Altkoīni turpina rēkt augstāk, jo Bitcoin konsolidējas virs 10 000 USD

Bitcoin cena

Pēdējās dienas laikā Bitcoin ir nonācis stagnācijā, un pēdējās diennakts laikā par CoinMarketCap iegūtajiem datiem palielinājies tikai par 1%..

Tas nav lācīgs – BTC tagad konsolidējas virs galvenā USD 10 000 cenu punkta, apstiprinot to kā atbalstu un pamatu nākamajam solim augstāk.

Kad Bitcoin ir sācis konsolidēties, altkoīni – visi digitālie aktīvi, kas nav BTC – eksplodēja augstāk, pulcējoties daudz augstāk nekā pagājušajā nedēļā, pateicoties FOMOing investoru pirkšanas spiedienam..

Vienkārši skatieties zemāk redzamo diagrammu, kurā altkoīni ir izcelti dziļi zaļā krāsā, parādot, ka pēdējo septiņu dienu laikā tie ir bijuši ārkārtīgi labi; piemēram, XRP ir palielinājies par 16,5%, LINK ir palielinājies par 38%, Tezos XTZ ir pieaudzis par 44% utt. un tā tālāk.

Tas viss ir vainagojies ar tendenci, ka Bitcoin redz, ka tā kriptogrāfijas tirgus prioritāte sāk slīdēt: Kopš pagājušā gada 73% pieauguma Bitcoin dominance – kriptovalūtu tirgus procentuālais sastāvs, kas sastāv no BTC – ir samazinājies līdz 61.8%. rakstot šo.

Lielākā daļa šo relatīvo altkoīna pieaugumu ir notikuši pēdējo divu nedēļu laikā, un dominance pēdējās 15 dienās samazinājās no 66,5% līdz 61,8%.

Nav skaidrs, kas tieši šobrīd altokīnus spiež tik tālu, izņemot tehnisko attīstību šo kriptovalūtu blokķēdēs, lai gan pastāv vēsturiska tendence, ka kriptovalūtas, kas nav BTC, apsteidz tirgus līderus jau agri vēršu ciklos..

Ethereum stāv virs pārējiem

Kā redzams iepriekš redzamajā diagrammā, Ethereum stāv tālu virs pārējiem galvenajiem altkoīniem, jo ​​tikai pēdējās septiņās dienās tas ir sasniedzis 28,25% pieaugumu un vairāk nekā 130% sniegumu kopš decembra vidū novērotās 118 USD cenas.

Kāpēc? Liekas, ka tas ir saistīts ar tehnisko un fundamentālo faktoru saplūšanu.

Tehniskās analīzes pusē kriptonauda nesen sāka drukāt pozitīvu signālu satricinājumu.

Kā novērots a nesenais tvīts no labi sekoja kriptovalūtu tirgotāja Galaxy, Konverģences novirze (MACD) Ethereum viena mēneša diagramma pirmo reizi divu gadu laikā ir mainījusies no lāča uz buļļa tendences, pirmo reizi kopš 2017. gada oktobra.

“Oho, skaties $ ETH pumpēšana ”

Lol stfu un tāliniet. Tas tikai sākas. pic.twitter.com/BazN3ZJsCd

– Galaxy (@galaxyBTC) 2020. gada 7. februāris

Pēdējo reizi, kad tika parādīts šis rādītājs, kriptonauda nepilnu sešu mēnešu laikā pieauga no 300 USD līdz 1440 USD augstākajai atzīmei – nedaudz zem 400%..

Citi pozitīvi tehniskie signāli, kas nesen bija redzami Ethereum diagrammā, ir galvenās lejupslīdes apeja, pirkšanas spiediena pieaugums un cenas, kas izjauc galvenās horizontālās pretestības aptuveni 220 USD.

Pēdējo nedēļu laikā Ethereum ir pakļauti arī pozitīvu ziņu plūdi.

JP Morgan & Chase, domājams, vēlas apvienot savu bloku ķēdes vienību ar nosaukumu Quorum ar ConsenSys, Ņujorkā bāzētu Ethereum orientētu attīstības studiju, kas ir aiz tādiem projektiem kā Infura un MetaMask. Tirgotājs Satoshi Flipper par iespējamo biznesa darījumu teica šādi, izsakot, cik tas ir bullish:

Kāpēc tad Ethereum tas ir tik bullish? Tā kā skaidra nauda ir karalis un JPMorgan ir daudz no tā. Ar gaidāmo 2.0 izlaišanu JPMorgan varētu vēlēties palielināt klātbūtni uzņēmuma blokķēdes arēnā.

Arī blokķēde ir kļuvusi tuvāk tās 2.0 (Serenity) jauninājumam, pateicoties nesenajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, un Ethereum balstītā decentralizētā finansēšana (DeFi) nesen sasniedza atskaites punktu – miljardu USD bloķēto vērtību. 

Altcoins ilgtermiņa dzīvotspēja debatēm

Kaut arī altkīni pēdējās dienās ir bijuši pārsteidzoši labi, ievērojami tirgus komentētāji pēdējo nedēļu laikā ir nosaukuši šo aktīvu ilgtermiņa dzīvotspēju.

Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem Galaxy Digital pārstāvis Maiks Novogratcs nesenā intervijā Bloomberg teica, ka viņš ir salīdzinoši skeptisks par altkoīniem, salīdzinot ar savu viedokli par Bitcoin. Viņš attiecināja šo nostāju uz savu viedokli, ka, tiklīdz izglītojas vairāk institucionālo kontu, Bitcoin iegūs vairāk uzmanības:

“Tas nozīmē, ka es redzu, ka arvien vairāk lielu kontu tiek izglītoti un izveidoti kā BTC uzkrātāji, un uzskatu, ka, pamatojoties uz risku, tā ir labākā vieta, kur derēt par kriptogrāfiju.”

Viņš piebilda, ka Bitcoin ir vienīgā kriptovalūta ar dzīvotspējīgu un atšķirīgu lietošanas gadījumu šobrīd.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me