeri, kuriem trūkst pārredzamības un kuriem ir augsti komisijas maksājumi gan filiālēm, gan tirgotājiem, decentralizēta platforma nodrošina ekosistēmu ar pārredzamību un automatizāciju. Tas ir iespējams, pateicoties īpašai inženiertehnoloģijai, kas izmanto viedus līgumus, lai nodrošinātu godīgus darījumus un savienotu brokerus.

Decentralizēts

Arī komisijas ar decentralizētām platformām ir daudz zemākas nekā centralizētās. Kaut arī 10 procentus no tipiskā budžeta var tērēt centralizētai finanšu sistēmai, FOTON par darījumiem vidēji iekasē 0,5 procentus, dažreiz pat zemāk par aktīvu pārvaldīšanu un godīgu tirdzniecību. Ir arī lielas izmaksas, kas saistītas ar centralizētu maksājumu un finanšu sistēmu izmantošanu, tostarp grāmatvedībai, pakalpojumiem un pārvaldībai. Turpretim FOTON decentralizētajai ekosistēmai ir bezmaksas finanšu pakalpojumi, kas ir gatavi lietošanai, un tā var brīvi izbaudīt partneru saziņu.

Visbeidzot, centralizētās sistēmas nav mērogojamas, un to novecojušā rakstura dēļ tām ir grūti pielāgoties jauniem tehnoloģiskiem risinājumiem un tām nav darījumu anonimitātes. Turpretī decentralizētās platformas, piemēram, FOTON, nodrošina anonimitāti, izmantojot kriptogrāfijas maksājuma operācijas, un tās ir ļoti pielāgojamas, ļaujot izveidot globālus savienojumus.

Kādas funkcijas FOTON piedāvā ieinteresētajām personām?

Katram FOTON dalībniekam ir tūlītēja naudas pārskaitīšana bez jebkādiem ierobežojumiem un tikai 0,5 procentu pārskaitījuma maksa. Ieinteresētajām personām ir arī visaugstākā mērogojamība un uzticamība, bez slēptiem maksājumiem, iespējas atrast aizdevumus juridiskām un privātpersonām, kā arī labākās likmes par kriptonauda tūlītēju pirkšanu vai apmaiņu, tostarp ar fiat. Tā kā FOTON ir sava kriptovalūta, ir iespējams izņemt vai apmainīt kriptovalūtu par maksu tikai no 0 līdz 0,1 procentiem.

FOTON ir arī sava starpbanku finanšu kanālu sistēma, kas ir SWIFT analogs, darījuma izmantošana naudas glabāšanai un izsekošanai, savi kriptovalūtu bankomāti, integrācija ar pašreizējiem bankomātiem un tiešsaistes robo-konsultants, kas var palīdzēt klientiem pirkt vai pārdot kriptovalūtas. par uzlabotām likmēm. Investīciju fonds palīdzēs īstenot projektus un kalnrūpniecības saimniecības.

Kādas funkcijas FOTON piedāvā privātpersonām?

Privātpersonas var izmantot FOTON tūlītējo maksājumu priekšrocības, kuru pamatā ir viedie līgumi, izmantojot kriptonauda, ​​lai norēķinātos par jebkuru pakalpojumu, bez nepieciešamības izņemt naudu. Izmantojot mobilās ierīces, kas izmanto NFC tehnoloģiju, būs bezkontakta maksājuma veidi. Indivīdi arī varēs izmantot NFC to NFC kriptovalūtas maiņu, labas depozīta likmes un labi attīstītu lojalitātes sistēmu, kas ietver naudas atmaksu un prēmijas par operācijām. Lietotne ir arī autonoma, jo jūs to varat izmantot visā pasaulē pat tad, ja jums nav mobilā interneta.

Kādas funkcijas FOTON piedāvā juridiskām personām?

Juridiskas personas novērtēs iespēju veikt kriptovalūtas bezskaidras naudas pirkumus par izdevīgām likmēm, algu projektus un skaidras naudas izņemšanu visā pasaulē. Viņi arī novērtēs iespēju likumīgi ieguldīt korporatīvos līdzekļus dažādos kriptovalūtu projektos, piedalīties ICO un iegādāties žetonus..

MVP lietotne

Kas jums būtu jāzina par FTN marķieri?

Pirms ICO jau ir sākusies. Žetonu tirdzniecībai ir mīksts vāciņš USD 12 miljonu apmērā un cietais vāciņš USD 28 miljonu apmērā. No visiem žetoniem 70 procenti tiek piešķirti žetonu tirdzniecībai, 15 procenti mārketingam un lojalitātes programmai, 8 procenti dibinātājiem un vadībai, 4 procenti mārketinga uzņēmuma kampaņai un 3 procenti partneriem un konsultantiem.

FTN marķieris tiek izmantots FOTON ekosistēmā, un 0,5 procenti no katra darījuma, kurā tiek izmantoti FTN marķieri, tiks sadedzināti kā degviela. FOTON pēc ICO neizdos nekādus FTN marķierus, kas nozīmē, ka marķieru iegāde ICO laikā ir vienīgais veids, kā garantēt, ka jūs varat iegādāties FTN par fiksētu cenu un izmantot to norēķiniem. Tiem, kas ICO laikā neiegādājas FTN un vēlas izmantot FOTON iespējas ar gala bankām, FTN marķieri būs jāpērk no žetonu turētājiem. Marķierim jābūt sarakstam biržās, kas seko ICO.

Secinājums

FOTON mērķis ir nodrošināt pasaulei savu pirmo decentralizēto kriptobanku platformu kriptogrāfijas aktīvu apmaiņai, norēķiniem un pārvaldīšanai. Platforma ir pieejama mobilajām ierīcēm un veidota, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ieskaitot viedos līgumus.

Noderīgas saites