Ceļvedis iesācējiem vietnē Binary.com: pilnīgs pārskats

Binary.com pilnīgs pārskats

Binary.com ir tirdzniecības platforma, kas paredzēta bināro opciju piedāvāšanai no dažādiem pasaules finanšu tirgiem. Vietne tika dibināta 1999. gadā, padarot to par vienu no vecākajām tiešsaistes tirdzniecības platformām, kā arī starp visvairāk cienītajām. Izmantojot vietni Binary.com, lietotāji var tirgoties ar svārstīguma indeksiem, valūtām, indeksiem un precēm. Tiešsaistes brokeris lepojas ar to, ka piedāvā elastīgākās cenas, kā arī visplašāko pieejamo produktu komplektu.

Binary.com ir cieši apņēmies ievērot augstus ētikas standartus un nodrošināt augstas kvalitātes tirdzniecības pieredzi. Tas ietver noguldījumu turēšanu uzticības kontā, kas ir atsevišķs, un nekad klienta noguldītos līdzekļus neizmanto citiem mērķiem.

Binary.com pilnīgs pārskats

Apmeklējiet vietni Binary.com

Lūdzu, ņemiet vērā: CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir liels risks ātri zaudēt naudu sviras dēļ. Tirgojot CFD, starp 74–89% privāto ieguldītāju kontu zaudē naudu. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Binary.com tika dibināts 1999. gada oktobrī. Brokerim nav parādu. Šobrīd tai ir vairāk nekā 200 darbuzņēmēju un darbinieku visā pasaulē, kā arī vairāk nekā miljons reģistrētu kontu. Platforma vidēji katru sekundi veic 20 darījumus 24 stundas diennaktī. Faktiski biroji atrodas Maltā un Malaizijā, un visa informācija un vietne ir pieejama ķīniešu, angļu, franču, vācu, itāļu, indonēziešu, portugāļu, poļu, spāņu, krievu, vjetnamiešu un taju valodā.

Binary.com galvenie fakti

Paredzams, ka šogad Binary.com aktīvā klientu bāze sasniegs vairāk nekā 100 000. Šogad tiek plānots, ka tiešsaistes brokerim būs vairāk nekā 197 miljoni darījumu, kas nozīmētu, ka kopš platformas izlaišanas platformā kopumā tika nopirkti un pārdoti vairāk nekā 789 miljoni līgumu. Tiek prognozēts, ka Binary.com šogad saražos vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru apgrozījumu, kas kopējam apgrozījumam kopš tā darbības sākuma būtu vairāk nekā 5,7 miljardi ASV dolāru. Paredzams, ka klientu izņemšana šogad sasniegs vairāk nekā 140 miljonus ASV dolāru. Pirms šī gada šis rādītājs bija gandrīz 500 miljoni USD. Binary.com arī paredz palielināt darbinieku skaitu trijos birojos, pateicoties pieaugošajam pieprasījumam pēc saviem pakalpojumiem un produktiem.

Binary.com licence un noteikumi

Klienti var atpūsties, zinot, ka Binary.com ir licencēta un regulēta Īrijā, Menas salā, Lielbritānijā un Maltā. Binary Group Ltd. pieder un pārvalda Binary.com. Klienti Apvienotajā Karalistē veic tirdzniecību, izmantojot Binary (IOM) Ltd, kā arī Binary Investments (Europe) Ltd. Menas salā esošie klienti veic tirdzniecību ar Binary (IOM) Ltd. ) Ltd, kā arī Binary Investments (Europe) Ltd. Citos pasaules reģionos klienti veic tirdzniecību, izmantojot Binary (CR) SA.

Turpmāko Binary.com meitasuzņēmumu kontrolakciju sabiedrība ir Binary Limited, kuras birojs ir reģistrēts 47 Esplanade, St Helier, Jersey, JE1 0BD, Normandijas salās. Binary Investments (Europe) Ltd adrese ir Mompalao Building, Suite 2, Tower Road, Msida MSD1825, Malta. Maltas finanšu pakalpojumu pārvalde reglamentē un licencē to kā 3. kategorijas ieguldījumu pakalpojumu sniedzēju ar licences numuru IS / 70156. Binary (C.R.) S.A. ir reģistrēta Kostarikā, bet Kostarikas finanšu sistēmā to nereglamentē un neuzrauga pārvaldes iestāde.

Licences un amp; Noteikumi

Binary (V) Ltd atrodas Govant Building, Port Vila, PO Box 1276, Vanuatu, Vanuatu Republikā, ar Vanuatu finanšu pakalpojumu komisijas licencēšanu un regulēšanu. Binary (BVI) Ltd adrese ir 2. stāvs, O’Neal Marketing Associates Building, Wickham’s Cay II, P.O. Box 3174, Road Town, Tortola VB1110, Britu Virdžīnu salas. To regulē un licencē Lielbritānijas Virdžīnu salu finanšu pakalpojumu komisija. Visbeidzot, Binary (FX) Ltd ir partijas Nr. F16 adrese, pirmais stāvs, Paragon Labuan, Jalan Tun Mustapha, 87000 Labuanas federālā teritorija, Malaizija. Labuanas finanšu pakalpojumu pārvalde regulē un licencē uzņēmumu veikt naudas brokeru biznesu ar licences numuru MB / 18/0024.

Binary.com vērtības

Binary.com viena no galvenajām vērtībām ir integritāte, domājot, ka uzņēmumam vienmēr jāizvēlas pareizā lieta. Tas attiecas arī uz klientu apkalpošanu ar pārredzamību un godīgumu, saziņu, izmantojot viegli saprotamu vienkāršu valodu, un līgumu nokārtošanu pēc grāmatas.

Brokeris vērtē arī komandas darbu, īpašu uzmanību pievēršot pozitīviem komandas spēlētājiem, kuri strādā kopā, lai viņi varētu sasniegt kopīgus mērķus un pārvarēt izaicinājumus. Binary.com augstu vērtē kompetenci, izvēloties strādāt ar talantīgiem un gudriem cilvēkiem, kā arī ar vēlmi paveikt lietas.

Visbeidzot, Binary.com uzmanība tiek pievērsta klientiem. Tas vienmēr klientus liek pirmajā vietā. Turklāt brokeris sevi velta tādu pakalpojumu un produktu radīšanai, kas šiem klientiem nodrošina vislabāko iespējamo tirdzniecības pieredzi.

Bināro grupu vēsture

Pirmais solis ceļā uz Binary grupas izveidi notika 1999. gadā, kad Honkongā dzīvojošais Žans Īvs Siro, riska ieguldījumu fondu pārvaldnieks un uzņēmējs, sāka Regent Markets. Viņš izveidoja metodes, sistēmas un algoritmus, kas nepieciešami, lai ieviestu finanšu derību sistēmu ar fiksētu koeficientu. Viņa mērķis bija attīstīt tirgu ar likmēm ar fiksētu likmi kā visvienkāršāko atvasinājumu līgumu veidu, lai regulāri ieguldītāji varētu veikt nelielas likmes. Tas bija revolucionāri, jo pirms Regent Markets bināros opcijas parasti tirgoja ar lielu daudzumu. 1999. gada oktobrī Regent Markets saņēma ieguldījumu tiešsaistes derību pakalpojumu sniegšanai tiešsaistē.

2000. gadā Regent Markets iesniedza patenta pieteikumu. Tā gada maijā tā reģistrēja nosaukumu BetOnMarkets un pārcēlās uz Maltu, lai iegūtu interneta derību licenci. Tīmekļa vietne sāka darboties, un uzņēmums ātri kļuva par fiksētu likmju finanšu derību tirgus līderi. 2004. gadā Regent Markets ieguva licenci Menas salā un sāka veidot savu programmēšanas centru Kiberjajā, Malaizijā. 2007. gadā uzņēmums saņēma ASV patentu par “derību sistēmu un metodi”. 2008. un 2009. gadā Regent Markets uzņēma galvenā konkurenta BetsforTraders klientu loku.

Binary.com vēsture

2011. gadā ASV reģistrēja divus jaunus patentus no Regent Markets. Tie ietvēra “datoru tirdzniecības sistēmu pielāgotu finanšu tirgus spekulāciju piedāvāšanai” un “datoru tirdzniecības sistēmu un metodi spekulācijām finanšu tirgū”. Neilgi pēc tam BetOnMarkets.com palielināja izmaksas līdz 100 000 USD, GBP, AUD un EUR. 2012. gadā uzņēmums sasniedza 1 miljarda USD apgrozījuma pagrieziena punktu kopš tā sākuma, un tā datu bāzē bija 400 000 klientu.

BetOnMarkets.com zīmola maiņa uz Binary.com notika 2013. gadā. Šīs izmaiņas notika, lai palīdzētu platformai attīstīties, jo tā strādāja, lai palielinātu savu tirgus daļu binārā tirdzniecībā. Tas notika arī tad, kad uzņēmums ieguva savu jauno atzīmi “Sharp Hinnat, Smart Trading”.

Turpmāk Binary.com turpināja augt, piedāvājot jaunas tirdzniecības metodes. Tas ietvēra jauno kartēšanas lietojumprogrammu un īstermiņa pieskārienu / bez pieskāriena tirdzniecību. Līdz 2014. gada vidum Binary.com bija vairāk nekā 130 000 jaunu ikdienas darījumu un vairāk nekā 100 miljoni vēsturisku darījumu. 2014. gads ir arī tad, kad Regent Markets pārdēvēja sevi par Binary Ltd, lai nodrošinātu nosaukuma vietnes un uzņēmuma nosaukuma atbilstību. Līdz 2014. gada beigām Binary.com bija vairāk nekā 800 000 klientu un tas sasniedza 2 miljardu ASV dolāru pavērsienu. Drīz pēc tam Binary.com sasniedza 1 miljonu lietotāju.

Pēc tam Binary saņēma Maltas finanšu pakalpojumu pārvaldes 3. kategorijas ieguldījumu pakalpojumu licenci. Apmēram tajā pašā laikā Binary Group atvēra biroju Tokijā, Binary KK, un sāka pieteikties attiecīgajām licencēm. Līdz 2015. gadam Binary.com katru dienu apstrādāja vairāk nekā miljonu darījumu. Pēc tam Binary.com ieviesa e-komercijas vietni, lai pārdotu firmas preces, kā arī Binary Bot – automātiskās tirdzniecības programmēšanas rīku, kas ļauj tirgotājiem vienkārši izveidot automatizētus tirdzniecības robotus. Līdz 2016. gadam Binary KK Japānā saņēma KLFB licenci kā 1. tipa finanšu instrumentu bizness, un Binary.com atvēra QSentral biroju Kualalumpurā. 2017. gadā tika pievienoti Bitcoin konti klientiem ārpus ES.

Binary.com maksas

Pateicoties Binary.com patentētajai cenu noteikšanas tehnoloģijai, klienti var baudīt tādas pašas atdeves likmes kā tirgotāji starpbanku tirgū. Tas nozīmē reāllaika cenas, kas tiek salīdzinātas ar starpbanku opciju tirgiem. Klientiem nav jārisina nekādas slēptās komisijas vai maksas. Viņi saņem arī vairāk nekā 100 procentu peļņu par vienkāršiem pieauguma / krituma līgumiem, kā arī atdevi virs 1000 procentiem par pieskārienu / bez pieskāriena un augstākiem / zemākiem darījumiem.

Binary.com dara visu iespējamo, lai klientiem būtu vienkārši tirgoties, kā viņi vēlas, neatkarīgi no viņu tirgus stratēģijas. Jūs varat tirgot visus galvenos indeksus, valūtas, izejvielu un svārstīguma indeksus. Veidojot tirdzniecību, izvēlieties tirdzniecības veidu, tirgu, tirdzniecības ilgumu (no 10 sekundēm līdz 365 dienām), streiku, šķēršļus un izmaksu (no 1 līdz 50 000 ASV dolāru).

Risku vadība

Tā kā ar binārām opcijām ir saistīts liels risks, Binary.com nodrošina, ka klienti pirms līguma pirkšanas skaidri zina gan iespējamo atlīdzību, gan iespējamo risku. Kad jūs izvēlaties izmaksu, sistēma automātiski aprēķina nepieciešamo likmi, kas jums nepieciešama līguma pirkšanai. Likme nekad nepalielināsies, tāpēc jūs riskēsiet tikai ar sākotnējo likmi. Lai vēl vairāk samazinātu risku, Binary.com ļauj pārdot līgumus pirms to termiņa beigām, lai samazinātu zaudējumus, saglabājot peļņu.

Binary.com vietnē ir arī īpaša sadaļa atbildīgai tirdzniecībai. Šeit tas ieskicē riskus, kas saistīti ar bināro opciju tirdzniecību, un sniedz ieteikumus atbildīgai tirdzniecībai. Tie ietver tikai tirdzniecību ar naudu, kuru varat atļauties izmantot, iesakot izmantot virtuālo naudas kontu, nekad netirgot, kad esat noguris vai reibumā, un ierobežot laimestus.

Binary.com papildus piedāvā iespēju noteikt tirdzniecības darbību ierobežojumus vai pašizslēgšanu. Jūs varat ierobežot sevi, pamatojoties uz summu, kuru varat tirgot vai zaudēt noteiktā laika posmā, atkarībā no laika, kuru varat tirgot vienas tiešsaistes sesijas laikā vai pat no vietnes uz noteiktu laiku. Tomēr sevis izslēgšanai nepieciešami vismaz seši mēneši. Jūs varat ierobežot sevi pa tālruni vai e-pastu.

Binary.com tirdzniecības platformas

Binary.com ir vienkārša un lietotājam draudzīga platforma, kas samazina jauno klientu mācīšanās līkni. Platforma ļauj viegli atrast ideālu tirdzniecību jebkuram tirgus stāvoklim un veikt tirdzniecību dažu sekunžu laikā. Izmantojot platformu, jūs varat uzraudzīt savu portfeli, izmantojot reāllaika informāciju. Platforma arī atvieglo darījumu pārdošanu, izmantojot tirgus cenas.

Papildus patentētajai platformai Binary.com ir plašs platformu klāsts, kas sadalīts sarakstos par tām, kas vislabāk piemērotas iesācējiem vai pieredzējušiem tirgotājiem. Tirgotāji iesācējiem var izmantot SmartTrader, kas ir galvenā bināro opciju tirdzniecības platforma ar lietotājam draudzīgu un vienkāršu tiešsaistes platformu. Ir arī Binary Binary Tick Trade App, kas paredzēta īpaši ātrai tirdzniecībai ceļā un ir pieejama Android ierīcēm. Vai arī FX binārām opcijām varat izmantot daudzbarjeru tirdzniecības platformu no Binary.com, Ladders.

Progresīvi tirgotāji vēlēsies stingri apsvērt iespēju izmantot MetaTrader 5, kas ir labi ievērots nozares standarts tirdzniecībai. Šī ir uzlabota daudzu aktīvu tirdzniecības platforma, kas nosaka bināro opciju, CFD un forex tirdzniecības globālo standartu, un tā ir pieejama vairākām ierīcēm. Ir arī binārs Webtrader, kas ir uzlabots bināro opciju tirdzniecības interfeiss, kas ļauj vienlaikus vērot tirgu un aktīvu kustības. Turklāt ir Binary Bot, velciet un nometiet botu izveides rīks, kas ļauj jums izveidot automatizētas tirdzniecības stratēģijas.

Meta tirgotājs

Binary.com atbalsta arī divas kartēšanas platformas, kas ļauj tirgotājiem izpētīt finanšu datus, kas attiecas uz viņu stratēģijām un potenciālajiem darījumiem, lai prognozētu tirgus kustības. TradeView for Binary.com piedāvā spēcīgu tehnisko analīzi un diagrammas, kā arī spēju analizēt tirgus, izmantojot pārklājumus, cenu joslas un rādītājus. SmartCharts nodrošina arī interaktīvu kartēšanu, ļaujot lietotājiem analizēt finanšu tirgus, izmantojot skaistas vizualizācijas un unikālus tirdzniecības rīkus, izmantojot intuitīvu, ātru saskarni.

Binary.com Webtrader platforma

Kā jau minēts, Binary.com Webtrader ir uzlabota tirdzniecības platforma. Šī platforma ir pilnībā pielāgojama, lai atbilstu jūsu personīgajām vēlmēm. Tam ir intuitīvs interfeiss, un tas ļauj vienkārši vienlaikus skatīties iecienītākos tirgus un aktīvus. Tas ļauj arī pārraudzīt vēsturiskos datus, tirdzniecības laikus, aktīvu indeksu un būtiskās diagrammas. Tirdzniecības saskarne ir pilna ekrāna un pielāgojama, tāpēc jūs izvēlaties ekrānā redzamo.

Tīmekļa tirgotājs

Platforma ir izturīga un droša, tāpēc tās lietošanas laikā nav bažu par informācijas vai līdzekļu drošību. Varat tam viegli piekļūt, izmantojot izvēlēto tīmekļa pārlūkprogrammu vienā no 13 dažādām valodām. Ir arī daudzas pielāgojamas funkcijas, tostarp aktīvu kārtošana un ielāde, diagrammas un papildu resursi, kā vēlaties.

Atzīmējiet tirdzniecības lietotni

Binary.com Tick Trade App ir lieliski piemērota tirgotājiem iesācējiem, kuri vēlas, lai viņi varētu tirgot savas binārās opcijas, atrodoties ceļā vai izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Saskarne ir gluda un atsaucīga, ļaujot ātri izvēlēties tirdzniecības preferences. Jūs varat izvēlēties tirgu un bāzes aktīvu, ieskaitot svārstīguma indeksu aktīvus un forex valūtu pārus. Izmantojiet lietojumprogrammu, lai norādītu izvēlēto bināro darījumu veidu, piemēram, augšup / lejup vai ciparu atbilstību / atšķirības. Izmantojot lietotni, jūs arī iestatāt tirdzniecības tempu no piecām līdz 10 ērcēm. Visbeidzot, izvēlieties summu, kuru vēlaties likmei vai izmaksai, lai jūs varētu kontrolēt risku, lai apmierinātu savas vajadzības. Šī lietojumprogramma atbalsta angļu, indonēziešu un daudzas citas valodas. Tomēr tas nav pieejams katrā valstī.

Binārais bot

Kā jau iepriekš minēts, Binary Bot ir programmēšanas rīks, kas palīdz atšķirt Binary.com no konkurentiem. Šis rīks ļauj jums izveidot tirdzniecības lietotni, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, kuru Binary.com salīdzina ar finierzāģa aizpildīšanu. Jūs varat izmantot šo rīku, lai izveidotu tik daudz bināro opciju tirdzniecības robotu, cik vēlaties, padarot algoritmus neticami sarežģītus vai pieturoties pie vienkāršām formulām. Papildus robotu izveidei savai lietošanai, jūs varat gūt papildu peļņu, pārdodot savus robotus Binary.com veikalā citiem tirgotājiem. Katru reizi, kad tirgotājs iegādājas jūsu robotu, jūs saņemat 80 procentus no pārdošanas ieņēmumiem.

Binārais bot

Demonstrācijas konts

Binary.com klientiem nodrošina virtuālās naudas kontu, kas kalpo kā demonstrācijas konts. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu klientiem pilnveidot savas prasmes un pierast pie binārās tirdzniecības, pirms viņi riskē ar reālu naudu. Kad esat pieteicies, lapas augšējā labajā stūrī jebkurā laikā varat viegli pārslēgties starp virtuālās naudas un reālās naudas kontiem. Šī funkcija ļauj arī izmēģināt jaunas stratēģijas.

Maksājuma veidi

Binary.com ne tikai uzskaita savas maksāšanas metodes, bet arī detalizēti norāda, kuras valūtas ir piemērojamas katrai metodei, minimālo un maksimālo noguldījumu un izmaksu, kā arī noguldījumu un izņemšanas apstrādes laiku. Daudziem maksājuma veidiem ir arī ātri sagatavoti PDF faili, kas parāda darbības, kas jāveic, lai veiktu depozītu vai izmaksu.

Bankas pārskaitījumi un naudas pārskaitījumi ir pieejami USD, GBP, EUR un AUD. Internetbankas pārskaitījumi ir pieejami par USD, GBP vai EUR. Turklāt Pay Sec ir pieejams par USD. Jūs varat arī izmantot Visa vai Mastercard debetkarti vai kredītkarti USD, GBP, EUR vai AUD. Atbalstītie e-maki ietver FasaPay, Perfect Money, Skrill / Moneybookers, Neteller, WebMoney, Qiwi, PaySafeCard un Yandex, un katrs no tiem darbojas noteiktās valūtās. Kriptovalūtas finansēšanas metodes ietver Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum un Litecoin.

Noguldījumi & Izstāšanās

Lai veiktu depozītu, vispirms piesakieties savā Binary.com kontā. No turienes navigācijas joslā dodieties uz cilni “Kase”. Pēc tam varat izvēlēties “Depozīts” vai “Izņemšana”. Tiks parādīts iemaksu vai izmaksu metožu saraksts. Izvēlieties atbilstošo un aizpildiet nepieciešamo informāciju. Procesa pabeigšanai jābūt diezgan vienkāršai.

Kā tirgoties vietnē Binary.com

Sākot tirdzniecību, jūs pamanīsit, ka tirdzniecības ekrāns ļauj pilnībā pielāgot savu pozīciju. Šīs sadaļas augšpusē jūs redzēsiet nolaižamo izvēlni, kas ļauj jums izvēlēties savu tirgu, ar nolaižamo izvēlni tirdzniecības veidam tieši pa labi no tā un mini diagrammu ar vērtību pa labi no to.

Tirgus izvēle

Zem šīm funkcijām pamanīsit veidlapu, kuru aizpildīsit tirdzniecībai. Augšējā rinda ļauj jums izvēlēties ilgumu, aizpildot vērtību un izmantojot nolaižamo izvēlni, lai pielāgotu, vai tas notiek dienās vai citā laika mērā. Tieši zem šī ir vieta, kur aizpildīt savu augsto barjeru, ar vietu zemai barjerai tieši zem tās. Zem tā jūs varat izvēlēties izmaksu, ieskaitot valūtu un vienību skaitu.

Pasūtījuma noformēšana

Binary.com ietver divvirzienu cenas. Tas nozīmē, ka, pielāgojot jebkurus parametrus savai tirdzniecībai, tirdzniecības cena uzreiz mainīsies. Tas ļauj jums reāllaikā redzēt savu daļu un ļauj Binary.com turpināt savu mērķi nodrošināt pārredzamu cenu noteikšanu, parādot abas tirdzniecības puses. Kad esat gatavs veikt darījumu, noklikšķiniet uz “Pirkt”.

Tiklīdz jūs to darīsit, jūsu darījums parādīsies jūsu kontā, cenai atjaunojoties reāllaikā. Jūsu kontā ir detalizēta informācija par tirdzniecības specifiku un to, kad noslēdzāt līgumu, kā arī pirkuma cena un jaunākā cena. Varat arī noklikšķināt uz “Skatīt”, lai sīkāk apskatītu pašreizējos darījumus. Atcerieties, ka ir iespējams pārdot līgumu pirms termiņa beigām, lai saglabātu peļņu vai samazinātu zaudējumus.

Izglītība jaunajiem tirgotājiem

Tā kā Binary.com ir paredzēts, lai pievilinātu visu līmeņu tirgotājus, brokeris savā vietnē piedāvā visu sadaļu “Sākt darbu”. Šeit jūs atradīsit detalizētus paskaidrojumus un rakstus, kas saistīti ar binārajām opcijām, atskatīšanos un MetaTrader 5. Sadaļā par binārajām opcijām ir vienkārša definīcija, kā arī glosārijs un padziļināti apskatīti bināro opciju veidi, kā ar tām tirgoties. darījumu veidi un tirgu klāsts.

Sadaļā par pārskatīšanu ir ietverta definīcija un apraksts ar trīs veidu pārskatiem, kurus piedāvā Binary.com. MetaTrader 5 sadaļā ir daudz vairāk informācijas, jo tajā ir sadaļas par visiem tirdzniecības veidiem, kurus varat veikt, izmantojot platformu, ieskaitot binārās opcijas, CFD un forex. Katram forex, kriptovalūtai, CFD un metālam varat apskatīt, kāda ir šī aktīva tirdzniecība, kā ar to tirgoties, šī aktīva maržas politiku un līguma specifikācijas. Pēc tam ir sadaļa par binārajām opcijām ar MT5, ieskaitot ievadu un to, kā šīs binārās opcijas tirgot platformā.

Izglītības rīki

Tirgus analīze

Binary.com sniedz ikdienas pārskatu ar attiecīgām ziņām no visas pasaules, konkrētu informāciju par populārāko valūtu pāru nesenajām kustībām, gaidāmajiem dienas notikumiem, kas var ietekmēt tirdzniecību, un tirdzniecības ideju. Brokeris piedāvā arī iknedēļas tirgus atjauninājumus un iknedēļas tirdzniecības signālus, no kuriem pēdējie parādās, izmantojot profesionāla tirgotāja un diagrammu eksperta videoklipus..

Izglītības rīki

Apmeklējot Binary.com akadēmiju tās vietnē, jūs atradīsit papildu izglītības rīkus un resursus. Sadaļā Videoklipi varat apskatīt dažādas video pamācības un tīmekļa semināra videoklipus ar tādām tēmām kā “Ievads MetaTrader 5”, “Pirkšana no tirgus” un “MetaTrader 5 Android / iOS”. Tur ir arī videoklipi, kas parāda, kā izmantot Binary.com. Šajā lapā ir arī saites uz Binary TV, Commodities Corner (arhīvu), tīmekļa semināru un iknedēļas tirdzniecības signālu videoklipiem..

akadēmija

Reģistrēties tīmekļa semināriem no Binary.com līdzautoriem ar plašu pieredzi no visas pasaules ir pilnīgi bez maksas. Tīmekļa semināri ietver visu prasmju līmeņu tēmas, tostarp “Kā tirgoties ar sudrabu” un “Kā tirgot Forex uz MT5”. Gaidāmos tīmekļa seminārus varat skatīt lapā Notikumi. Preču stūrī ir tiešraides ziņas par precēm, tostarp informācija par tirdzniecības struktūru identificēšanu, izmantojot tehnisko analīzi. Binārais TV informē jūs par tendencēm un galvenajiem jaunumiem visā finanšu tirgū.

Turklāt Binary.com piedāvā virkni e-grāmatu, tostarp bezmaksas lejupielādējamu tirdzniecības rokasgrāmatu. Katrā e-grāmatā ir norādīts ideāls tirgotāja pieredzes līmenis saturam, un jūs varat atrast tādas tēmas kā “Viedās tirdzniecības noslēpumi”. Jūs varat arī bez maksas izlasīt Džima Melona pasaules tirgu analīzi.

Binary.com API

Binary.com ir arī API, kas ļauj izstrādātājiem izveidot tirdzniecības saskarnes un lietojumprogrammas, kas mijiedarbojas ar Binary.com sistēmu. API atbalsta lielāko daļu lasīšanas un rakstīšanas metožu, un jūs varat ieteikt papildinājumus, izmantojot izstrādātāju forumu.

Vai Binary.com ir drošs?

Tā kā Binary.com ir reglamentēts un licencēts vairākās jurisdikcijās, tam jāatbilst augsta līmeņa standartiem, kas nodrošina klientu līdzekļu un personiskās informācijas aizsardzību. Turklāt Binary.com nošķir klientu līdzekļus, nodrošinot to drošību licencētās finanšu iestādēs. Visa kredītkartes informācija nonāk tieši Visa vai Mastercard tīklā ar jaunāko SSL šifrēšanas versiju, ievērojot bankas politikas.

Binary.com klientiem papildus piedāvā dažādus konta drošības ieteikumus, tostarp divu faktoru autentifikācijas iespējošanu, kases bloķēšanas paroles iestatīšanu, Cloudflare DNS lietošanu, spēcīgas paroles iestatīšanu, pārlūkprogrammas atjaunināšanu, antivīrusu programmatūras lietošanu, jaunāko pieteikšanos uzraudzību un nekad koplietojot konta informāciju.

Vai tas ir drošs?

Binary.com arī skaidri izklāsta savu drošības un privātuma politiku, tostarp atbilstību vispārējam datu aizsardzības regulējumam un citiem piemērojamiem datu aizsardzības likumiem. Binary.com izmanto personisko informāciju, lai klientus apstiprinātu kā likumīgus konta īpašniekus un pareizos saņēmējus izņemšanas maksājumiem, kā arī darījumu apstrādei. Visa personiskā informācija tiek glabāta ar pienācīgu rūpību, saskaņā ar likumu to apstrādājot tikai nepieciešamiem vai atļautiem mērķiem.

Konkurenti

Binary.com konkurē ar mūsu līdzīgajiem brokeriem, kuri jau iepriekš ir iekļāvušies, šādi:

 • Plus500
 • AVATrade
 • IQ variants
 • 24options
 • ExpertOption
 • Vantage FX
 • Forex.com
 • Pepperstone
 • ETX Capital
 • NordFX
 • Pilsētas indekss

Saistītā programma

Binary.com ir saistīta programma, kas ļauj dalībniekiem nopelnīt komisijas, izmantojot jaunu klientu nodošanu. Pievienoties filiāļu programmai ir bez maksas. Jums vienkārši jāaizpilda pieteikums, jāizvēlas komisijas plāns un jāgaida, kamēr Binary.com apstiprinās jūsu pieteikumu. Filiāles saņem unikālas filiāļu saites, kā arī novirzīšanas rīkus, lai palīdzētu viņiem nopelnīt komisijas. Saistītajiem uzņēmumiem ir īpašs atbalsts, un maksājumi vienmēr tiek veikti savlaicīgi.

Binary.com ir arī Iepazīšanās brokera (IB) programma, kas ļauj dalībniekiem nopelnīt komisijas par tirdzniecības aktivitātēm no klientiem, kurus viņi atsaucas uz Beta.com platformu MetaTrader 5. Lai sāktu, vienkārši aizpildiet pieteikuma veidlapu, ja vēl neesat filiāle; filiāles var vienkārši nosūtīt e-pastu. Pēc tam jūs saņemat novirzīšanas rīkus un filiāļu saites, kas ir unikālas tikai jums. Kad norādītais klients tirgojas ar CFD un forex Binary.com MT5 platformā, jūs saņemat komisiju, pamatojoties uz skaidru komisijas struktūru.

Balvas

2007. gadā Binary.com priekštecis BetOnMarkets.com ieguva Shares Magazine UK balvu “Labākais fiksēto izredžu finanšu tirdzniecības nodrošinātājs”. Ar šo balvu vietne tika atzīta par drošu, ātru un uzticamu tirdzniecību visiem prasmju līmeņiem. Neilgi pēc tam Financial Times un Investors Chronicle UK piešķīra uzņēmumam titulu “Labākais fiksēto likmju finanšu nodrošinātājs”.

BetOnMarkets.com 2008. gadā atkārtoja savu akciju žurnāla Lielbritānijā godu būt “labākajam fiksētās likmes finanšu tirdzniecības nodrošinātājam”. Šogad uzņēmums nopelnīja arī Investors Chronicle balvu par labāko klientu komunikācijas firmu. 2009. gadā tika pasniegtas vēl vairāk balvu, tostarp “Gada finanšu derību operators” no eGaming Review un “Best Fixed-Odds Financial Trading Provider” no Shares Magazine UK.

Balvas turpinājās, un 2011. gadā Trade2Win apbalvoja uzņēmumu ar sudraba balvu “Labākais fiksēto likmju starpnieks”. Pēc tam tā ieguva Global Banking and Finance Review titulu “Labākā fiksēto likmju firma 2012”. 2015. gada EGR operatoru balvu pasniegšanas ceremonijas laikā Londonā Binary.com nopelnīja pirmo balvu finanšu derību operatora kategorijā. Tam sekoja “Best Binary Options Broker” gods 16. ikgadējā MENA starptautiskajā finanšu konferencē un izstādē Dubaijā. Online Personal Wealth Awards 2017 laikā investori balsoja par to, lai Binary.com tiktu nosaukts par “labāko bināro iespēju brokeri”.

Secinājums

Binary.com ir pasaules līderis bināro opciju jomā un bija pirmais uzņēmums, kas piedāvāja daudzus īpašus darījumu veidus. Uzņēmumam ir arī vairāki patenti, parādot savu inovāciju vēsturi.

Binary.com ļauj jums veikt tirdzniecību vienā no vairākām platformām un piedāvā izglītības un analīzes rīkus, kas palīdzēs to piesaistīt visiem pieredzes līmeņiem. Tīmekļa tirgotāja saskarne ir labi izstrādāta un viegli lietojama. Iesācējiem vajadzētu viegli spēt iegūt ātrumu, izmantojot vietnē plašo izglītības materiālu klāstu..

Binary.com ir sena un labi izveidota reputācija, kas pastāv jau kopš 2000. gada. Aplūkojot klientu atsauksmes tiešsaistē, mēs atradām dažas lietotāju sūdzības, taču tas ir tipiski un nekas neparasts šāda veida brokeriem. Gandrīz katram brokerim ir daži neapmierināti klienti.

Vietnei ir maza depozīta prasība jaunajiem klientiem, un jums ir iespēja vispirms izmantot demonstrācijas kontu ar 10 000 ASV dolāru, lai jūs varētu pilnībā pārbaudīt platformu, pirms veicat saistības ar īstas naudas kontu..

Normatīvo ierobežojumu dēļ šis brokeris nav pieejams klientiem, kuru atrašanās vieta ir ASV.

Apmeklējiet vietni Binary.com

Lūdzu, ņemiet vērā: CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir liels risks ātri zaudēt naudu sviras dēļ. Tirgojot CFD, starp 74–89% privāto ieguldītāju kontu zaudē naudu. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Binary.com

src = “~ images \ iesācējiem-guide-to-binarycom-complete-review.gif”

alt = “Binary.com apskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

 • Laba tirdzniecības platforma
 • Daudz aktīvu
 • Ilga vēsture & Labi izveidota
 • Regulēts brokeris
 • Demonstrācijas konti

Cons

 • Nav reģistrēšanās bonusa
 • ASV nav pieņemts

Apmeklējums {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Binary.com","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 11 \ /binary-com-review.gif","apraksts":"Binary.com ir tirdzniecības platforma, kas paredzēta bināro opciju piedāvāšanai no dažādiem pasaules finanšu tirgiem. Vietne tika dibināta 1999. gadā, padarot to par vienu no vecākajām tiešsaistes tirdzniecības platformām, kā arī starp viscienījamākajām platformām. Izmantojot vietni Binary.com, lietotāji var tirgoties ar svārstīguma indeksiem, valūtām, indeksiem un precēm. Tiešsaistes brokeris…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.60"},"nosaukums":"Binary.com","reviewBody":"Binary.com ir tirdzniecības platforma, kas paredzēta bināro opciju piedāvāšanai no dažādiem pasaules finanšu tirgiem. Vietne tika dibināta 1999. gadā, padarot to par vienu no vecākajām tiešsaistes tirdzniecības platformām, kā arī starp viscienījamākajām platformām. Izmantojot vietni Binary.com, lietotāji var tirgoties ar svārstīguma indeksiem, valūtām, indeksiem un precēm. Tiešsaistes brokeris lepojas ar to, ka piedāvā elastīgākās cenas, kā arī visplašāko pieejamo produktu komplektu. \ R \ n \ r \ nBinary.com ir cieši apņēmusies ievērot augstus ētikas standartus un nodrošināt augstas kvalitātes tirdzniecības pieredzi. Tas ietver noguldījumu turēšanu uzticības kontā, kas ir atsevišķs, un nekad klienta noguldītos līdzekļus neizmanto citam mērķim. \ R \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet Binary.com \ r \ nLūdzu, ņemiet vērā: CFD ir sarežģīti instrumenti, un tie nāk ar liels risks strauji zaudēt naudu sviras dēļ. Tirgojot CFD, starp 74–89% privāto ieguldītāju kontu zaudē naudu. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku. \ R \ n \ r \ nBinary.com tika dibināta 1999. gada oktobrī. Brokerim nav parādu. Šobrīd tai ir vairāk nekā 200 darbuzņēmēju un darbinieku visā pasaulē, kā arī vairāk nekā miljons reģistrētu kontu. Platforma vidēji veic 20 darījumus katrā sekundē, 24 \ / 7. Faktiski biroji atrodas Maltā un Malaizijā, un visa informācija un vietne ir pieejama ķīniešu, angļu, franču, vācu, itāļu, indonēziešu, portugāļu, poļu, spāņu, krievu, vjetnamiešu un taju valodā. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nŠajā gadā Binary.com aktīvā klientu bāze ir sagaidāma vairāk nekā 100 000. Šogad tiek plānots, ka tiešsaistes brokerim būs vairāk nekā 197 miljoni darījumu, kas nozīmētu, ka kopš platformas izlaišanas platformā kopumā tika nopirkti un pārdoti vairāk nekā 789 miljoni līgumu. Tiek prognozēts, ka Binary.com šogad saražos vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru apgrozījumu, kas kopējam apgrozījumam kopš tā darbības sākuma būtu vairāk nekā 5,7 miljardi ASV dolāru. Paredzams, ka klientu izņemšana šogad sasniegs vairāk nekā 140 miljonus ASV dolāru. Pirms šī gada šis rādītājs bija gandrīz 500 miljoni USD. Binary.com arī sagaida, ka palielināsies personāls trīs birojos, pateicoties pieaugošajam pieprasījumam pēc tā pakalpojumiem un produktiem. \ R \ nBinary.com licence un noteikumi \ r \ nKlienti var būt mierīgi, zinot, ka Binary.com ir licencēts un regulēts Īrija, Menas sala, Lielbritānija un Malta. Binary Group Ltd. pieder un pārvalda Binary.com. Klienti Apvienotajā Karalistē veic tirdzniecību, izmantojot Binary (IOM) Ltd, kā arī Binary Investments (Europe) Ltd. Menas salā esošie klienti veic tirdzniecību ar Binary (IOM) Ltd starpniecību. Tie, kas atrodas Eiropas Savienībā, izņemot Apvienotās Karalistes tirdzniecību, izmantojot Binary (Eiropa) ) Ltd, kā arī Binary Investments (Europe) Ltd. Citos pasaules reģionos klienti tirgo, izmantojot Binary (CR) SA \ r \ n \ r \ nŠādu Binary.com meitasuzņēmumu kontrolakciju sabiedrība ir Binary Limited, kas birojs ir reģistrēts 47 Esplanade, St Helier, Jersey, JE1 0BD, Normandijas salās. Binary Investments (Europe) Ltd adrese ir Mompalao Building, Suite 2, Tower Road, Msida MSD1825, Malta. Maltas finanšu pakalpojumu pārvalde reglamentē un licencē to kā 3. kategorijas ieguldījumu pakalpojumu sniedzēju ar licences numuru IS \ / 70156. Binary (CR) SA ir reģistrēta Kostarikā, bet Kostarikas finanšu sistēmā to nereglamentē un neuzrauga pārvaldes iestāde. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinary (V) Ltd atrodas Govantā Ēka, Port Vila, PO Box 1276, Vanuatu, Vanuatu Republika, ar Vanuatu finanšu pakalpojumu komisijas licencēšanu un regulējumu. Binary (BVI) Ltd adrese ir 2. stāvā, O \ u2019Neal Marketing Associates Building, Wickham Cay II, P.O. Box 3174, Road Town, Tortola VB1110, Britu Virdžīnu salas. To regulē un licencē Lielbritānijas Virdžīnu salu finanšu pakalpojumu komisija. Visbeidzot, Binary (FX) Ltd ir partijas Nr. F16 adrese, pirmais stāvs, Paragon Labuan, Jalan Tun Mustapha, 87000 Labuanas federālā teritorija, Malaizija. Labuanas finanšu pakalpojumu pārvalde regulē un licencē uzņēmumu veikt naudas starpniecības biznesu ar licences numuru MB \ / 18 \ / 0024. \ R \ nBinary.com vērtības \ r \ n \ r \ nBinary.com ir integritāte kā viena no tās pamatvērtības ar domu, ka uzņēmumam vienmēr jāizvēlas pareizais. Tas attiecas arī uz klientu apkalpošanu ar pārredzamību un godīgumu, saziņu, izmantojot viegli saprotamu vienkāršu valodu, un līgumu nokārtošanu pēc grāmatas. \ R \ n \ r \ nBrokeris arī augstu vērtē komandas darbu, uzsverot pozitīvus komandas spēlētājus, kas strādā kopā lai viņi varētu sasniegt kopīgus mērķus un pārvarēt izaicinājumus. Binary.com augstu vērtē kompetenci, izvēloties strādāt ar talantīgiem un gudriem cilvēkiem, kā arī ar vēlmi paveikt lietas. \ R \ n \ r \ nVisbeidzot, Binary.com uzmanība tiek pievērsta klientiem. Tas vienmēr klientus liek pirmajā vietā. Turklāt brokeris sevi velta tādu pakalpojumu un produktu radīšanai, kas šiem klientiem nodrošina vislabāko iespējamo tirdzniecības pieredzi. \ R \ nBinārā grupas vēsture \ r \ nPirmais solis ceļā uz binārā grupas izveidi notika 1999. gadā, kad Honkongā dzīvojošais Žans -Yves Sireau, riska ieguldījumu fondu pārvaldnieks un uzņēmējs, sāka Regent Markets. Viņš izveidoja metodes, sistēmas un algoritmus, kas nepieciešami, lai ieviestu finanšu derību sistēmu ar fiksētu koeficientu. Viņa mērķis bija attīstīt tirgu ar likmēm ar fiksētu likmi kā visvienkāršāko atvasinājumu līgumu veidu, lai regulāri ieguldītāji varētu veikt nelielas likmes. Tas bija revolucionāri, jo pirms Regent Markets bināros opcijas parasti tirgoja ar lielu daudzumu. 1999. gada oktobrī Regent Markets saņēma ieguldījumu tiešsaistes derību pakalpojumu sniegšanai tiešsaistē. \ R \ n \ r \ n 2000. gadā Regent Markets iesniedza patenta pieteikumu. Tā gada maijā tā reģistrēja nosaukumu BetOnMarkets un pārcēlās uz Maltu, lai iegūtu interneta derību licenci. Tīmekļa vietne sāka darboties, un uzņēmums ātri kļuva par fiksētu likmju finanšu derību tirgus līderi. 2004. gadā Regent Markets ieguva licenci Menas salā un sāka veidot savu programmēšanas centru Kiberjajā, Malaizijā. 2007. gadā uzņēmums saņēma ASV patentu par derību sistēmu un metodi. \ U201d. 2008. un 2009. gadā Regent Markets uzņēma galvenā konkurenta BetsforTraders klientu bāzi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n2011 ASV reģistrēja divus jaunus patentus no Regent Markets. Tie ietvēra datoru tirdzniecības sistēmu, lai piedāvātu pielāgotas finanšu tirgus spekulācijas, un datoru tirdzniecības sistēmu un metodi spekulācijām finanšu tirgū. Neilgi pēc tam BetOnMarkets.com palielināja izmaksas līdz 100 000 USD, GBP, AUD un EUR . 2012. gadā uzņēmums sasniedza 1 miljarda USD apgrozījuma pagrieziena punktu kopš tā sākuma, un tā datu bāzē bija 400 000 klientu. \ R \ n \ r \ nBetOnMarkets.com zīmola maiņa uz Binary.com notika 2013. gadā. Šīs izmaiņas notika lai palīdzētu platformai attīstīties, strādājot, lai palielinātu savu tirgus daļu binārā tirdzniecībā. Tas notika arī tad, kad uzņēmums ieguva savu jauno atzīmi \ u201cSharp cenas, viedā tirdzniecība. \ U201d \ r \ n \ r \ nNo turienes Binary.com turpināja augt, piedāvājot jaunas tirdzniecības metodes. Tas ietvēra jauno kartēšanas lietojumprogrammu un īstermiņa pieskārienu \ / bez pieskāriena tirdzniecību. Līdz 2014. gada vidum Binary.com bija vairāk nekā 130 000 jaunu ikdienas darījumu un vairāk nekā 100 miljoni vēsturisku darījumu. 2014. gads ir arī tad, kad Regent Markets pārdēvēja sevi par Binary Ltd, lai nodrošinātu nosaukuma vietnes un uzņēmuma nosaukuma atbilstību. Līdz 2014. gada beigām Binary.com bija vairāk nekā 800 000 klientu un tas sasniedza 2 miljardu ASV dolāru pavērsienu. Drīz pēc tam Binary.com nokļuva 1 miljonā lietotāju. \ R \ n \ r \ nTad sekoja Binary, kurš no Maltas finanšu pakalpojumu pārvaldes saņēma 3. kategorijas ieguldījumu pakalpojumu licenci. Apmēram tajā pašā laikā Binary Group atvēra biroju Tokijā, Binary KK, un sāka pieteikties attiecīgajām licencēm. Līdz 2015. gadam Binary.com katru dienu apstrādāja vairāk nekā miljonu darījumu. Pēc tam Binary.com ieviesa e-komercijas vietni, lai pārdotu firmas preces, kā arī Binary Bot – automātiskās tirdzniecības programmēšanas rīku, kas ļauj tirgotājiem vienkārši izveidot automatizētus tirdzniecības robotus. Līdz 2016. gadam Binary KK Japānā saņēma KLFB licenci kā 1. tipa finanšu instrumentu bizness, un Binary.com atvēra QSentral biroju Kualalumpurā. 2017. gadā tika pievienoti Bitcoin konti klientiem ārpus ES. \ R \ nBinary.com nodevas \ r \ nPateicoties Binary.com patentētajai cenu noteikšanas tehnoloģijai, klienti var baudīt tādas pašas atdeves likmes kā tirgotāji starpbanku tirgū. . Tas nozīmē reāllaika cenas, kas tiek salīdzinātas ar starpbanku opciju tirgiem. Klientiem nav jārisina nekādas slēptās komisijas vai maksas. Viņi arī saņem atdevi vairāk nekā 100 procentu apmērā par vienkāršiem pieauguma / krituma līgumiem, kā arī atdevi virs 1000 procentiem par pieskārienu \ / bez pieskāriena un augstāku \ / zemāku darījumu. vislabāk, lai klientiem būtu vienkārši tirgoties, kā viņi vēlas, neatkarīgi no viņu tirgus stratēģijas. Jūs varat tirgot visus galvenos indeksus, valūtas, izejvielu un svārstīguma indeksus. Izveidojot tirdzniecību, izvēlieties tirdzniecības veidu, tirgu, tirdzniecības ilgumu (no 10 sekundēm līdz 365 dienām), streiku, šķēršļus un izmaksu (no 1 līdz 50 000 ASV dolāru). \ R \ nRiska pārvaldība \ r \ n \ r \ nTā kā ar binārajām opcijām ir saistīts liels risks, Binary.com nodrošina, ka klienti pirms līguma pirkšanas skaidri zina gan iespējamo atlīdzību, gan iespējamo risku. Kad jūs izvēlaties izmaksu, sistēma automātiski aprēķina nepieciešamo likmi, kas jums nepieciešama līguma pirkšanai. Likme nekad nepalielināsies, tāpēc jūs riskēsiet tikai ar sākotnējo likmi. Lai vēl vairāk samazinātu risku, Binary.com ļauj pārdot līgumus pirms to termiņa beigām, lai samazinātu zaudējumus, vienlaikus saglabājot peļņu. \ R \ n \ r \ nBinary.com vietnē ir arī īpaša sadaļa atbildīgai tirdzniecībai. Šeit tas ieskicē riskus, kas saistīti ar bināro opciju tirdzniecību, un sniedz ieteikumus atbildīgai tirdzniecībai. Tie ietver tikai tirdzniecību ar naudu, kuru varat atļauties izmantot, iesakot izmantot virtuālo naudas kontu, nekad netirgot, kad esat noguris vai ir pakļauts ietekmei, un ierobežot savus laimestus. \ R \ n \ r \ nBinary.com papildus piedāvā iespēju noteikt tirdzniecības darbību ierobežojumus vai pašizslēgšanu. Jūs varat ierobežot sevi, pamatojoties uz summu, kuru varat tirgot vai zaudēt noteiktā laika posmā, atkarībā no laika, kuru varat tirgot vienas tiešsaistes sesijas laikā vai pat no vietnes uz noteiktu laiku. Tomēr sevis izslēgšanai nepieciešami vismaz seši mēneši. Jūs varat ierobežot sevi, izmantojot tālruni vai e-pastu. \ R \ nBinary.com tirdzniecības platformām \ r \ n \ r \ nBinary.com ir vienkārša un lietotājam draudzīga platforma, kas samazina jaunu klientu mācīšanās līkni. Platforma ļauj viegli atrast ideālu tirdzniecību jebkuram tirgus stāvoklim un veikt tirdzniecību dažu sekunžu laikā. Izmantojot platformu, jūs varat uzraudzīt savu portfeli, izmantojot reāllaika informāciju. Platforma arī atvieglo darījumu pārdošanu, izmantojot tirgus cenas. \ R \ n \ r \ nPapildus patentētajai platformai, Binary.com ir plašs platformu klāsts, kas sadalīts sarakstos par tām, kas vislabāk piemērotas iesācējiem vai progresīvi tirgotāji. Tirgotāji iesācējiem var izmantot SmartTrader, kas ir galvenā bināro opciju tirdzniecības platforma ar lietotājam draudzīgu un vienkāršu tiešsaistes platformu. Ir arī Binary Binary Tick Trade App, kas paredzēta īpaši ātrai tirdzniecībai ceļā un ir pieejama Android ierīcēm. Vai arī FX binārajām opcijām varat izmantot daudzbarjeru tirdzniecības platformu no Binary.com, Ladders. \ R \ n \ r \ nPapildus tirgotāji vēlēsies stingri apsvērt iespēju izmantot MetaTrader 5, kas ir labi ievērots nozares standarts tirdzniecībai. Šī ir uzlabota daudzu aktīvu tirdzniecības platforma, kas nosaka bināro opciju, CFD un forex tirdzniecības globālo standartu, un tā ir pieejama vairākām ierīcēm. Ir arī binārs Webtrader, kas ir uzlabots bināro opciju tirdzniecības interfeiss, kas ļauj vienlaikus vērot tirgu un aktīvu kustības. Turklāt ir Binary Bot, velciet un nometiet botu izveides rīks, kas ļauj jums izveidot automatizētas tirdzniecības stratēģijas. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinary.com atbalsta arī divas kartēšanas platformas, kas ļauj tirgotājiem izpētīt finanšu datus, kas attiecas uz viņu stratēģijām un potenciālajiem darījumiem, lai prognozētu tirgus kustības. TradeView for Binary.com piedāvā spēcīgu tehnisko analīzi un diagrammu veidošanu, kā arī spēju analizēt tirgus, izmantojot pārklājumus, cenu joslas un rādītājus. SmartCharts nodrošina arī interaktīvu kartēšanu, ļaujot lietotājiem analizēt finanšu tirgus ar skaistām vizualizācijām un unikāliem tirdzniecības rīkiem, izmantojot intuitīvu, ātru saskarni. \ R \ nBinary.com Webtrader Platform \ r \ n \ r \ nKā jau minēts, Binary.com Webtrader ir uzlabota tirdzniecības platforma. Šī platforma ir pilnībā pielāgojama, lai atbilstu jūsu personīgajām vēlmēm. Tam ir intuitīvs interfeiss, un tas ļauj vienkārši skatīties iecienītos tirgus un aktīvus vienlaikus. Tas ļauj arī uzraudzīt vēsturiskos datus, tirdzniecības laikus, aktīvu indeksu un būtiskās diagrammas. Tirdzniecības saskarne ir pilna ekrāna un pielāgojama, tāpēc jūs izvēlaties ekrānā redzamo. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPlatforma ir izturīga un droša, tāpēc nav šaubu par vietnes drošību informāciju vai līdzekļus, to izmantojot. Varat tam viegli piekļūt, izmantojot izvēlēto tīmekļa pārlūkprogrammu vienā no 13 dažādām valodām. Ir arī daudzas pielāgojamas funkcijas, tostarp aktīvu kārtošana un iekraušana, diagrammu veidošana un papildu resursi, kā vēlaties. \ R \ nIzvēlieties Tirdzniecības lietotni \ r \ nBiļešu tirdzniecības birža Binary.com ir lieliski piemērota iesācējiem tirgotājiem, kuri vēlas tirgoties. to binārās opcijas, atrodoties ceļā vai izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Saskarne ir gluda un atsaucīga, ļaujot ātri izvēlēties tirdzniecības preferences. Jūs varat izvēlēties tirgu un bāzes aktīvu, ieskaitot svārstīguma indeksu aktīvus un forex valūtu pārus. Izmantojiet lietojumprogrammu, lai norādītu izvēlēto bināro darījumu veidu, piemēram, Augšup / Uz leju vai Ciparu atbilstība \ / Atšķiras. Izmantojot lietotni, jūs arī iestatāt tirdzniecības tempu no piecām līdz 10 ērcēm. Visbeidzot, izvēlieties summu, kuru vēlaties likmei vai izmaksai, lai jūs varētu kontrolēt risku, lai apmierinātu savas vajadzības. Šī lietojumprogramma atbalsta angļu, indonēziešu un daudzas citas valodas. Tomēr tas nav pieejams katrā valstī. \ R \ nBinārs robots \ r \ nKā iepriekš minēts, Binary Bot ir programmēšanas rīks, kas palīdz atšķirt Binary.com no konkurentiem. Šis rīks ļauj jums izveidot tirdzniecības lietotni, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, kuru Binary.com salīdzina ar finierzāģa aizpildīšanu. Jūs varat izmantot šo rīku, lai izveidotu tik daudz bināro opciju tirdzniecības robotu, cik vēlaties, padarot algoritmus neticami sarežģītus vai pieturoties pie vienkāršām formulām. Papildus robotprogrammatūru radīšanai savām vajadzībām varat gūt papildu peļņu, pārdodot savus robotprogrammatūras veikalā Binary.com citiem tirgotājiem. Katru reizi, kad tirgotājs iegādājas jūsu robotu, jūs saņemat 80 procentus no pārdošanas ieņēmumiem. \ R \ n \ r \ n \ r \ nDemo konts \ r \ nBinary.com klientiem nodrošina virtuālās naudas kontu, kas kalpo kā demonstrācija. konts. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu klientiem pilnveidot savas prasmes un pierast pie binārās tirdzniecības, pirms viņi riskē ar reālu naudu. Kad esat pieteicies, lapas augšējā labajā stūrī jebkurā laikā varat viegli pārslēgties starp virtuālās naudas un reālās naudas kontiem. Šī funkcija ļauj pārbaudīt arī jaunas stratēģijas. \ R \ nApmaksas metodes \ r \ nBinārā. com ne tikai uzskaita savus maksājuma veidus, bet arī sīki apraksta, kuras valūtas ir piemērojamas katrai metodei, minimālo un maksimālo noguldījumu un izmaksu, kā arī noguldījumu un izņemšanas apstrādes laiku. Daudziem maksājuma veidiem ir arī ātri sagatavoti PDF faili, kas parāda darbības, kas jāveic, lai veiktu depozītu vai izņemšanu. \ R \ n \ r \ nBanku pārskaitījumi un naudas pārskaitījumi ir pieejami USD, GBP, EUR un AUD. Internetbankas pārskaitījumi ir pieejami par USD, GBP vai EUR. Turklāt Pay Sec ir pieejams par USD. Jūs varat arī izmantot Visa vai Mastercard debetkarti vai kredītkarti USD, GBP, EUR vai AUD. Atbalstītie e-maki ietver FasaPay, Perfect Money, Skrill \ / Moneybookers, Neteller, WebMoney, Qiwi, PaySafeCard un Yandex, un katrs no tiem darbojas noteiktās valūtās. Kriptovalūtas finansēšanas metodes ietver Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum un Litecoin. \ R \ nNoguldījumi & Izņemšana \ r \ n \ r \ nLai veiktu depozītu, vispirms piesakieties savā Binary.com kontā. No turienes navigācijas joslā dodieties uz cilni \ u201cCashier \ u201d. Pēc tam varat izvēlēties vai nu \ u201cDeposit \ u201d vai \ u201cWithdrawal. \ U201d Tiks parādīts depozīta vai izņemšanas metožu saraksts. Izvēlieties atbilstošo un aizpildiet nepieciešamo informāciju. Procesa pabeigšanai jābūt diezgan vienkāršai. \ R \ nKā tirgoties vietnē Binary.com \ r \ n \ r \ nSākot tirdzniecību, pamanīsit, ka tirdzniecības ekrāns ļauj pilnībā pielāgot savu pozīciju. Šīs sadaļas augšpusē jūs redzēsiet nolaižamo izvēlni, kas ļauj jums izvēlēties savu tirgu, ar nolaižamo izvēlni tirdzniecības veidam tieši pa labi no tā un mini diagrammu ar vērtību pa labi no to. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZemāk par šīm funkcijām pamanīsit veidlapu, kuru aizpildāt tirdzniecībai. Augšējā rinda ļauj jums izvēlēties ilgumu, aizpildot vērtību un izmantojot nolaižamo izvēlni, lai pielāgotu, vai tas notiek dienās vai citā laika mērā. Tieši zem šī ir vieta, kur aizpildīt savu augsto barjeru, ar vietu zemai barjerai tieši zem tās. Zem tā jūs varat izvēlēties savu izmaksu, ieskaitot valūtu un vienību skaitu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinary.com ietver divvirzienu cenas. Tas nozīmē, ka, pielāgojot kādus parametrus savai tirdzniecībai, tirdzniecības cena uzreiz mainīsies. Tas ļauj reāllaikā redzēt savu daļu un ļauj Binary.com turpināt savu mērķi nodrošināt pārredzamas cenas, parādot abas tirdzniecības puses. Kad esat gatavs veikt darījumu, noklikšķiniet uz \ u201cPirkums. \ U201d \ r \ n \ r \ nTiklīdz jūs to darīsit, jūsu darījums tiks parādīts jūsu kontā, cenu atjauninot reāllaikā. Jūsu kontā ir detalizēta informācija par tirdzniecības specifiku un to, kad noslēdzāt līgumu, kā arī pirkuma cena un jaunākā cena. Varat arī noklikšķināt uz \ u201c Skatīt \ u201d, lai sīkāk apskatītu pašreizējos darījumus. Atcerieties, ka ir iespējams pārdot līgumu pirms termiņa beigām, lai saglabātu peļņu vai samazinātu zaudējumus. \ R \ nIzglītība jaunajiem tirgotājiem \ r \ n \ r \ nKā Binary.com ir paredzēts, lai uzrunātu visu pieredzes līmeņu tirgotājus, brokeris piedāvā savā vietnē visu sadaļu Sāciet darbu. Šeit atradīsit detalizētus paskaidrojumus un rakstus, kas saistīti ar binārajām opcijām, atskatīšanos un MetaTrader 5. Sadaļā par binārajām opcijām ir iekļauta vienkārša definīcija, kopā ar glosāriju un padziļināti aplūkotas binārās opcijas, kā ar tām tirgoties. darījumu veidi un tirgu klāsts. \ r \ n \ r \ nSadaļā par pārskatīšanu ir definīcija un apraksts ar Binary.com piedāvāto trīs veidu atskatīšanas piemēriem. MetaTrader 5 sadaļā ir daudz vairāk informācijas, jo tajā ir sadaļas par visiem tirdzniecības veidiem, kurus varat veikt, izmantojot platformu, ieskaitot binārās opcijas, CFD un forex. Katram forex, kriptovalūtai, CFD un metālam varat apskatīt, kāda ir šī aktīva tirdzniecība, kā ar to tirgoties, šī aktīva maržas politiku un tā līguma specifikācijas. Pēc tam ir sadaļa par binārajām opcijām ar MT5, ieskaitot ievadu un to, kā šīs binārās opcijas tirgot platformā. \ R \ n \ r \ n \ r \ nTirgus analīze \ r \ n \ r \ nBinary.com nodrošina dienas pārskats ar attiecīgām ziņām no visas pasaules, konkrēta informācija par populārāko valūtu pāru nesenajām kustībām, gaidāmajiem dienas notikumiem, kas var ietekmēt tirdzniecību, un tirdzniecības ideju. Brokeris piedāvā arī iknedēļas tirgus atjauninājumus un iknedēļas tirdzniecības signālus, no kuriem pēdējais tiek parādīts, izmantojot profesionāla tirgotāja un diagrammu veidošanas eksperta videoklipus. \ R \ nIzglītības rīki \ r \ n \ r \ nJa apmeklējat Binary.com akadēmiju vietnē, jūs atradīsit papildu izglītības rīkus un resursus. Sadaļā Videoklipi varat apskatīt dažādas video pamācības un tīmekļa semināra videoklipus ar tādām tēmām kā: \ u201cIevads MetaTrader 5, \ u201d \ u201cPirkšana no tirgus, \ u201d un \ u201cMetaTrader 5 Android \ / iOS. \ U201d Ir arī tādi. tur esošie videoklipi, kas parāda, kā izmantot Binary.com. Šajā lapā ir arī saites uz Binary TV, Commodities Corner (arhīvu), tīmekļa semināru un iknedēļas tirdzniecības signālu videoklipiem. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nParakstīšana ir pilnīgi brīva. līdz vebināriem no Binary.com līdzautoriem ar plašu pieredzi no visas pasaules. Tīmekļa semināri ietver visu prasmju līmeņu tēmas, tostarp \ u201cKā tirgoties ar sudrabu un \ u201cKā tirgot Forex uz MT5. \ U201d Gaidāmos tīmekļa seminārus varat redzēt lapā Notikumi. Preču stūrī ir tiešraides ziņas par precēm, tostarp informācija par tirdzniecības struktūru identificēšanu, izmantojot tehnisko analīzi. Binārā televīzija informē jūs par tendencēm un galvenajiem jaunumiem visos finanšu tirgos. \ R \ n \ r \ nPapildus Binary.com piedāvā virkni e-grāmatu, tostarp bezmaksas lejupielādējamu tirdzniecības rokasgrāmatu. Katrā e-grāmatā ir norādīts ideāls tirgotāja pieredzes līmenis saturam, un jūs varat atrast tādas tēmas kā “Smart Trading noslēpumi”. Jūs varat arī bez maksas izlasīt Džima Melona pasaules tirgu analīzi. \ R \ nBinary.com API \ r \ nBinary.com ir arī API, kas ļauj izstrādātājiem izveidot tirdzniecības saskarnes un lietojumprogrammas, kas mijiedarbojas ar Binary.com sistēmu. API atbalsta lielāko daļu lasīšanas un rakstīšanas metožu, un jūs varat ieteikt papildinājumus, izmantojot izstrādātāju forumu. \ R \ nVai Binary.com ir drošs? \ R \ n \ r \ nKā Binary.com ir reglamentēts un licencēts vairākās jurisdikcijās, tam jāatbilst augsta līmeņa standarti, kas nodrošina klientu līdzekļu un personiskās informācijas aizsardzību. Turklāt Binary.com nošķir klientu līdzekļus, nodrošinot to drošību licencētās finanšu iestādēs. Visa kredītkartes informācija nonāk tieši Visa vai Mastercard tīklā ar jaunāko SSL šifrēšanas versiju, ievērojot bankas politikas. \ R \ n \ r \ nBinary.com klientiem papildus piedāvā dažādus konta drošības ieteikumus, tostarp iespējojot divu faktoru autentifikāciju, kasiera bloķēšanas paroles iestatīšana, Cloudflare DNS izmantošana, stingras paroles iestatīšana, pārlūkprogrammas atjaunināšana, pretvīrusu programmatūras izmantošana, jaunāko pieteikumvārdu uzraudzība un konta informācijas nekoplietošana. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinary.com arī skaidri izklāsta savu drošības un privātuma politiku, tostarp atbilstību vispārējam datu aizsardzības regulējumam un citiem piemērojamiem datu aizsardzības likumiem. Binary.com izmanto personisko informāciju, lai klientus apstiprinātu kā likumīgus konta īpašniekus un pareizos saņēmējus izņemšanas maksājumiem, kā arī darījumu apstrādei. Visa personiskā informācija tiek glabāta ar pienācīgu rūpību, saskaņā ar tiesību aktiem to apstrādājot tikai nepieciešamiem vai atļautiem mērķiem. \ R \ nKonkurenti \ r \ nBinary.com konkurē ar mūsu līdzīgajiem brokeriem, par kuriem iepriekš ziņojāt, šādi: \ r \ n \ r \ n \ tPlus500 \ r \ n \ tAVATrade \ r \ n \ tIQ Option \ r \ n \ t24option \ r \ n \ tExpertOption \ r \ n \ tVantage FX \ r \ n \ tForex.com \ r \ n \ tPepperstone \ r \ n \ tETX Capital \ r \ n \ tNordFX \ r \ n \ tCity Index \ r \ n \ r \ nBiedru programmai \ r \ nBinary.com ir saistīta programma, kas ļauj dalībniekiem nopelnīt komisijas, izmantojot jauni klienti. Pievienoties filiāļu programmai ir bez maksas. Jums vienkārši jāaizpilda pieteikums, jāizvēlas komisijas plāns un jāgaida, kamēr Binary.com apstiprinās jūsu pieteikumu. Filiāles saņem unikālas filiāļu saites, kā arī novirzīšanas rīkus, lai palīdzētu viņiem nopelnīt komisijas. Saistītajiem uzņēmumiem ir īpašs atbalsts, un maksājumi vienmēr tiek veikti savlaicīgi. \ R \ n \ r \ nBinary.com ir arī programma Iepazīšanās brokeris (IB), kas ļauj dalībniekiem nopelnīt komisijas par tirdzniecības aktivitātēm no klientiem, kurus viņi atsaucas uz MetaTrader. 5 platforma Binary.com. Lai sāktu, vienkārši aizpildiet pieteikuma veidlapu, ja vēl neesat filiāle; filiāles var vienkārši nosūtīt e-pastu. Pēc tam jūs saņemat novirzīšanas rīkus un filiāļu saites, kas ir unikālas tikai jums. Kad novirzītais klients tirgojas ar CFD un forex Binary.com MT5 platformā, jūs saņemat komisiju, pamatojoties uz skaidru komisijas struktūru. \ R \ nBalvojumi \ r \ n 2007. gadā BetOnMarkets.com, Binary.com priekštecis, nopelnīja Labākā fiksēto likmju finanšu tirdzniecības nodrošinātāja balva no Shares Magazine UK. Ar šo balvu vietne tika atzīta par drošu, ātru un uzticamu tirdzniecību visiem prasmju līmeņiem. Neilgi pēc tam Financial Times un Investors Chronicle UK piešķīra uzņēmumam titulu “Labākais fiksēto likmju finanšu nodrošinātājs”. \ U201d \ r \ n \ r \ n 2008. gadā BetOnMarkets.com atkārtoja savu Akciju žurnāla Lielbritānijā godu būt \ u201cBest Fixed – Finansu tirdzniecības nodrošinātājs. \ U201d Šogad uzņēmums nopelnīja arī Investors Chronicle balvu par labāko klientu saziņas firmu. 2009. gadā tika iegūti vēl vairāk apbalvojumu, tostarp par gada finanšu derību operatoru no eGaming Review un \ u201cBest Fiksēto likmju finanšu tirdzniecības nodrošinātājs no AK Shares Magazine. \ R \ n \ r \ nBalvas turpinājās, un 2011. gadā Trade2Win godināja uzņēmumu ar sudraba balvu par labāko fiksēto izredžu brokeri. Pēc tam tā ieguva titulu “Labākā fiksēto likmju firma 2012” no Global Banking and Finance Review. 2015. gada EGR operatoru balvu pasniegšanas ceremonijas laikā Londonā Binary.com nopelnīja pirmo balvu finanšu derību operatora kategorijā. Tam sekoja Labākā bināro opciju starpnieka gods 16. ikgadējā MENA starptautiskajā finanšu konferencē un izstādē Dubaijā. Online Personal Wealth Awards 2017 laikā investori nobalsoja par to, lai Binary.com tiktu nosaukts par labāko bināro opciju brokeri. \ U201d \ r \ nSecinājums \ r \ nBinary.com ir pasaules līderis bināro opciju jomā un bija pirmais uzņēmums, kas piedāvāja daudzus īpašus darījumu veidi. Uzņēmumam ir arī vairāki patenti, parādot savu inovāciju vēsturi. \ R \ n \ r \ nBinary.com ļauj jums tirgoties vienā no vairākām platformām un piedāvā izglītības un analīzes rīkus, kas palīdzēs piesaistīt visus pieredzes līmeņus. Tīmekļa tirgotāja saskarne ir labi izstrādāta un viegli lietojama. Iesācējiem vajadzētu būt iespējai viegli iegūt ātrumu, izmantojot vietnē pieejamo plašo izglītības materiālu klāstu. \ R \ n \ r \ nBinary.com ir sen un labi izveidota reputācija, kas pastāv kopš 2000. gada. Aplūkojot klientu atsauksmes tiešsaistē, mēs atradām dažas sūdzības no lietotājiem, taču tas ir tipiski un nekas neparasts šāda veida brokeriem. Gandrīz katram brokerim ir daži neapmierināti klienti. \ R \ n \ r \ nŠajā vietnē jauniem klientiem ir zema depozīta prasība, un jums ir iespēja vispirms izmantot demonstrācijas kontu ar 10 000 ASV dolāru, lai jūs varētu pilnībā pārbaudīt platformu pirms apņemšanās īstas naudas konts. \ r \ n \ r \ nSaskaņā ar normatīvajiem ierobežojumiem šis brokeris nav pieejams klientiem, kas atrodas ASV. \ r \ nApmeklējiet vietni Binary.com \ r \ nLūdzu, ņemiet vērā: CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir augsts risks ātri zaudēt naudu sviras dēļ. Tirgojot CFD, starp 74–89% privāto ieguldītāju kontu zaudē naudu. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"},"datumsPublicēts":"2019-08-14"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me