Coin24 apskats: Ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža, lai apmainītu žetonus

Monēta24

Ja esat kādreiz saskāries ar kriptovalūtu tirdzniecības platformu, jūs varat saprast, cik sarežģītas sistēmas var būt kriptogrāfijas tirdzniecības pasaulē Monēta24 uzdevums ir vienkāršot kriptogrāfijas tirdzniecības procesu un padarīt darbu ar kriptogrāfijas biržām vienkāršu un ērtu jebkuram potenciālajam ieguldītājam.

Atšķirībā no izveidotajiem finanšu tirgiem, kuriem ir standarta tirdzniecības platformas, daudzas no esošajām kriptogrāfiskās tirdzniecības platformām nepiedāvā standartizētu rīku komplektu. Tas var būt nomākta, un ir arī citi iemesli, kāpēc Coin24 biznesa modelim ir daudz jēgas.

Dažkārt starp lielākajām kriptogrāfijas biržām pastāv cenu atšķirības, jo visām biržām trūkst centrālās mijieskaita sistēmas. Lai gan tas arvien mazāk ietekmē cenas, ir lietderīgi maksimāli izmantot savus ieguldījumus.

Apmeklējiet Coin24

Kas ir Monēta24?

Īsumā Coin24 ir kriptogrāfijas apmaiņas platforma, kas ļauj apmainīties starp kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas vietām, apkopojot visas ievērojamākās biržas visā tirgū un salīdzinot katra reāllaika cenas.

Coin24 mājas lapaCoin24 mājas lapa

Kripto entuziastiem būs daudz iespēju apsvērt, izmantojot vairāk nekā 50 kriptovalūtas, digitālās valūtas un citus aktīvus. Valodas barjera nav problēma, jo Coin24 atbalsta klientus visā pasaulē 15 valodās, piemēram, angļu, franču, vācu, japāņu, ķīniešu, spāņu, itāļu utt.

Coin24 funkcijas

Coin24 ir lietotājam draudzīga vienādranga kriptogrāfijas apmaiņas platforma ar vienkāršu dizainu un ērtu saskarni. Iesācējiem būs grūtības tirgoties ar Coin24, savukārt pieredzējuši investori var ietaupīt daudz laika kriptogrāfijas tirdzniecībai.

Platforma tika izstrādāta, lai nodrošinātu vienmērīgu kriptogrāfijas tirdzniecību bez sarežģītām procedūrām. Viss pirkšanas un pārdošanas process ir racionalizēts, jo lietotājiem netiek prasīts izveidot kontu jebkurā tirdzniecības centrā.

Apmaiņa un apmaiņas izsekošana

Kriptogrāfijas tirdzniecība ar Coin24 ir daudz vienkāršāka. Sistēmā ir vairāk nekā 50 kriptogrāfijas tirdzniecības pāru, kurus lietotāji var pirkt un pārdot. Nav pārspīlēts apgalvojums, ka Coin24 ir viens no lielākajiem kriptogrāfijas pārveidotājiem. Papildus anonīmai tirdzniecībai lietotāji var arī ievadīt pasūtījuma numuru, lai sekotu viņu pasūtījuma statusam, kā arī kontrolētu viņu privātumu.

Uzticamība

Uzticība, bez šaubām, ir viena no galvenajām bažām, kad runa ir par kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumiem. Coin24 jūsu privātums un drošība ir garantēta, jo Coin24 ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža. Ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža ir tāda, kurā birža neuzglabā nevienu no jūsu naudas, un tā tikai ļauj veikt darījumus uz un no tās lietotāju izvēlētajām biržām..

Izvēlieties 50 mijmaiņas aktīvusIzvēlieties 50 mijmaiņas aktīvus

Atšķirībā no brīvības atņemšanas biržas, kas palielina iespēju zaudēt naudu, izmantojot uzlauzšanu, ar brīvības atņemšanu nesaistīta apmaiņa ir mazāk pakļauta hakeru, zagļu uzbrukumiem vai slēgtiem kontiem..

Tātad, kas šeit ir noslēpums?

Šī modeļa patiesība slēpjas pilnīgā lietotāju kontrolē. Lai sāktu darbu, jums nav nepieciešams konts, kas nozīmē, ka jums nebūs jātērē laiks, lai sniegtu konfidenciālus personas datus, lai apmierinātu KYC procedūras. Tikai jūs turat savas privātās atslēgas un pilnībā kontrolējat savu naudu.

Atbalsta komanda

Tiešsaistes tērzēšana ir atvērta un pieejama jebkurā dienas laikā.

Ikreiz, kad rodas kādas problēmas, varat nekavējoties sazināties ar Coin24 klientu atbalsta komandu, un viņi ir gatavi jums palīdzēt. Coin24 saprot, ka pienācīgs atbalsts kriptogrāfijas apmaiņai ir svarīgs. Tāpēc uzņēmumam ir ļoti aktīva atbalsta komanda, kas vienmēr spēj piedāvāt atbalstošus risinājumus visiem jautājumiem, ar kuriem tā klienti var cīnīties..

BlockChen un BlockSDK

Izstrādātāju izveidotās BlockChen un BlockSDK ir jaunas papildu iespējas Coin24.

BlockChen ir meklētājprogramma, kas ļauj lietotājiem izpētīt svarīgus Bitcoin, Bitcoin kešatmiņas, Ethereum, Litecoin, Dash vai Monero aspektus, tostarp adreses, blokus un darījumus. Citiem vārdiem sakot, lietotāji iegūst piekļuvi dziļākai blokķēdes datu analīzei. BlockSDK ir kriptonauda API pakalpojums, kas palīdz citiem lietotājiem tieši konfigurēt kodu, lai sazinātos ar tirdzniecību.

Saistītā programma

Coin24 ir ne tikai tirdzniecības platforma, bet arī rotaļu laukums daudziem lietotājiem, kuri vēlas nopelnīt papildu naudu, izmantojot nodošanu. Jūsu iespēja gūt papildu ieņēmumus tiek izmantota, izmantojot ienesīgas saistītās programmas. Programmas dalībniekiem ir tiesības nopelnīt 100% ieņēmumus no jebkura jauna klienta, uz kuru viņi atsaucas uz vietni.

Soli pa solim apmaiņa ar monētu24

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācēju tirgotājs vai pieredzējis investors, nav nekādu triku pārvaldīt savu apmaiņu ar Coin24. Process ir paredzēts, lai padarītu kriptogrāfijas apmaiņu vienkāršāku un ērtāku jebkuram kriptogrāfijas tirgotājam.

Šeit ir detalizēts ceļvedis par to, kā sākt:

  • Pirmais solis: izvēlieties kriptonauda pāri, kuru vēlaties tirgot (pieņemsim, piemēram, BTC / ETH).
  • Daudzuma ievade: ievadiet, cik daudz BTC vēlaties apmainīt.

    Coin24 parādīs darījuma izmaksas.

  • Ja piekrītat piedāvājumam, dodieties uz priekšu un norādiet ETH adresi, kur vēlaties noguldīt savas monētas. Varat arī ievadīt atmaksas adresi, lai atgūtu savu BTC, ja mijmaiņa neizdodas pabeigt.
  • Atlasiet cilni Sākt darījumu.
  • Pēc tam Coin24 uzrādīs BTC depozīta adresi un QR kodu. Šī ir adrese, uz kuru jūs nosūtīsit savu BTC no sava ārējā maka.
  • Nākamais solis: darījumu apstrāde un apstiprināšana.
  • Pēdējais solis: pagaidiet, līdz iegūsiet pats savu BTC maku ar monētām.

Viena lieta, kas jums jāpatur prātā, ka kriptovalūtas pārskaitījumi ir pastāvīgi.

Kad esat iestatījis nepareizu adresi un uz to nosūtījāt savu naudu, atgūšana nav iespējama. Ir ārkārtīgi svarīgi rūpīgi meklēt autentiskumu ar visām ievadītajām adresēm. Vairumā gadījumu darījuma apstrāde prasa apmēram 30 līdz 45 minūtes.

Ar visām Coin24 kriptovalūtām dažos darījumos var būt kavēšanās, taču tā nav liela problēma. Jūsu nauda ir drošībā, un apmaiņa notiks, kad tīkls apstiprinās darījumus.

Monētas24 maksa

Kā minēts iepriekš, Coin24 nav nepieciešams konts, tāpēc no jums netiks iekasēta maksa par konta cenu plānu.

Par apmaiņas pakalpojumiem lietotājiem ir jāmaksā likme no 0% līdz 0,49% par tirdzniecības iespējām, kuru summa atšķiras atkarībā no pirkumam izvēlētās tirdzniecības. Ir arī vērts atzīmēt, ka šī maksa nesedz ne summu, ko iekasē kriptogrāfijas birža, ne tīkla maksu.

ApmaiņaApmaiņa

Lai pieprasītu izņemšanu vai veiktu depozītu, nav noteikts minimālais tirdzniecības ierobežojums. Tomēr, lai samazinātu zaudējumu iespējamību, tiek ieteikts, ka jūsu summa ir pietiekama, lai vismaz segtu blokķēdes ievades un izvades tīkla maksu.

Coin24 paziņos, vai jūsu apmaināmā nauda ir nepietiekama. Tīkla izmaksas ir svarīgas, jo, ja summa, kuru jūs sūtāt un saņemat, ir pārāk maza, lai segtu maksas, jūsu process ir lemts neveiksmei.

Runājot par maksimālo ierobežojumu, kaut arī Coin24 nenosaka nekādus noteikumus, uz dažām biržām var attiekties šādi maksimālie tirdzniecības ierobežojumi.

Monēta24: Nolietojums

Coin24 ir patiešām labs rīks ikvienam, kurš vēlas tirgot kriptogrāfiju bez piesaistes principa, neizmantojot centralizētu biržu. Darba sākšana ar platformu ir ļoti vienkārša, un ar tās izmantošanu ir saistīts mazs risks, jo tā ir pilnīgi decentralizēta un anonīma.

Platforma aptver arī plašu žetonu pāru klāstu, kas padara to ļoti ērtu cilvēkiem, kuri vēlas apmainīt žetonus par lielām likmēm. Maksa, ko Coin24 iekasē par saviem pakalpojumiem, ir saprātīga, un ir vērts to apskatīt, ja jums regulāri jāmaina žetoni!

Apmeklējiet Coin24

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me