PrimeBit pārskats: P2P kriptogrāfisko atvasinājumu apmaiņa

PrimeBit ir jauna kripto atvasinājumu apmaiņa, kuru ir viegli izmantot un kurai var piekļūt gandrīz ikviens. Lai gan birža ir jauna, tā saviem klientiem piedāvā dažus interesantus kriptogrāfijas tirdzniecības rīkus un vienādranga tirdzniecības platformu, kas piedāvā vienkāršu tirdzniecību ar svirām ar zemām likmēm.

Atšķirībā no daudzām kriptogrāfijas biržām, kas piedāvā kriptogrāfijas atvasinājumus, PrimeBit nedarbojas kā darījumu partneris. Tā vietā tas rada platformu tirgotājiem, lai izveidotu savienojumu ar vienādranga principu, izmantojot sviras līdz 200x.

PrimeBit ir arī vienkārši reģistrēties, un tam nav minimālā depozīta. Ja jūs interesē tas, kā darbojas PrimeBit, vai kāpēc vienādranga tirdzniecība dažiem investoriem var būt labāks tirdzniecības veids, apskatīsim, ko dara PrimeBit, lai dotu kriptogrāfijas tirgotājiem jaunas iespējas piesaistīt kriptogrāfijas tirdzniecību.

Apmeklējiet PrimeBit

PrimeBit atvieglo vienādranga tirdzniecību ar kriptogrāfijas atvasinājumiem

PrimeBit ir kriptogrāfisko atvasinājumu brokeris, kas piedāvā pakalpojumu, kuru varētu salīdzināt ar tādu biržu kā BitMEX. Tā vietā, lai tirgotos ar faktiskiem marķieriem, PrimeBit klientiem ir iespēja tirgot līgumus, kuru vērtību iegūst no Bitcoin, Ethereum un Litecoin.

Konta atvēršana PrimeBit ir vienkārša. Jums nepieciešama tikai e-pasta adrese, un jūs varat izveidot PrimeBit kontu.

Kad konts būs atvērts, varēsiet noguldīt Bitcoin savā PrimeBit makā un pēc tam sākt tirdzniecību biržā. PrimeBit saviem klientiem piedāvā arī pilnībā aprīkotu demo kontu, kas ir lieliski piemērots tirgotājiem, kuri vēlas praktizēties, pirms viņi izmanto savu Bitcoin reālu darījumu dublējumam..

Trīs līgumi, kurus PrimeBit piedāvā rakstīšanas laikā, ir:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • LTC / USD

Tā kā PrimeBit tikko sāk darboties kā kriptogrāfisko atvasinājumu apmaiņa, to līgumu skaits, kurus tas klientiem piedāvās, iespējams, paplašināsies, pieaugot uzņēmumam. Pagaidām PrimeBit ir trīs līgumi, kas aptver trīs populārākos žetonus, kādi ir.

PrimeBit funkcijas īsumā

 • līdz 200x – vislielākais kredītplecs tirgū
 • MetaTrader 5 darbvirsmas un tīmekļa lietojumprogramma
 • Godīgas cenas marķēšana – mehānisms, kas nodrošina vienmērīgu svārstīgu aktīvu tirdzniecību pat ar lielu aizņemto līdzekļu īpatsvaru
 • Nav minimālo noguldījumu un pilnībā funkcionējoši demonstrācijas konti, kas ļauj viegli piekļūt tirgotājiem iesācējiem
 • Nav derīguma termiņa – tirgojiet mūžīgos līgumus bez ierobežojumiem jūsu peļņai
 • Fiksētā punkta vērtība – viegli saprotams cenu modelis ar lineāru atdevi
 • Ienesīga filiāles programma ar līdz 20% ieņēmumu daļa un caurspīdīgs informācijas panelis ieņēmumu plūsmas kontrolei
 • PrimeBit Tirdzniecības kalkulators lai viegli aprēķinātu pasūtījuma pamatparametrus, kurus jūs domājat veikt.

Kāpēc Peer-to-Peer?

Tirdzniecībai, izmantojot vienādranga principu, ir dažas priekšrocības salīdzinājumā ar biržas izmantošanu, kas darbojas gan kā darījumu partneris, gan kā tirgus veidotājs. Ja birža ir gan darījuma partneris, gan tirgus veidotājs, pastāv risks, ka birža izmantos cenu noteikšanas mehānismu savā labā.

Tirdzniecības pasaulē ar līgumu par atšķirībām (CFD) ir daudz apgalvojumu, ka CFD brokeri ir izmantojuši savas cenu noteikšanas iespējas, lai pelnītu naudu no klienta pozīcijām.

Ja jūsu brokeris nav darījumu partneris, šāda veida viltība vienkārši nav iespējama, jo brokeris pelna naudu tikai no darījumu atvieglošanas un nepelna naudu, ja jūs zaudējat. Izmantojot PrimeBit, cits tirgotājs radīs jūsu peļņu vai zaudējumus, un PrimeBit nopelnīs naudu maksu veidā par tirdzniecības struktūras izveidi..

Šāda veida platforma ir noderīga arī tirgotājiem, kuri vēlas izmantot kriptogrāfiskos atvasinājumus kā veidu, kā gūt ienākumus no savām Bitcoin akcijām, jo ​​PrimeBit platformas tirgotājiem tiek maksātas (vai jāmaksā) finansēšanas maksas tieši ik pēc astoņām stundām.

Kā tas darbojas: tirdzniecība ar PrimeBit

PrimeBit izveidotā tirdzniecības platforma ir pieejama, izmantojot tās tiešsaistes saskarni, un tā ir nozares standarta MT5 tirdzniecības termināls. Kad esat atvēris un finansējis kontu PrimeBit (vai izveidojis demonstrācijas kontu), varat sākt atvērt darījumus, izmantojot tiešsaistes platformu..

MetaTrader

PrimeBit pieņem depozītus tikai BTC, un gan depozītiem, gan izņemumiem vajadzētu būt ļoti ātri. Uzņēmums saka, ka noguldījumi tiks ieskaitīti, tiklīdz viens Bitcoin mezgls apstiprinās pārskaitījumu.

PrimeBit maksas

Vietnē PrimeBit komisijas maksa veidotājiem un klientiem ir šāda (finansēšanas maksa mainīsies atkarībā no tirgus, bet tiks slēgta, tiklīdz darījums būs atvērts):

 • BTC / USD – Maker Maksa -0,025% – Taker Maksa 0,075%
 • ETH / USD – Maker Maksa -0,025% – Taker Maksa 0,075%
 • LTC / USD – Maker Maksa -0,025% – Taker Maksa 0,075%

Kā minēts iepriekš, PrimeBit nopelna naudu no veidotāja maksām un neņems daļu no finansēšanas maksām, kas jāmaksā ik pēc astoņām stundām. MT5 platformā ir kartēšanas rīki, kurus varat izmantot, lai analizētu tirgus, un tā darbojas arī ar vairākām trešo pušu lietojumprogrammām.

Tirdzniecības ekrāns

MT5 ir stabila tirdzniecības platforma, kurai ir daudz noderīgu funkciju, piemēram, iebūvēti stop-loss rīkojumi. Jums nav jāuztraucas par limita uzdevumu izmantošanu ar MT5 vai darījumiem ar jaunu bagiju tirdzniecības saskarni, kas tika izveidota no jauna.

PrimeBit: Līgums

Trīs PrimeBit piedāvātie līgumi ir beztermiņa līgumi, kas nozīmē, ka tos var turēt uz visiem laikiem (ja vien var samaksāt finansēšanas maksu). Izmantojot pastāvīgo līgumu, PrimeBit noņem laika vērtību no cenu vienādojuma un ļauj līgumiem daudz vieglāk tieši izsekot pamatā esošo žetonu cenu.

Līgumu cena ir USD, bet norēķini veikti BTC. Kad kriptogrāfiskā aktīva cena mainās par USD 1 USD, līguma vērtība pieaugs vai samazināsies par 0.1m BTC (vienāda ar 0.0001 BTC). Līguma cena ir noteikta, tāpat kā finansēšanas maksa.

Līgumu finansēšanas maksu nosaka prēmiju / atlaižu indekss, kuru tirgotāji var apskatīt jebkurā laikā. Faktiskās cenas, kas tiek izmantotas līguma vērtības noteikšanai, tiek iegūtas no vairākām cienījamām biržām, un tās nevar ietekmēt PrimeBit vai vienas biržas cenu darbība.

PrimeBit ir paveicis labu darbu, izveidojot cenu sistēmu, kas darbojas, lai pārvarētu daudzas no problēmām, ar kurām saskaras kriptogrāfijas tirgotāji.

MetaTrader 5 MT5

Dažās kriptogrāfijas biržās tiek izmantota patentēta tirdzniecības platforma, taču tas ne vienmēr ir labākais veids, kā iet. Tirdzniecība kriptogrāfijas tirgos neatšķiras no jebkura cita tirgus, īpaši, ja tiek izmantoti atvasinājumi. PrimeBit nolēma izmantot labi attīstīto MT5 tirdzniecības platformu, un tā, iespējams, bija ļoti laba ideja.

MetaTrader 4

Šīs ir dažas lietas, ko MT5 piedāvā tirgotājiem:

 • Pielāgotas diagrammas MT5 ir uzlaboti kartēšanas rīki, kas tirgotājiem šķiet noderīgi. Jūs varat pielāgot grafiku un grafika veidu, kas ir jauka funkcija. MT5 ir iebūvēti arī vairāki rādītāji, kas ir ļoti ērti tirdzniecībai jebkurā tirgū.
 • Pasūtījumu veidi MT5 kā standarta funkcija ir daudz pielāgojamu pasūtījumu veidu. Jūs varēsiet noteikt limitu un beigu rīkojumus ar MT5, kas nav daudzu kriptogrāfijas biržu gadījumā. Stop-loss rīkojumu izsekošana nodrošina, ka jūs varat piesaistīt peļņu tirgū, kas ātri pārvietojas, un jums nav jādzīvo pie sava tirdzniecības termināla.
 • Izkārtojumi Ja vēlaties mainīt tirdzniecības saskarnes parādīšanas veidu, MT5 sniedz jums daudz iespēju. Varat padarīt tirgu, kurā tirgojat, par lielāko diagrammu un mainīt simbolu parādīšanas veidu arī informācijas lodziņā. Ir daudz iespēju, un MT5 ļauj vienkārši skatīt informāciju tā, kā vēlaties.

Vai atvasinājumi ir piemēroti tieši jums?

PrimeBit ir vienaudžu apmaiņa, taču, tā kā tā ļauj izmantot sviras, tas prasa, lai jūs noguldītu Bitcoin apmaiņas vietā. Tirdzniecība ar atvasinātajiem instrumentiem ir lielisks veids, kā piesaistīt savus žetonus un iegūt lielāku ekspozīciju aktīvam, taču tas var nebūt piemērots katram tirgotājam.

Pirms sākat tirgot kriptogrāfiskos atvasinājumus vai jebkāda veida atvasinātos produktus, ir jēga saprast, kā sviras var ietekmēt jūsu tirdzniecību. Jo vairāk sviras jūs veidojat tirdzniecībā, jo vairāk jūs iegūstat vai zaudējat atkarībā no tirgus virziena.

Kad izmantojat sviru, ir ļoti svarīgi izmantot stop-loss rīkojumus, jo jums būs jālikvidē pozīcijas, kas iet pret jums. Zaudēt zaudējumus, veicot tirdzniecību ar sviru, ir neizbēgama, un pirms izlemjat ienākt tirgū, jums vajadzētu apsvērt, kā tas jūs ietekmēs gan finansiāli, gan psiholoģiski..

PrimeBit piedāvā pilnībā aprīkotu demonstrācijas kontu, un tas ir labs veids, kā redzēt, kā sviras darbojas reālā tirgus situācijās. Demonstrācijas konts ir bez maksas, un, ja jūs nekad neesat lietojis produktus ar piesaistītiem līdzekļiem, ieteicams tirgoties nedēļu vai divas, neriskējot ar faktisko BTC darījumos ar aizņemto līdzekļu darījumiem..

PrimeBit ir novatorisks brokeris

PrimeBit ienes dažas lieliskas idejas kriptogrāfisko atvasinājumu tirgū. Vienaudžu savstarpējās apmaiņas struktūra novērš problēmu iespējamību, ja brokeris ir gan darījuma partneris, gan tirgus veidotājs. PrimeBit ir izveidojis arī stabilu cenu noteikšanas mehānismu, kuru būtu gandrīz neiespējami “spēlēt”, cenšoties ietekmēt cenas tās biržā.

PrimeBit ir arī ļoti viegli lietojams un ļaus gandrīz ikvienam, kura makā ir daži BTC, tirgoties ar kriptogrāfijas atvasinājumiem. Fakts, ka PrimeBit atļauj veikt depozītus un naudas izņemšanu tikai BTC, dažiem tirgotājiem var būt trūkums, taču mūsdienās nav grūti iegūt BTC.

Kopumā PrimeBit ir lielisks brokeris, kas jāaplūko, ja atrodaties tirgū, lai tirgotu BTC, ETH vai LTC ar piesaistītu līdzekli, un tas, iespējams, paplašinās savu darbību, jo tas piesaista vairāk klientu. Vienīgais reālais PrimeBit trūkums ir tas, cik tas ir jauns, jo tam būs jāveido uzskaite par stabilu pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem..

Apmeklējiet PrimeBit

PrimeBit

src = “~ images \ primebit-review-p2p-crypto-derivāti-exchange.gif”

alt = “PrimeBit pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 7.8

Lietošanas ērtums

8.0 / 10

Reputācija

7.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

7.0 / 10

Plusi

 • Liels sviras efekts līdz 200x
 • Zema tirdzniecības maksa
 • Demonstrācijas konti
 • Ātra izpilde
 • Zema izņemšanas maksa

Cons

 • Jaunāka platforma
 • Nav īpašumtiesību tirdzniecības platformas
 • Bez licences
 • Noguldījumi tikai Bitcoin

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"PrimeBit","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 12 \ /primebit-review.gif","apraksts":"PrimeBit ir jauna kripto atvasinājumu apmaiņa, kuru ir viegli izmantot un kurai var piekļūt gandrīz ikviens. Lai gan birža ir jauna, tā saviem klientiem piedāvā dažus interesantus kriptogrāfijas tirdzniecības rīkus un vienādranga tirdzniecības platformu, kas piedāvā vienkāršu tirdzniecību ar piesaistītiem līdzekļiem ar zemām likmēm. Atšķirībā no daudzām kriptogrāfijas biržām, kas piedāvā kriptogrāfijas atvasinājumus,…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Nikolass Sajs"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"7.80"},"nosaukums":"PrimeBit","reviewBody":"PrimeBit ir jauna kripto atvasinājumu apmaiņa, kuru ir viegli izmantot un kurai var piekļūt gandrīz ikviens. Lai gan birža ir jauna, tā saviem klientiem piedāvā dažus interesantus kriptogrāfijas tirdzniecības rīkus un vienādranga tirdzniecības platformu, kas piedāvā vienkāršu tirdzniecību ar piesaistītiem līdzekļiem ar zemiem likmēm. \ R \ n \ r \ nAtšķirībā no daudzām kriptogrāfijas biržām, kas piedāvā kriptogrāfijas atvasinājumus, PrimeBit nedarbojas kā darījuma partneris. Tā vietā tas rada platformu tirgotājiem, lai izveidotu savienojumu ar vienādranga principu, izmantojot līdz pat 200x lielāku sviru. \ R \ n \ r \ nPrimeBit ir arī vienkārši reģistrēties un tam nav minimālā depozīta. Ja jūs interesē tas, kā darbojas PrimeBit, vai kāpēc vienādranga tirdzniecība dažiem investoriem var būt labāks tirdzniecības veids, apskatīsim, ko PrimeBit dara, lai dotu kriptogrāfijas tirgotājiem jaunas iespējas ar kriptogrāfijas tirdzniecību. \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet PrimeBit \ r \ n \ r \ nPrimeBit atvieglo savstarpēju tirdzniecību ar kriptogrāfijas atvasinājumiem. \ r \ nPrimeBit ir kriptogrāfisko atvasinājumu brokeris, kas piedāvā pakalpojumu, kuru varētu salīdzināt ar biržu piemēram, BitMEX. Tā vietā, lai tirgotos ar faktiskiem marķieriem, PrimeBit klientiem ir iespēja tirgot līgumus, kuru vērtību iegūst no Bitcoin, Ethereum un Litecoin. \ R \ n \ r \ nKonta atvēršana PrimeBit ir vienkārša. Nepieciešama tikai e-pasta adrese, un jūs varat izveidot PrimeBit kontu. \ R \ n \ r \ nKad konts būs atvērts, varēsiet noguldīt Bitcoin savā PrimeBit makā un pēc tam sākt tirdzniecību biržā. PrimeBit saviem klientiem piedāvā arī pilnībā aprīkotu demonstrācijas kontu, kas ir lieliski piemērots tirgotājiem, kuri vēlas praktizēties, pirms viņi izmanto savu Bitcoin reālu darījumu dublēšanai. \ R \ n \ r \ nTrīs trīs līgumi, kurus PrimeBit piedāvā brīdī rakstīšana ir: \ r \ n \ r \ n \ tBTC \ / USD \ r \ n \ tETH \ / USD \ r \ n \ tLTC \ / USD \ r \ n \ r \ nKā PrimeBit tikko sāk darbu kā kriptogrāfija atvasināto finanšu instrumentu apmaiņa, to līgumu skaits, kurus tā piedāvās saviem klientiem, pieaugot, pieaugot uzņēmumam. Pagaidām PrimeBit ir trīs līgumi, kas aptver trīs vispopulārākos žetonus. \ R \ nPrimeBit iespējas īsumā \ r \ n \ r \ n \ līdz 200x \ u2013 visaugstākais sviras efekts tirgū \ r \ n \ tMetaTrader 5 darbvirsma un tīmekļa lietojumprogramma \ r \ n \ tFair Price Marking \ u2013 mehānisms, kas ļauj vienmērīgi tirgoties ar svārstīgajiem aktīviem pat ar lielu aizņemto līdzekļu īpatsvaru \ r \ n \ tNav minimālo depozītu un pilnībā funkcionējošu demonstrācijas kontu, lai iesācējiem tirgotājiem būtu viegli piekļūt \ r \ n \ tNav derīguma termiņa \ u2013 tirdzniecība ar mūžīgiem līgumiem bez ierobežojumiem jūsu peļņai \ r \ n \ tFiksēta punktu vērtība \ u2013 viegli saprotams cenu modelis ar lineāru atdevi \ r \ n \ tIenesīga saistītā programma līdz 20 % ieņēmumu daļa un caurspīdīgs informācijas panelis ieņēmumu plūsmas kontrolei \ r \ n \ tPrimeBit Trade Calculator, lai ērti aprēķinātu pasūtījuma pamatparametrus, kurus jūs domājat veikt. \ r \ n \ r \ nKāpēc Peer-to-Peer? \ r \ nTirdzībai, izmantojot vienādranga principu, ir dažas priekšrocības salīdzinājumā ar biržas izmantošanu, kas darbojas gan kā darījumu partneris, gan kā tirgus dalībnieks. aker. Ja birža ir gan darījuma partneris, gan tirgus veidotājs, pastāv risks, ka birža izmantos cenu noteikšanas mehānismu savā labā. \ R \ n \ r \ nDiferences līgumu (CFD) pasaulē ir daudz apsūdzības CFD brokeriem par savu cenu noteikšanas iespēju izmantošanu, lai nopelnītu naudu no klienta pozīcijām \ r \ n \ r \ nKad jūsu starpnieks nav darījumu partneris, šāda veida aizspriedumi vienkārši nav iespējami, jo brokeris pelna naudu tikai no veicinot tirdzniecību, un nepelna naudu, ja zaudējat. Izmantojot PrimeBit, cits tirgotājs radīs jūsu peļņu vai zaudējumus, un PrimeBit nopelnīs naudu maksu veidā par tirdzniecības struktūras izveidi. \ R \ n \ r \ nŠāda veida platforma ir laba arī tirgotājiem, kuri vēlas izmantot kriptogrāfijas atvasinājumus. kā veids, kā gūt ienākumus no savām Bitcoin akcijām, jo ​​PrimeBit platformas tirgotājiem tiek maksātas (vai ir jāmaksā) finansēšanas maksas tieši ik pēc astoņām stundām. \ r \ nKā tas darbojas: tirdzniecība ar PrimeBit \ r \ nTirdzniecības platforma, kuru PrimeBit izveidots ir pieejams, izmantojot tā tiešsaistes saskarni, un ir nozares standarta MT5 tirdzniecības terminālis. Kad esat atvēris un finansējis kontu PrimeBit (vai izveidojis demonstrācijas kontu), jūs varat sākt atvērt darījumus, izmantojot tiešsaistes platformu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrimeBit pieņem noguldījumus tikai BTC, gan noguldījumiem, gan naudas izņemšanai jābūt ļoti ātrai. Uzņēmums saka, ka noguldījumi tiks ieskaitīti, tiklīdz viens Bitcoin mezgls apstiprinās pārskaitījumu. \ R \ nPrimeBit maksa \ r \ nPar PrimeBit maksa veidotājiem un piesaistītājiem ir šāda (finansēšanas maksa mainīsies atkarībā no tirgus, bet ir bloķēta) kad tirdzniecība ir atvērta): \ r \ n \ r \ n \ tBTC \ / USD \ u2013 Maker Maksa -0,025% \ u2013 Taker Maksa 0,075% \ r \ n \ TETH \ / USD \ u2013 Maker Maksa -0,025% \ u2013 Taker Maksa 0.075% \ r \ n \ tLTC \ / USD \ u2013 Maker Maksa -0.025% \ u2013 Taker Maksa 0.075% \ r \ n \ r \ nKā minēts iepriekš, PrimeBit nopelna naudu no ražotāja maksām un uzvarēja ‘ neņemiet daļu no finansējuma maksām, kas jāmaksā ik pēc astoņām stundām. MT5 platformā ir kartēšanas rīki, kurus varat izmantot, lai analizētu tirgus, un tā darbojas arī ar vairākām trešo pušu lietojumprogrammām. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMT5 ir stabila tirdzniecības platforma, kas ir daudz noderīgu funkciju, piemēram, stop-loss rīkojumu aizmugure, iebūvēts. Jums nav jāuztraucas par limita rīkojumu izmantošanu ar MT5 vai darījumu ar kļūdainu jaunu tirdzniecības saskarni, kas tika izveidota no jauna. \ R \ nPrimeBit: līgums \ r \ nTrīs PrimeBit piedāvātie līgumi ir pastāvīgi līgumi, kas nozīmē ka tos var turēt uz visiem laikiem (ja vien var samaksāt finansēšanas maksu). Izmantojot nepārtrauktu līgumu, PrimeBit noņem laika vērtību no cenu vienādojuma un padara līgumus daudz vieglāk tieši izsekot pamatā esošo žetonu cenu. \ R \ n \ r \ nLīgumu cena ir USD, bet norēķini veikti BTC. Kad kriptogrāfiskā aktīva cena mainās par USD 1 USD, līguma vērtība pieaugs vai samazināsies par 0.1m BTC (vienāda ar 0.0001 BTC). Līguma cena ir fiksēta, tāpat kā finansēšanas maksas. \ R \ n \ r \ nLīgumu finansēšanas maksu nosaka prēmiju \ / atlaižu indekss, kuru tirgotāji var apskatīt jebkurā laikā. Faktiskās cenas, kas tiek izmantotas, lai noteiktu līguma vērtību, tiek iegūtas no vairākām cienījamām biržām, un tās nevar ietekmēt PrimeBit vai vienas biržas cenu darbība. \ R \ n \ r \ nPrimeBit ir paveicis labu darbs, lai izveidotu cenu sistēmu, kas darbojas, lai pārvarētu daudzas no problēmām, ar kurām saskaras kriptogrāfijas tirgotāji. \ r \ n \ r \ nhttps: \ / \ / www.youtube.com \ / watch? v = IDLFtwJpMd0&feature = emb_logo \ r \ nMetaTrader 5 MT5 \ r \ nDažās kriptogrāfijas biržās tiek izmantota patentēta tirdzniecības platforma, taču tas ne vienmēr ir labākais ceļš. Tirdzniecība kriptogrāfijas tirgos neatšķiras no jebkura cita tirgus, īpaši, ja tiek izmantoti atvasinājumi. PrimeBit nolēma izmantot labi attīstītu MT5 tirdzniecības platformu, un tā, iespējams, bija ļoti laba ideja. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLūk, dažas no lietām, ko MT5 piedāvā tirgotājiem: \ r \ n \ r \ n \ tPielāgotās diagrammas MT5 piedāvā uzlabotus kartēšanas rīkus, kas tirgotājiem šķiet noderīgi. Jūs varat pielāgot grafiku un grafika veidu, kas ir jauka funkcija. MT5 ir iebūvēti arī vairāki rādītāji, kas ir ļoti ērti tirdzniecībai jebkurā tirgū. \ R \ n \ tPasūtījumu veidiem MT5 kā standarta funkcija ir daudz pielāgojamu pasūtījumu veidu. Jūs varēsiet iestatīt limitus un beigu rīkojumus ar MT5, kas nav daudzu kriptogrāfijas biržu gadījumā. Pārtraucoši stop-loss rīkojumi nodrošina, ka jūs varat bloķēt peļņu tirgū, kas ātri pārvietojas, un jums nav jādzīvo pie jūsu tirdzniecības termināla. \ R \ n \ t Izkārtojumi Ja vēlaties mainīt tirdzniecības saskarnes parādīšanas veidu, MT5 sniedz jūs daudz iespēju. Varat padarīt tirgu, kurā tirgojat, par lielāko diagrammu un mainīt simbolu parādīšanas veidu arī informācijas lodziņā. Ir daudz iespēju, un MT5 atvieglo informācijas skatīšanu tā, kā vēlaties. \ R \ n \ r \ nVai derivāti ir derīgi jums? \ R \ nPrimeBit ir peer-to-peer apmaiņa, bet tāpēc, ka tas ļauj izmantojot sviras, tas prasa, lai jūs noguldītu Bitcoin valūtas maiņas vietā. Tirgošanās ar atvasinātajiem instrumentiem ir lielisks veids, kā piesaistīt savus žetonus un iegūt lielāku ekspozīciju ar aktīvu, taču tas var nebūt piemērots katram tirgotājam. \ R \ n \ r \ nPirms sākat tirgot kriptogrāfisko atvasinājumus vai jebkāda veida atvasinātus produktus, tas padara jēga saprast, kā sviras var ietekmēt jūsu tirdzniecību. Jo vairāk sviras jūs veidojat tirdzniecībā, jo vairāk jūs iegūstat vai zaudējat atkarībā no tirgus virziena. \ R \ n \ r \ nIr ļoti svarīgi izmantot stop-loss rīkojumus, kad izmantojat sviras, kā jūs. būs jālikvidē pozīcijas, kas iet pret jums. Zaudēt zaudējumus, veicot tirdzniecību ar sviras palīdzību, ir neizbēgama, un pirms izlemjat ienākt tirgū, jums vajadzētu padomāt, kā tas jūs ietekmēs gan finansiāli, gan psiholoģiski. \ R \ n \ r \ nPrimeBit piedāvā pilnībā aprīkotu demonstrācijas kontu, un tas ir labs veids, kā redzēt, kā sviras darbojas reālā tirgus situācijās. Demonstrācijas konts ir bezmaksas, un, ja jūs nekad neesat izmantojis produktus ar piesaistītiem līdzekļiem, ieteicams tirgoties nedēļu vai divas, neriskējot ar faktisko BTC ar piesaistītajiem darījumiem. \ R \ nPrimeBit ir novatorisks brokeris \ r \ nPrimeBit ienes dažus lieliskas idejas kriptogrāfisko atvasinājumu tirgum. Vienaudžu savstarpējās apmaiņas struktūra novērš problēmu iespējamību, ja brokeris ir gan darījuma partneris, gan tirgus veidotājs. PrimeBit ir izveidojis arī stabilu cenu noteikšanas mehānismu, kuru būtu gandrīz neiespējami “spēlēt”, cenšoties ietekmēt cenas tā apmaiņā. \ R \ n \ r \ nPrimeBit ir arī ļoti viegli lietojams un ļaus gandrīz ikvienam. ar kādu BTC savā makā, lai tirgotos ar kriptogrāfijas atvasinājumiem. Fakts, ka PrimeBit atļauj veikt depozītus un naudas izņemšanu tikai BTC, dažiem tirgotājiem var būt trūkums, taču mūsdienās nav grūti iegūt BTC. \ R \ n \ r \ nKopumā PrimeBit ir lielisks brokeris, kurā apskatīt, ja esat tirgū tirgot BTC, ETH vai LTC ar piesaistīto līdzekli, un tas, iespējams, paplašinās savu darbību, jo tas piesaista vairāk klientu. Vienīgais reālais PrimeBit trūkums ir tā jaunums, jo tam būs jāiegūst reģistrs par stabilu pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem. \ R \ nApmeklējiet PrimeBit","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Nikolass Sajs"},"datumsPublicēts":"2019-12-23"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me