BlockFollow ICO: Kripto sociālā platforma, informācija, tirdzniecība un portfeļa pārvaldība

Bloka sekošana

BlockFollow tirgo sevi kā sociālo pakalpojumu, kas var uzlabot kriptonauda kopienu. Izmantojot BlockFollow, lietotāji var sazināties ar citiem, izmantojot blokķēdi, izsekot darījumus, nopelnīt naudu un dalīties savās zināšanās.

Bloka sekošana

BlockFollow ļauj lietotājiem mijiedarboties savā starpā, lai uzlabotu viņu kriptovalūtu tirdzniecības pieredzi. Ideja ir tāda, ka, sazinoties ar citiem, kuriem ir pieredze un dažādas perspektīvas kriptonauda pasaulē, jūs, visticamāk, gūsiet panākumus tirdzniecības ziņā.

BlockFollow kopienas sajūtu veicina spēja mācīt citus un mācīties no citiem dalībniekiem. Jūs varat izmantot platformu, lai veiktu abus. Jūs varat uzzināt vairāk par kriptovalūtu tirdzniecību un ar to saistītajām tēmām, tostarp kursos. Tie, kuriem ir papildu zināšanas, var par to dalīties un nopelnīt atlīdzību, neatkarīgi no tā, vai viņi raksta informatīvu rakstu, ko citi var lasīt, vai kursu, kuru dalībnieki var apgūt.

Kā jūs tirgojat ar BlockFollow

Apmaiņai vietnē BlockFollow ir uzlabots raksturs: varat iestatīt mērķus, izmantojot platformas diagrammas, un ļaut sistēmai visu nokārtot. BlockFollow mērķis ir nodrošināt uzticamu un vienmērīgu tirdzniecības pieredzi, kas ietver daudzsološus projektus, kā arī kopienas izvēlētus tirdzniecības pārus.

Kā vēl BlockFollow atvieglo kriptogrāfisko darījumu pārvaldību?

BlockFollow komanda atzīst, ka kriptovalūtu pasaule ir neticami nepastāvīga, kas izraisa satraukumu, kā arī iespēju gūt ievērojamu peļņu. Tomēr, lai gūtu šo peļņu, jums jāredz plašāks attēls. BlockFollow ļauj laika gaitā redzēt savus darījumus, lai skatītu šo lielāku attēlu un gudri tirgotos. Jūs pat varat apstrādāt vairākus portfeļus ar reāllaika informāciju.

Blockfollow funkcijas

Vai jūs varat veikt darījumus ar BlockFollow?

Kā kopienas platforma, kas koncentrējas uz kriptovalūtu tirdzniecību, BlockFollow ļauj veikt tūlītējus darījumus starp dalībniekiem, kas ir pilnīgi bez maksas. Jūsu BlockFollow profils var viegli izveidot savienojumu ar jūsu maksājumiem. Platformā ir arī tirgotāju rīki, kas ļauj veidot biznesu un saņemt maksājumus, izmantojot platformu.

Kā lietotāji pelna naudu, izmantojot BlockFollow?

Papildus citiem elementiem, kas var uzlabot jūsu tirdzniecības panākumus, ir arī iespējams tieši nopelnīt naudu, izmantojot BlockFollow. Platforma atalgo lietotājus, kuri dalās ar savu informāciju, kas var palīdzēt citiem. Tikai daļa informācijas, par kuru var saņemt atlīdzību, ietver baumas apstiprināšanu, pilnīgu tirdzniecības kursu izveidi vai pilnīga ziņojuma sagatavošanu par konkrētu monētu. Tādā veidā jūs varat būtībā nopelnīt naudu, socializējoties un daloties savās zināšanās.

Izmantojot BlockFollow, jūs varat izveidot atzītu zīmolu. Jūsu klātbūtne tiešsaistē papildinās jūsu pieredzi un ļaus jums reklamēt savas prasmes sabiedrībai, dodot jums vēl vienu ienākumu avotu.

Kādus citus rīkus piedāvā BlockFollow?

Platformā BlockFollow ir iekļauts arī kalendārs, kurā ir aktuāli jaunumi, kā arī notikumi, kas var būt svarīgi. Tas ļauj viegli atsijāt baumas un koncentrēties uz faktiskajiem faktiem un notikumiem. Pateicoties kopienas spēkam un informācijas apmaiņas stimuliem, BlockFollow var sniegt precīzus un ātrus pārskatus, lai jūs būtu lietas kursā.

Vairāk funkciju

Kādas platformas atbalsta BlockFollow

BlockFollow komanda saprot, ka ne vienmēr varat atrasties pie sava datora. Tomēr, ņemot vērā kriptovalūtu pasaules strauji mainīgo raksturu, jums vienmēr ir jābūt informētam par informāciju. Tāpēc tā piedāvā mobilo versiju, kā arī vietni, lai jūs varētu piekļūt BlockFollow, atrodoties ceļā.

BlockFollow tīkla marķieris (BFN)

BFN ir BlockFollow tīkla marķieris, kas tiks izmantots platformā. Šis marķieris ir ERC-20 marķieris ICO laikā, bet vēlāk BlockFollow sāks savu blokķēdi. Kad tas būs pabeigts, investori var uzlabot savus marķierus uz jaunajām versijām BlockFollow bloku ķēdē. Kopējais maksimālais BFN piedāvājums ir 210 miljoni.

Divdesmit miljoni BFN tiek piešķirti pirms ICO, savukārt 100 miljoni tiek piešķirti ICO. Vietnes funkcijām ir atvēlēti astoņdesmit miljoni BFN, vēl viens miljons veltes programmai un 9 miljoni komandai.

BlockFollow ICO

BlockFollow pašlaik ir pirms ICO, kas ilgst no 9. līdz 23. jūlijam. tad SIO darbosies no 30. jūlija – aug. 27. Ieguldījumiem jābūt Ethereum. Pirms ICO 1 BFN ir vienāds ar 0,00012 ETH, tāpēc katrs iztērētais ETH dod jums 8 333 BFN. Ja pēc iepriekšējās ICO ir nepārdoti marķieri, tie tiks pārvietoti uz ICO.

Seko ICO

ICO laikā katrs BFN maksā 0,00018 ETH, tāpēc 1 iemaksātā ETH dos jums 5555 BFN. Minimālā iemaksu summa ir 0,05 ETH. Ja pēc ICO ir nepārdoti žetoni, 75 procenti no tiem tiks sadedzināti. Atlikušie 25 procenti tiks sadalīti ieguldītājiem gan pirms ICO, gan ICO.

Tiem, kas vēlas veikt lielākus ieguldījumus, pirms sākotnējās ICO bija iespēja vienoties par privātu pārdošanu. Šie privātie darījumi bija ar minimālo ieguldījumu summu, un tie ietvēra 60 dienu bloķēšanas periodu pēc ICO, lai neļautu investoriem pirkt žetonus ar atlaidi, lai tikai pārdotu tos tirgus vērtībā, jo tas pazemina kopējo marķiera vērtību.

BlockFollow Airdrop

Blakus iepriekšējam ICO un ICO, BlockFollow ir arī gaisa piliens. Tajā var piedalīties bez maksas, un tas nozīmē saņemt BFN žetonus apmaiņā pret vienkāršiem uzdevumiem. Jūs varat piedalīties lidlaukā, pievienojoties Telegram grupai, sekojot BlockFollow vietnē Twitter un patika tās Facebook lapa. Pēc tam jūs varat saņemt bonusa žetonus, abonējot vietni. Lai piedalītos gaisa pilī, vienkārši aizpildiet attiecīgo veidlapu un uzdevumus. Pēc tam jūs saņemat 100 BFN, kas ir aprēķinātā vērtība 12,50 USD. Jūs saņemsiet arī novirzīšanas kodu, un, ja kāds pierakstīsies to lietojot, jūs saņemsiet papildu 50 BFN. Airdrop žetoni tiks izplatīti pēc ICO.

Secinājums

BlockFollow ir platforma, kas ļauj mijiedarboties kriptovalūtu tirgotājiem un visiem, kas interesējas par kriptogrāfiju. Ir dažas funkcijas, kas palīdz veikt tirdzniecību, spēja dalīties savās zināšanās un mācīties no citiem, kā arī iespēja nosūtīt darījumus citiem dalībniekiem bez maksas. Pašlaik darbojas pirms ICO un ICO, un BlockFollow plāno iegūt vietnes alfa versiju līdz novembra vidum.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me